Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

jak tam po spocie?? ja niestety nie dałem rady :wallbash: :wallbash: sory :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Grip dawaj po banie- ja jako pierwszy poddam się karze [br]Dopisany: 23 Maj 2011, 06:12_________________________________________________

JA:)

a będzie chodziła w małej navi?? :mysli: i czy da się dziada skopiować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Koledzy polecilibyście mi jakiś dobry i zaufany warsztat!!

NIe moge dac sobie rady z tym moim silniczkiem, a mechanicy u których bywałem ty wszystko by chcieli wymieniać nie dając gwarancji że bedzie chodzić :confused4:.A części kosztują :wallbash:. Sory jak pisze nie w tym dzilae ale może ktoś pomoże.dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeżdzę do ATC z golfel a z audi do NOSBA[br]Dopisany: 23 Maj 2011, 07:47_________________________________________________a tu pytałeś co to może być?? (Tutaj najszybciej się dowuiesz) do większości mechaników trzeba jechać już z wiedzą co jest do wymiany :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie na forum nic nie znalazłem konkretnego :wallbash:.Jesy wiele rozbiezności, a nie chcę wszystkiego wymieniać po koleji bo to jednak są koszty :confused4:.A tak jak mówisz do mecahników trzeba jechac z wiedza co chcesz zrobiś a oni tylko to zrobią ;(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pany spot był tylko frekfencja :thumbdown: :thumbdown: :sick3::angry::disgust::kwasny:

kolega na warszaskich balchach przybył a tu z TK sie nie chce ooj nie ładnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrrrr.... a u mnie byla dzis awaria f*ck. jak palilem auto rano to bylo ok pozniej jak chcialem zapalic 2 raz to migalo mi immo i zakrecil i gasl i tak 5 razy az pozniej cos sie mu odwidzialo i do tej pory gra .... wie ktos o co tu biega ....poczytam nan necie troche . Jak widzialem Michala to mowil ze moze gdzies przy magnesie kluczyk trzymalem czy jakos tak ... jest to mozliwe :mysli:

ja miałem to samo, wywalił mi elektryk całkiem imo i teraz jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrrrr.... a u mnie byla dzis awaria f*ck. jak palilem auto rano to bylo ok pozniej jak chcialem zapalic 2 raz to migalo mi immo i zakrecil i gasl i tak 5 razy az pozniej cos sie mu odwidzialo i do tej pory gra .... wie ktos o co tu biega ....poczytam nan necie troche . Jak widzialem Michala to mowil ze moze gdzies przy magnesie kluczyk trzymalem czy jakos tak ... jest to mozliwe :mysli:

ja miałem to samo, wywalił mi elektryk całkiem imo i teraz jest spoko.

pamiętam jak moje B5 paliło raz na 10 strzałów :polew: :polew: [br]Dopisany: 23 Maj 2011, 11:25_________________________________________________

No pany spot był tylko frekfencja :thumbdown: :thumbdown: :sick3::angry::disgust::kwasny:

kolega na warszaskich balchach przybył a tu z TK sie nie chce ooj nie ładnie..

:bag:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuźwa tylko 4 samochody przybyły, i wtym 3 mozna powiedzieć miejscowi :shocked: brak słów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuźwa tylko 4 samochody przybyły i wtym mozna powiedzić miejscowi :shocked: brak słów

cicho cicho :polew: :polew: :polew:

jakby był na WTC to bym dotarł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może im sie parkingi pomyliły :decayed:

przecież napisałem dość dużumi literami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może im sie parkingi pomyliły :decayed:

ja już jeden spot taki z Michałem zalicyłęm postaliśmy na WTC a chłopaki sobie na grilu siedzieli :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mamy szczescia do tych spotów w TK chyba :decayed: Karol.... pomyśl o tym ,,większym spocie" o ktorym wspominałes.... bedzie kilka sztuk więcej :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale naq parkingu tak jak ten ostatni to możę dotrę :polew: :polew: za miasto ciężko się wyrwać bo i tak prawie mnie w domu nie ma :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wiecie. ja jestem za ale to Tadek musi zadecydować co do terminu i organizacji ja mu mogę pomóc w przygotowaniu. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolu jak na czerwoną górę nie ma kto przyjechać to kto przyjedzie do Jędrzejowa.. będziemy we dwóch chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...