Opublikowano 23 Czerwca 201313 l I tak właśnie deklarowali się że będą a tu co 7 samochodów tylko, to następny za rok
Opublikowano 23 Czerwca 201313 l 7 ? ŁAŁ.... dawno nie byłem na tak dużym spocie Grzanek Auto zrobione.
Opublikowano 24 Czerwca 201313 l Trza było przyjechać to by się bestie widziało. Nawet Huzio kiermasz otworzył
Opublikowano 24 Czerwca 201313 l Grzanka Padło to ja już dawno temu widziałem. " nawet jechałem" a Kase fiskalną Huzio to ma?
Opublikowano 5 Lipca 201312 l ja rezam A2 :polew: co tam Grip??? ---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:29 ---------- zamawiamy ramki klubowe? znaczy ja biorę 3 ale można pakę większą zrobić :decayed:
Opublikowano 13 Lipca 201312 l https://www.groupon.pl/oferty/kielce/Serwis-Dalmax/23688285 nie opierdala..ć się tylko na nabicie jechać :banan:
Opublikowano 13 Lipca 201312 l Autor przeczytaj dokładnie... 100g czynnika do audi wchodzi 550-620. cena całkiem normalna
Opublikowano 17 Lipca 201312 l tu 15zł za 120g dopłaciłem. za 2 auta odgrzybianie i nabicie 110zł chyba fajna cena ---------- Post dopisany 17-07-2013 at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2013 at 08:17 ---------- Jest Ktoś w stanie wyciągnąć kod immo z a2 2000r?
Opublikowano 23 Lipca 201312 l ja z wentylków:) może być nawet z dywaników oby się dało kluczyk zakodować :decayed: ---------- Post dopisany at 00:20 ---------- Poprzedni post napisany at 00:17 ---------- wczoraj i we wtorek ujeżdżaliśmy 2.7TT w c5 i jakoś te 40km do S4 robią mega przepaść bo jak szybkości nie czuć tak w ogóle się to nie zbierało ale kultura pracy :slina::slina:. ---------- Post dopisany 23-07-2013 at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany 19-07-2013 at 00:20 ---------- ma ktoś dobrego tłumikarza? muszę wyspawać tą plecionkę zaraz na początku wydechu :doh:
Opublikowano 23 Lipca 201312 l dobry tłumikarz jest na łódzkej, naprzeciwko elektrociepłowni, wjeżdża sie teraz od urzędu skarbowego
Opublikowano 10 Sierpnia 201312 l żyjeta?? ja dzwoniłem ze 2-3 razy ale poza zasięgiem jesteś :doh: ---------- Post dopisany at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany at 16:12 ---------- żyjemy, gwinty skręcamy, z garażu ledwo wyjeżdżamy;ppokaż :naughty:
Opublikowano 13 Sierpnia 201312 l może kiedy podjade na jakiego spota:) czasami bywam na spotach vaga, wiec z grzankiem juz sie poznalem
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto