Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wszystko ładnie pieknie tylko że to lipa bo pan policjant zobaczy ten patent nacisnie Ci auto z tyłu i lipa.. lampki swieca gdzie chca.. dowodu nie ma. po drugie w ori ksenonie nawet jak ktos wsiądzie czy wysiadzie z samochodu to Ci lampy skoryguje a tu kupa.. i potem jeżdźą własnie takie patenty po drodze i świecą po oczach... po trzecie naprzeglądzie wejdzie Ci pod samochód poszukac czujników i znowu zong także lipny ten pomysł jak chcesz miec coś pewnego. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadek jak i tak mam ustawione troche w dół i nikogo nie oslepiaja a z przegladami to ja nie mam nigdy problemów a co do policji to niech sobie głowa ruszy a nie moim autem[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 08:33_________________________________________________A tak wogóle to wywalić 200 na czujniki to mi sie nie widzi[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 08:34_________________________________________________Patryk a te swój licznik założyłeś[br]Dopisany: 01 Luty 2012, 22:07_________________________________________________Chłopaki może jakiś spocik? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zimno/ [br]Dopisany: 08 Luty 2012, 00:20_________________________________________________poczekajcie jeszcze chwile, jak już Quattro poskładam do kupy:)

PrzyjadęBokiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zimno/ [br]Dopisany: 08 Luty 2012, 00:20_________________________________________________poczekajcie jeszcze chwile, jak już quattro poskładam do kupy:)

Przyjadę Bokiem :)

teraz dopiero zaczniesz bokiem latać- tylko zaraz będziesz musiał coś z mocą robić bo 180KM na q to ciut za mało :kox: :kox: :kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karol to z czego to Q robisz?

z drewna i z Foli Aluminiowej.

tylko po co ta folia? :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

składaj składaj..:) ja własnie odebrałem autko z wymiany sprzęgła :) chłopaki nie uwierzylibyście jak wygladał docisk jak go wyjeli.. otwożył sie na dwie strony jak książka telefoniczna hehe.. jeden większy but i połowa wyleciała by gdzieś bokiem przez skrzynie.. Apropo mocy.. Karol nie zdziw sie jak założysz quattro i zacznie Ci sprzęgło slizgać.. u mnie nowe sprzegło sachs komplet i na zimnym nie daje rady.. tragedii nie ma ale przy pełnym bucie trochę puszcza..jakbym wiedział poszukałbym coś wzmacnianego albo od 2,5 jakby podeszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

składaj składaj..:) ja własnie odebrałem autko z wymiany sprzęgła :) chłopaki nie uwierzylibyście jak wygladał docisk jak go wyjeli.. otwożył sie na dwie strony jak książka telefoniczna hehe.. jeden większy but i połowa wyleciała by gdzieś bokiem przez skrzynie.. Apropo mocy.. Karol nie zdziw sie jak założysz quattro i zacznie Ci sprzęgło slizgać.. u mnie nowe sprzegło sachs komplet i na zimnym nie daje rady.. tragedii nie ma ale przy pełnym bucie trochę puszcza..jakbym wiedział poszukałbym coś wzmacnianego albo od 2,5 jakby podeszło.

z drewna jak zrobi to bedzie akurat !

ty ale ty przerabiasz audine czy traktor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o to który wóz przerabiasz dezelka czy tego sporteca

Dizel to już dawno sprzedany. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powiem Ci że wielka różnica:) ale zabij mnie a nie mam pojęcia skąd tam takie kodowanie.. tak coś sobie przypominam ze on chyba miał takie kodowanie odkąd go kupiłem bo kiedyś to sprawdzałem i coś mi sie tak właśnei wydaje.. bo ja napewno tam nic nie zmieniałem

za to po wymianie sprzęgła powiem Ci ze troche sie uślizguje na zimnym mimo że wszystko nowe ale to jak mu przycisne pożądnie.. chcac to wyeliminować to trzeba by jakieś wzmacniane załozyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...