Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czy do a4 avanta 235/40/18???


hoody1

Rekomendowane odpowiedzi

hej.chce obnizyc troszke autko ale jestem w szkocjni i nie wiem gdzie kupic sprezyny.czy wiecie jak znalezc je na ebayu jak tak to przeslijcie linka.chcialbym obnizyc autyko okolo 30mm.radzono mi ze felgi do tego zalozyc 235/40/18...i wlasnie czy npo nie starczylyby 215/40/18?i czy zalozenie samych sprezyn wystarczy jezeli chodzi o wyglad?z gory dzieki za wszystkei odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jest wrzucić 225/40/18 ,moim zdaniem jest to najlepszy kompromis między komfortem a wyglądem, a poza tym to jest najlepszy zamiennik opony jaka była pakowana fabrycznie.215 przy 18 to nieporozumienie - śmieszny wygląd i spore przekłamanie na liczniku także :confused4:Oczywiście rozmiar opony też zależy od szerokości feli jaką wrzucisz.Co do obnizenia dla wyglądu same springi wystarczą ale jak wiadomo ,seryjne amory nie lubią takich pomysłów. Jak chcesz nisko to kup sobie jakiś kit spring/amor i będzie cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla 18" jesli profil 40 to 225/40 lub 235/40, a to ktore z tych 2-och rozmiarow zalozysz to zalezy glownie od szerokosci felgi. Ja na feldze szerokosci 8" zmienilem kapcie z 225 na 235, z racji lepszej ochrony rantow felgi.

Jak koniecznie chcesz miec waska opone to mozesz dac 205/45/18, jednak trudno dostac taki rozmiar i wybor jest mocno ograniczony. Pozatym wyjdzie z tego lekki german, bo najwezsza 18" to chyba 7,5" na szerokosc .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że sie tak grzecznie zapytam co za bzdury opowiadacie :polew:

własnie do seryjnego profilu audi czyli 205/60/15 idealnym zamienikiem jest własnie 215/40/18 :polew: bo przekłamanie licznika będzie tylko 0,4% :tongue4:

komfort i wygląd to już inna indywidualna kwestia :wink4: ale jak dla mnie im niższy profil tym ładniej :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey, mam takie sprezynki na sprzedaz :) Obniza Ci autko o 40mm. Przy 18calowych felgach twoje auto bedzie wygladalo mniej wiecej tak

audi3.jpg

Wymontowalem je ze swojego auta, bo dojazd do domu mam ciezki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładaj 235/40/18 ja mam ori koła 8" od S4 B6 i tam są takie kapcie... 225/40 jest już (sporo - optycznie i pod wzgl komfortu)) niższa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...