Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobry dzial zaraz ci napisze na pw czekaj na wiadomosc

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 323,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wszystko ładnie pieknie tylko że to lipa bo pan policjant zobaczy ten patent nacisnie Ci auto z tyłu i lipa.. lampki swieca gdzie chca.. dowodu nie ma. po drugie w ori ksenonie nawet jak ktos wsiądzie czy wysiadzie z samochodu to Ci lampy skoryguje a tu kupa.. i potem jeżdźą własnie takie patenty po drodze i świecą po oczach... po trzecie naprzeglądzie wejdzie Ci pod samochód poszukac czujników i znowu zong także lipny ten pomysł jak chcesz miec coś pewnego. :thumbdown:

Opublikowano

Tadek jak i tak mam ustawione troche w dół i nikogo nie oslepiaja a z przegladami to ja nie mam nigdy problemów a co do policji to niech sobie głowa ruszy a nie moim autem[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 08:33_________________________________________________A tak wogóle to wywalić 200 na czujniki to mi sie nie widzi[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 08:34_________________________________________________Patryk a te swój licznik założyłeś[br]Dopisany: 01 Luty 2012, 22:07_________________________________________________Chłopaki może jakiś spocik? :naughty:

Opublikowano

zerknijcie w zloty świętokrzyskie :good:

Opublikowano

zimno/ [br]Dopisany: 08 Luty 2012, 00:20_________________________________________________poczekajcie jeszcze chwile, jak już Quattro poskładam do kupy:)

PrzyjadęBokiem :)

Opublikowano

zimno/ [br]Dopisany: 08 Luty 2012, 00:20_________________________________________________poczekajcie jeszcze chwile, jak już quattro poskładam do kupy:)

Przyjadę Bokiem :)

teraz dopiero zaczniesz bokiem latać- tylko zaraz będziesz musiał coś z mocą robić bo 180KM na q to ciut za mało :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

karol to z czego to Q robisz?

z drewna i z Foli Aluminiowej.

Opublikowano

karol to z czego to Q robisz?

z drewna i z Foli Aluminiowej.

tylko po co ta folia? :polew:
Opublikowano

dla wzmocnienia konstrukcji. :gwizdanie:

Opublikowano

składaj składaj..:) ja własnie odebrałem autko z wymiany sprzęgła :) chłopaki nie uwierzylibyście jak wygladał docisk jak go wyjeli.. otwożył sie na dwie strony jak książka telefoniczna hehe.. jeden większy but i połowa wyleciała by gdzieś bokiem przez skrzynie.. Apropo mocy.. Karol nie zdziw sie jak założysz quattro i zacznie Ci sprzęgło slizgać.. u mnie nowe sprzegło sachs komplet i na zimnym nie daje rady.. tragedii nie ma ale przy pełnym bucie trochę puszcza..jakbym wiedział poszukałbym coś wzmacnianego albo od 2,5 jakby podeszło.

Opublikowano

składaj składaj..:) ja własnie odebrałem autko z wymiany sprzęgła :) chłopaki nie uwierzylibyście jak wygladał docisk jak go wyjeli.. otwożył sie na dwie strony jak książka telefoniczna hehe.. jeden większy but i połowa wyleciała by gdzieś bokiem przez skrzynie.. Apropo mocy.. Karol nie zdziw sie jak założysz quattro i zacznie Ci sprzęgło slizgać.. u mnie nowe sprzegło sachs komplet i na zimnym nie daje rady.. tragedii nie ma ale przy pełnym bucie trochę puszcza..jakbym wiedział poszukałbym coś wzmacnianego albo od 2,5 jakby podeszło.

z drewna jak zrobi to bedzie akurat !

ty ale ty przerabiasz audine czy traktor?

Opublikowano

zy traktor?

NIc nie przerabiam, po prostu doposażam Auto :)

Opublikowano

chodziło mi o to który wóz przerabiasz dezelka czy tego sporteca

Dizel to już dawno sprzedany. :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Tadek a jak jeździ ten twój wóz po małej zmianie cyferki??

Opublikowano

no powiem Ci że wielka różnica:) ale zabij mnie a nie mam pojęcia skąd tam takie kodowanie.. tak coś sobie przypominam ze on chyba miał takie kodowanie odkąd go kupiłem bo kiedyś to sprawdzałem i coś mi sie tak właśnei wydaje.. bo ja napewno tam nic nie zmieniałem

za to po wymianie sprzęgła powiem Ci ze troche sie uślizguje na zimnym mimo że wszystko nowe ale to jak mu przycisne pożądnie.. chcac to wyeliminować to trzeba by jakieś wzmacniane załozyć

Opublikowano
  • Autor

tarcza org + mocniejszy docisk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.