Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czy do a4 avanta 235/40/18???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hej.chce obnizyc troszke autko ale jestem w szkocjni i nie wiem gdzie kupic sprezyny.czy wiecie jak znalezc je na ebayu jak tak to przeslijcie linka.chcialbym obnizyc autyko okolo 30mm.radzono mi ze felgi do tego zalozyc 235/40/18...i wlasnie czy npo nie starczylyby 215/40/18?i czy zalozenie samych sprezyn wystarczy jezeli chodzi o wyglad?z gory dzieki za wszystkei odpowiedzi

Opublikowano

stary 215 przy 18` wygląda jak kolarzówka ;)

Opublikowano

Najlepiej jest wrzucić 225/40/18 ,moim zdaniem jest to najlepszy kompromis między komfortem a wyglądem, a poza tym to jest najlepszy zamiennik opony jaka była pakowana fabrycznie.215 przy 18 to nieporozumienie - śmieszny wygląd i spore przekłamanie na liczniku także :confused4:Oczywiście rozmiar opony też zależy od szerokości feli jaką wrzucisz.Co do obnizenia dla wyglądu same springi wystarczą ale jak wiadomo ,seryjne amory nie lubią takich pomysłów. Jak chcesz nisko to kup sobie jakiś kit spring/amor i będzie cacy.

Opublikowano

dla 18" jesli profil 40 to 225/40 lub 235/40, a to ktore z tych 2-och rozmiarow zalozysz to zalezy glownie od szerokosci felgi. Ja na feldze szerokosci 8" zmienilem kapcie z 225 na 235, z racji lepszej ochrony rantow felgi.

Jak koniecznie chcesz miec waska opone to mozesz dac 205/45/18, jednak trudno dostac taki rozmiar i wybor jest mocno ograniczony. Pozatym wyjdzie z tego lekki german, bo najwezsza 18" to chyba 7,5" na szerokosc .......

Opublikowano

że sie tak grzecznie zapytam co za bzdury opowiadacie :polew:

własnie do seryjnego profilu audi czyli 205/60/15 idealnym zamienikiem jest własnie 215/40/18 :polew: bo przekłamanie licznika będzie tylko 0,4% :tongue4:

komfort i wygląd to już inna indywidualna kwestia :wink4: ale jak dla mnie im niższy profil tym ładniej :dance:

Opublikowano

szkoda ze nikt nie zauwazyl ze koledze chodzi o obnizenie auta a to czy zalozy 18 19 czy 15 nie zalatwi jego sprawy :)

Opublikowano

Hey, mam takie sprezynki na sprzedaz :) Obniza Ci autko o 40mm. Przy 18calowych felgach twoje auto bedzie wygladalo mniej wiecej tak

audi3.jpg

Wymontowalem je ze swojego auta, bo dojazd do domu mam ciezki :)

Opublikowano

zakładaj 235/40/18 ja mam ori koła 8" od S4 B6 i tam są takie kapcie... 225/40 jest już (sporo - optycznie i pod wzgl komfortu)) niższa...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.