Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jest nas pięciu

1.michal-oracz

2.posejdon

3.konus

4.huzio00

5.pittbul a4 kielce

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
dopisz mnie postaram sie wpasc

mobilek widzialem twoje auto chyba ostatnio na chrobrego

Mnie też dopiszcie :)

Mobil sprzedał auto całkiem niedawno.

Opublikowano

To jest nas pięciu

1.michal-oracz

2.posejdon

3.konus

4.huzio00

5.pittbul a4 kielce

6.Zoltax

Opublikowano

autko poszlo niedaleko wiec mozliwe ze je widziales , ale niebawem nowe :D jak komus bedzie po drodze to wezcie mnie na spota :naughty: bo jak narazie to tylko ZTM kielecki:naughty:

Opublikowano
To jest nas pięciu

1.michal-oracz

2.posejdon

3.konus

4.huzio00

5.pittbul a4 kielce

6.Zoltax

A jaki to mnie zaszczyt kopnąl, że jako jeden jestem z wielkiej litery ? :dancing:

autko poszlo niedaleko wiec mozliwe ze je widziales , ale niebawem nowe :D jak komus bedzie po drodze to wezcie mnie na spota :naughty: bo jak narazie to tylko ZTM kielecki:naughty:

Tak jak Ci obiecałem, zabiorę Cie po drodze. :thumbup1:

Opublikowano

To jest nas pięciu

1.michal-oracz

2.posejdon

3.konus

4.huzio00

5.pittbul a4 kielce

6.zoltax

7.mobill

To masz z malej:naughty:

Opublikowano

Pany będzie ktoś w pobliżu stadionu dzisiaj ok 16?

Opublikowano

Ja będę nie daleko.

A co Ci tam trzeba ?

Opublikowano
Ja będę nie daleko.

A co Ci tam trzeba ?

a w końcu nic- Moja Pani sama dała radę zapakować zderzka z S4 do golfa-dodam że zderzka ledwo mieści się na tył mojego avanta :polew:

---------- Post added at 17:17 ---------- Previous post was at 17:17 ----------

Dzięki Filip :thumbup1:

---------- Post added at 17:23 ---------- Previous post was at 17:17 ----------

na niedzielę wystroje sie w letnie gumy i też przyjadę :banan:

Opublikowano
Ja będę nie daleko.

A co Ci tam trzeba ?

a w końcu nic- Moja Pani sama dała radę zapakować zderzka z S4 do golfa-dodam że zderzka ledwo mieści się na tył mojego avanta :polew:

---------- Post added at 17:17 ---------- Previous post was at 17:17 ----------

Dzięki Filip :thumbup1:

Spoko, sedanik ze składaną kanapą dał by rade pewnie :)

:hi::hi::hi:

Opublikowano

To jest nas osmiu

1.michal-oracz

2.posejdon

3.konus

4.huzio00

5.pittbul a4 kielce

6.zoltax

7.mobill

8.marcin607

Opublikowano

Koledzy spota proponuje w niedziele 25 marca o 14 na parkingu na czerwonej gorze

Opublikowano

1.michal-oracz

2.posejdon

3.konus

4.huzio00

5.pittbul a4 kielce

6.zoltax

7.mobill

8.marcin607

9.Mateusz LTR

Opublikowano

kolego nie dopisujemy sie sami

To jest nas dziewieciu

1.michal-oracz

2.posejdon

3.konus

4.huzio00

5.pittbul a4 kielce

6.zoltax

7.mobill

8.marcin607

9.Mateusz LTR

Opublikowano

No panowie, 10 osób, ładna frekwencja będzie.

Mi ten termin pasuje :)

Opublikowano
kolego nie dopisujemy sie sami

A w czym to przeszkadza??:polew::polew::polew:

Opublikowano
kolego nie dopisujemy sie sami

A w czym to przeszkadza??:polew::polew::polew:

Chyba trzeba podanie napisac do organizatora spotu z prosba o wpisanie na liste uczestnikow i byc dobrej mysli iz po przebytym kastingu to podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone i zostaniemy zapisani na liste szczesliwcow kturzy beda mogli uczestniczyc w tym spocie .Jak zwykle polowa chetnych kturzy sie zapisza i tak nie przyjada

Opublikowano

Dobra z tym dopisywaniem przsadziłem przepraszam

A mam nadzieje ze wszyscy co na liscie to przyjada

Opublikowano

heh jak ja mam sie prosić jakieś podania pisać hehe to wielkie dzięki ;)

Opublikowano
kolego nie dopisujemy sie sami

A w czym to przeszkadza??:polew::polew::polew:

Chyba trzeba podanie napisac do organizatora spotu z prosba o wpisanie na liste uczestnikow i byc dobrej mysli iz po przebytym kastingu to podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone i zostaniemy zapisani na liste szczesliwcow kturzy beda mogli uczestniczyc w tym spocie .Jak zwykle polowa chetnych kturzy sie zapisza i tak nie przyjada

DUDI bój się Boga.....

KRURZY.....

---------- Post added at 00:16 ---------- Previous post was at 00:14 ----------

heh jak ja mam sie prosić jakieś podania pisać hehe to wielkie dzięki ;)

A co my się mamy Ciebie prosić żebyś przyjechał ?

HEHE ... żart taki....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.