Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

łeeeee a gdzie i kiedy jakis spot plenerowy z grilem?

wybrali byscie sie gdzies w plener

do ska np ;P

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 323,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Spot w plenerze już jest planowany, w dodatku taki konkretniejszy jesli sie uda :naughty:

Tu jest temat http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=194409.0

10 kwietnia.

Pierwotnie miało byc na parkingu wielopoziomowym w centrum Kielc ale najprawdopodobniej bedzie grill na Czerwonej Górze.

Kielce, Skarżysko... zapraszamy wszystkich chętnych :decayed:

Stolkien ponoć nawet wspominał o darmowym VAG-owaniu :gwizdanie:

Opublikowano

Tak. przeVaguję wszystkich.

Opublikowano

Panowie mam taki mały pomysł, może wspólnie udało by nam się zrobić 3 dniowy zlot ziemi świętokrzyskiej co o tym myślicie dodałem ankiete i licze na wasze głosy mógłbym coś zorganizować aby miło spędzić te 3 dni w miłym gronie

ja jako I jestem za :decayed:

Opublikowano

poczekaj z tym do 10 kwietnia może?

Opublikowano

popieram Karola- na tą chwilę na jeden dzień nie ma chętnych za wielu

Opublikowano

chciałem tylko zobaczyć kto byłby chętny na takie coś.

oczywiście z osobami towarzyszącymi itp. taki mini Zlot

Opublikowano

Moja żona powiedziała, że w życiu na zlot ze mną nie pojedzie. :polew: mówi, że strata czasu i że jestem pomylony jak mówię o klubie :)

Opublikowano

Moja Iza tez patrzy jak na głupiego jak na forum wchodzę ale na ogólnopolski chciała jechać i na nasz pojechałaby

Opublikowano

nie no moja aż taka nie jest :polew: na wszystko mi pozwala [br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 12:49_________________________________________________jest taki fajny zameczek w Busku-Zdroju znajomy ma go więc i ceny były by niższe więc fajnie można by się zabawić

Opublikowano

Nie mówię że moja żona mi nie pozwala. :kox::cool1: Ale nie popiera tego :) i każdy spot czy zlot koliduje z jej planami :) i wojna :ad:

Opublikowano

Myslę że nie było by problemu z naszymi połówkami, nie każdy może jechać na zlot ogólnopolski bo termin mu nie odpowiada, a taki zlot miedzy regionami można by spróbować zrobić

Opublikowano

Myslę że nie było by problemu z naszymi połówkami, nie każdy może jechać na zlot ogólnopolski bo termin mu nie odpowiada, a taki zlot miedzy regionami można by spróbować zrobić

trzeba próbować :good:
Opublikowano

może wy macie jakieś propozycje w gdzieś w soich rejonach na taki weekendowy zlot

Opublikowano

Moja żona powiedziała, że w życiu na zlot ze mną nie pojedzie. mówi, że strata czasu i że jestem pomylony jak mówię o klubie smileyNie mówię że moja żona mi nie pozwala. kox cool1 Ale nie popiera tego smiley i każdy spot czy zlot koliduje z jej planami smiley i wojna ad

[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 21:18_________________________________________________ Karol nie tylko ty tak masz :> moja Zona ostatnio nawet mi kazala zamieszkac w tym samochodzie . Wiec ja tez sie przepycham ze SCIANĄ :decayed:

Opublikowano

proponuję zmienić żony :polew:

:decayed:

Opublikowano

Gripen przyjedź do jędrzejowa spota przywalimy:) :hi:

Opublikowano

proponuję zmienić żony :polew:

:polew: :polew: :polew: dobre...

:decayed:

Opublikowano

No to mamy nowego klubowicza :>

<a target='_blank' title='ImageShack - Image And Video Hosting' href='http://img854.imageshack.us/i/p3310014i.jpg/'><img src='http://img854.imageshack.us/img854/84/p3310014i.jpg' border='0'/></a>

Uploaded with <a target='_blank' href='http://imageshack.us'>ImageShack.us</a>

to gratulacje!!! :decayed::drunk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.