Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

może być:) ja zawsze chętnie :) wiesz jak jest. i Grzanek też przyjedzie. w pekaes sie go wsadzi i przyjedzie,. :good: opijemy mordy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czyli jak Adamie powiadasz abym i ja wypierdzielil to immo.... myslisz ze to bedzie dobre rozwiazanie?? :mysli: taka podpowiedz juz slyszalem od jednego kolegi.... hmmmm :mysli:

masz to samo co ja, w zimę było wszystko ok. a jak się zrobiło ciepło to imo mi nie załączało dopiero gdzieś za 5 razem czasem było spoko za pierwszym. gasła lampka i za chwile migała i już nie odpalił. zapalał i gasł za sekunde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być:) ja zawsze chętnie :) wiesz jak jest. i Grzanek też przyjedzie. w pekaes sie go wsadzi i przyjedzie,. :good: opijemy mordy...

te mody to by trzeba skończyć wreszcie bo nie bardzo to jedzie.. ale opijemy napewno

Tadzik wątpisz we mnie? :cool1:

Nie watpie tylko sam widzisz jak to działa :) na poczatku las rąk a na spocie las stoi rąk nima..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ten pierwszy może być. ten drugi to widać że nogami przekładany... zobacz jak schowek pasozyta zamontowany

:thumbdown::polew::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jaka promocja- jeszcze ze dwa miechy temu był po 70k :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no słuchaj. za miesiąc się będzie opłacało :) gdy by nie zamki w drzwiach :polew:[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 09:34_________________________________________________Ło matko ESP nie po tej stronie :):polew:[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 09:35_________________________________________________kurde przeciez ja tez tak miaęłm przez Tydzień a się wyśmiewam :):wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no racja :polew: :polew: przekładka tylko jakbym miał skilsy żeby samemu to zrobić :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj w jędrzejowie mijał mnie RS4 B7 taki podobny kolor do mojej Blue. :slina: :slina: :slina: [br]Dopisany: 25 Maj 2011, 09:56_________________________________________________i co to marcin "skilny" tak napisałeś wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skilsy- tylko jak się nie patrzy co się pisze to głupoty wychodzą. ja tam za czerwona eSka B7 częto po kielcach ganiam ale co kierowca mnie zauważy to szybko kończy zabawę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak mnie kiedyś na Gierkówce pogoniła RS 6 . ja goniłem zadowolony ze 150 a on mnie łyknął miał ze 200- 220 . tylko 2 dudy wielkości wiarda zobaczyłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak mnie kiedyś na Gierkówce pogoniła RS 6 . ja goniłem zadowolony ze 150 a on mnie łyknął miał ze 200- 220 . tylko 2 dudy wielkości wiarda zobaczyłem :)

a no. a w rs6 C5 jest 4,2?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...