Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zavoli Andrzej Moćko Kielce ul. Kruszelnickiego 150

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemka

Może ktoś z Was podpowie co warto zobaczyć w Kielcach? W sobotę będę tam na weselu, potem nocka w hotelu i niedzielę przeznaczyłbym na zwiedzanie. Wujek google sugeruje mi jakieś kościoły itp, ale takimi obiektami jestem średnio zainteresowany. Długie szlaki turystyczne po jurze niestety odpadają, kobieta w 6 miesiącu ciąży i nie mogę jej zbytnio męczyć :decayed:. Za wszelkie sugestie będę wdzięczny i obiecuję odwzajemnić tym samym gdyby ktoś wylądował w okolicach Siedlec.

Opublikowano

W Kielcach nie ma wiele do oglądania ;p

Ale zobaczyć możecie Sienkiewicza, to coś ala Krupówki w Zakopanem, tylko że skromniej.

Ewentualnie warta zobaczenia jest Kadzielnia. Stary kamieniołom. I się wspinać nie trzeba.

20 km od Kielcowni macie Zagnańsk, a tam dąb Bartek. Też można rzucić okiem.

No i masz taki jeden kościółek na górce, może nie chodzi o sam kościół, ale masz panoramę na całe Kielce. Na ulicy Gwarków.

Pozdrawiam.

Opublikowano
W Kielcach nie ma wiele do oglądania ;p

Ale zobaczyć możecie Sienkiewicza, to coś ala Krupówki w Zakopanem, tylko że skromniej.

Ewentualnie warta zobaczenia jest Kadzielnia. Stary kamieniołom. I się wspinać nie trzeba.

20 km od Kielcowni macie Zagnańsk, a tam dąb Bartek. Też można rzucić okiem.

No i masz taki jeden kościółek na górce, może nie chodzi o sam kościół, ale masz panoramę na całe Kielce. Na ulicy Gwarków.

Pozdrawiam.

Dziękuję bardzo :hi:

Opublikowano

Wbij w google kadzielnia kielce naprawde warto iść. Można pochodzić elegancko i się nawet człowiek nie zmęczy a widoki ładne no i cichutko mimo iż prawie w centrum :)

Karol graty córy :)

Opublikowano
Wbij w google kadzielnia kielce naprawde warto iść. Można pochodzić elegancko i się nawet człowiek nie zmęczy a widoki ładne no i cichutko mimo iż prawie w centrum :)

Karol graty córy :)

Żona w 6 miesiącu ciąży i nie mogę jej zbytnio obciążać spacerami, ale ta Kadzielnica wygląda atrakcyjnie.

Rano googlowałem i jeżeli pogoda pozwoli to pewnie odwiedzimy.

Opublikowano

Kalik jakbyś dotarł na Kadzielnie daj znać -mieszkam przy samym obiekcie :thumbup1:

Opublikowano

Kielce-ładne miasto.

---------- Post dopisany 16-04-2012 at 14:25 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2012 at 23:41 ----------

W kieleckim wątku większy przeciąg niż u nas w siedleckim :decayed:

Kto zgadnie gdzie zrobione?

36hccbrosush_t.jpg

Opublikowano

Wietrznia ?

Opublikowano

Nie....

Opublikowano

Możesz powiedzieć, to pewnie tam podjadę pozwiedzać :)

Opublikowano

Kadzielnia

Opublikowano

Pany kojaży ktoś kto skupuje opony 17 w każdym stanie na forum?? na starym forum było takie ogłoszenie teraznie moge znaleźć..

Opublikowano

Poziek miał w podpisie że skupi 17 w dobrym stanie

Opublikowano

Tylko to nie sa w dobrym stanie :) zostało z 1.. 1,5 milimetra bieznika a widziałem że ktoś skupował na forum takie w każdym stanie pewnie do latania bokiem.

Opublikowano
Pany, moja fura jest sławna.

Pokazują zdjęcia w internetach.

Potem telewizja, wywiady :)

dziwki i alkohol

PS dostaniemy autograf? :polew:

Opublikowano
Pany, moja fura jest sławna.

Pokazują zdjęcia w internetach.

Potem telewizja, wywiady :)

dziwki i alkohol

PS dostaniemy autograf? :polew:

:decayed::polew::polew::polew:

Opublikowano
Pany, moja fura jest sławna.

Pokazują zdjęcia w internetach.

Potem telewizja, wywiady :)

dziwki i alkohol

PS dostaniemy autograf? :polew:

:decayed::polew::polew::polew:

:polew::polew::polew:

Dostaniecie, dostaniecie.

Taka piękna pogoda, można by na weekedzie gdzieś się spotkać.

Co wy na to ?

Opublikowano

Witam

Mam do was Kielczanie pytanie (zrymowało się :) )

Czy znacie może gościa, który sprzedaje to auto: http://otomoto.pl/audi-a6-C23919247.html

Co jakiś czas sprzedaje samochody i może ktoś z was spotkał się z autami sprzedawanymi przez niego.

Niby mam niedaleko z Lublina, bo gość ma jeszcze jedno audi którego jeszcze nie wystawił.

Ale nie wiem czy parchów nie sprzedaje, ew podpowiedzcie gdzie w Kielcach można podjechać żeby sprawdzić auto

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.