Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

był był ale najbardziej ujebane auto na evencie.

było jeszcze kilka naszych aut. najładniejsze auta to 3er w cabrio :banan::banan:

3er latały bokiem aż miło popatrzeć

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na co tu patrzec. :)

Marcin zakladaj koła 15" 165 i zobaczysz jak Twoja Landara będzie bokiem szła...

Tylko Pamiętaj. WYŁĄCZ ESP :D

Opublikowano
był był ale najbardziej ujebane auto na evencie.

ja widzialem jak lecial na szmacie;-)

ale robi wrazenie

pogratulowac daniel

Opublikowano

ja juz mam czym przyjechac więc jestem za.

Opublikowano

Ja też mogę się pojawić na łikedzie.

Opublikowano

Ja również byłbym chętny :naughty:

Opublikowano

Koledzy prośba... :)

Miejcie na uwadze sprzęta:

Seat Cordoba / FV/ /1.4 / Climatronic/1 właściciel (2510693037) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

może się trafi chętny.

Szczerze polecam. :)

Bym zapomniał... nie widział ktoś z Was jakiegoś ładnego VW Multivana wśród znajomych na sprzedaż? Najchętniej polift T4, ewentualnie T5. :)

Opublikowano

w niedziele na giełdzie był ciekawy T4 carawella utrzymany do rejestracji. tylko rok 96 jak pamiętam.. za 8,5 tys

sam szukam coś takiego zakupić :)

Opublikowano

a dzisiaj w nocy to mi zaje... li 4 dekle od moich wypasionych 18" nosz Kurrr..

200 zł w plecy. jak nowe zaloze to przykręce, i spiłuję śrubę. Pierdziele.

Opublikowano

Karol show as 2.0T

Opublikowano

Eeee. Bez dekielków?

Opublikowano
Eeee. Bez dekielków?

:polew::polew:

Opublikowano

zdj_cie.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany at 00:31 ---------- Poprzedni post napisany at 00:30 ----------

zeby nie było łatwo :)

Opublikowano

chrom out- do sedana nie pasuje- rób go na black madafaka:kox::kox::kox:

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

duża przepaść między AVJ a 2.0t?

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

myślę czy Ci BKNa na przekładkę nie przyprowadzić :decayed:

Opublikowano
chrom out- do sedana nie pasuje- rób go na black madafaka:kox::kox::kox:

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

duża przepaść między AVJ a 2.0t?

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

myślę czy Ci BKNa na przekładkę nie przyprowadzić :decayed:

duza przepasc miedzy avj? nie!

---------- Post dopisany at 08:46 ---------- Poprzedni post napisany at 08:40 ----------

w napedzie i komforcie TAK

---------- Post dopisany at 08:48 ---------- Poprzedni post napisany at 08:46 ----------

spalanie jest fajne. na trasie przy 110 do 8l.

---------- Post dopisany 08-08-2012 at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany 04-08-2012 at 08:48 ----------

Ale Smutno.

Robimy Spot?

PIątek>?

18:00?

Opublikowano

Ale Smutno.

Robimy Spot?

PIątek>?

18:00?

Jak zrobicie w czwartek o 18, to ja też się na chwilkę pojawię.

Opublikowano

PIątek tylkow gre wchodzi. ale widze ze sam bede :)

---------- Post dopisany at 13:42 ---------- Poprzedni post napisany at 13:42 ----------

ale to nic. zatankuje dziada i zamiote WTC z liści. :D

Opublikowano
PIątek tylkow gre wchodzi. ale widze ze sam bede :)

Zanim napisałeś o piatku, to już było do przewidzenia.

Spocki w Kielcach giną śmiercią naturalną :)

Opublikowano

chyba zmienie auto na poloneza.

tam sie zawsze spotykają. i to pod sklepem. :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.