Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kto widział na mieście A4 B5 all roada? :polew:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kto widział na mieście A4 B5 all roada? :polew:

?? :mysli:

_________________________________________________

Pany mam pytanie. :chytry:

Jadąc dziś autem usłyszałem na chłodnym silniku jakieś delikatnie piski dochodzące spod maski. Jakby łożysko, raczej nie pasek. Dźwięki są niezależne od prędkosci obrotowej silnika ani samochodu, po ewentualnym wciśnięciu sprzęgła również je słychać. Po rozgrzaniu auta... ustąpiło.

Jakaś diagnoza? :mysli:

Opublikowano

Panowie, organizujemy jakieś spocik wsród zasp?

Póki jest świeży śnieg można polatać bokiem.

Opublikowano

Panowie, organizujemy jakieś spocik wsród zasp?

Póki jest świeży śnieg można polatać bokiem.

ja jestem udupiony do końca sezonu- druty w jednej gumie powychodziły wewnątrz- muszę spokojnie do końca sezonu dotrwać :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

Panowie, organizujemy jakieś spocik wsród zasp?

Póki jest świeży śnieg można polatać bokiem.

ja jestem udupiony do końca sezonu- druty w jednej gumie powychodziły wewnątrz- muszę spokojnie do końca sezonu dotrwać :wallbash: :wallbash: :wallbash:

to ładnie musiałeś szaleć :tongue4:

Opublikowano

ja jestem udupiony do końca sezonu- druty w jednej gumie powychodziły wewnątrz- muszę spokojnie do końca sezonu dotrwać :wallbash: :wallbash: :wallbash:

za dużo szalał na ostrowieckim rondzie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Łukasz zjebało się to nieszczęsne koło którym wtedy w ten krawążnik pukłem- teraz się w 16 na zimę uzbroję chyba :thumbdown:[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 07:16_________________________________________________

Panowie, organizujemy jakieś spocik wsród zasp?

Póki jest świeży śnieg można polatać bokiem.

ja jestem udupiony do końca sezonu- druty w jednej gumie powychodziły wewnątrz- muszę spokojnie do końca sezonu dotrwać :wallbash: :wallbash: :wallbash:

to ładnie musiałeś szaleć :tongue4:

mało śniegu było tej zimy - jeden spot w ostrowcu a tak to spokuj.
Opublikowano

tarcza org + mocniejszy docisk

a nie wiem czy będę coś z tym robił.. jak sie bedzie pogarszać to pomysle a narazie nie mysle o tym.. i tak nie kłade tak mocno to sie nie ma za bardzo kiedy slizgać czasem sie tylko zdazy:) pozatym cały czas nie mam decyzji co robic dalej z autkiem więc narazie nie robie nic z tym. podwieche musze zrobić i właśnie coś pamiętam że kiedyś mówiłeś że masz jakiś namiar na dobrych fachowców... wymiana nie trudna tylko żeby mi to potem dobrze złożyli i najważniejsze wyważyli wał. znasz jakiś warsztat co sie tym zajmuje?

Opublikowano

tarcza org + mocniejszy docisk

a nie wiem czy będę coś z tym robił.. jak sie bedzie pogarszać to pomysle a narazie nie mysle o tym.. i tak nie kłade tak mocno to sie nie ma za bardzo kiedy slizgać czasem sie tylko zdazy:) pozatym cały czas nie mam decyzji co robic dalej z autkiem więc narazie nie robie nic z tym. podwieche musze zrobić i właśnie coś pamiętam że kiedyś mówiłeś że masz jakiś namiar na dobrych fachowców... wymiana nie trudna tylko żeby mi to potem dobrze złożyli i najważniejsze wyważyli wał. znasz jakiś warsztat co sie tym zajmuje?

W nowinach przy trasie jest warsztat co tylko się wałami zajmuje.

Opublikowano

Tadek kolega Stolkien ma racje w Nowinach jest dobry fachowiec jak jedziesz od kielc to po lewej stronie Wały napędowe Stolarczyk podajże tak to się zwie

Opublikowano

o widzisz :gwizdanie: musze podjechać pogadać. w którym to miejscu w nowinach mniej więcej jadac od jowa przed czy za światłamii po której stronie patrzeć:)

Opublikowano

tadek na swiatłach jadac od kielc skrecasz w lewo i od razu ładujesz sie w prawo w taka wąską uliczke jedziesz z 200 metrow i masz po lewej

Opublikowano

tadek na swiatłach jadac od kielc skrecasz w lewo i od razu ładujesz sie w prawo w taka wąską uliczke jedziesz z 200 metrow i masz po lewej

właśnie że nie :)

z kielc jadąc skręcasz wprawo i odrazu w lewo przy trasie jest taka mała droga dla tych co mieszkają przy trasie i tam przejedziesz 200m i jesteś.

Opublikowano

oki :) juz znajde :) dzięki :good:

Opublikowano

Chce ktos czarne kubly skory do b5 avanta ?

Opublikowano
:mysli: za darmo?? :)
Opublikowano
o jakie fajne to nasze nowe forum !

No, moim zdaniem będzie na plus. Śmiga aż miło. Zniknie parę błędów i będzie ok.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.