Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pokrowiec na samochód z logo audi


Gamling

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy widzieliście gdzieś żeby się dało dostać taki pokrowiec? Wczoraj trochę szukałem i niestety nie znalazłem. A mam ochotę sobie taki sprawić. Na allegro jest w zasadzie samo badziewie. A chciałbym taki ładny jak maja w salonach. Oczywiście będzie używany w garażu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj,

a może dało by się zorganizować taki na własną rękę. Jakby się zebarało trochę chętnych osób to powinna wyjść rozsądna cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak dostaniesz rabat w ASO 20% to i tak wątpię abyś znalazł kogoś , kto zapłaci za wielką prezerwatywę z logo Audi ok 800zł :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak dostaniesz rabat w ASO 20% to i tak wątpię abyś znalazł kogoś , kto zapłaci za wielką prezerwatywę z logo Audi ok 800zł :polew:

Jakby się dowiedzieć z jakiego materiału jest to zrobione i cena materiału nie wyrywa z butów to można uszyć :naughty:

A logo audi wyflokować na czerwono :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co taki bajer. Kup na allegro za 100zł pokrowiec i śprejem AUDI maźniesz i będzie :good:

A tak na serio to 1000zł wydać na kawałek derki :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000 zł na pewno nie. Ale gdyby kosztowało to 150 zł?

Mam audi S2 które jeździ tylko czasami, i tak myślałem żeby przykryć je pokrowcem a tak będzie fajniejszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000 zł na pewno nie. Ale gdyby kosztowało to 150 zł?

Mam audi S2 które jeździ tylko czasami, i tak myślałem żeby przykryć je pokrowcem a tak będzie fajniejszy :)

150 zł to ciut przymało jak na pokrowiec na auto :wink4:

No chyba, że total czajna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na robocie w Niemczech postawiłem auto w krzaki i przykryłem pokrowcem z Lidla,bo go nie miałem zamiaru przez miesiąc ruszać.Jak chciałem jechać do domu to nie mogłem go z auta oderwać,bo cały miesiąc padało :polew:

Zawsze lepiej jak blaszka może oddychać bo pod plandeką zbira się wilgoć i można zrobić autu niedźwiedzią przysługę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde źle przeczytałem temat myślałem że chodzi o pokrowiec na siedzenia z logo Audi, i na takie coś bym się pisał :polew: :polew: :polew:

Pokrowiec na autko już przerabiałem i paten jest beznadziejny, moim zdaniem. Przy codziennym użytkowaniu autka jest to bardzo męczące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Panie Panowie tak sobie pomyślałem ..a gdy by tak zakupić coś takiego ..chodzi mi głównie o postawienie samochodu zimą pod chmurka na tydzień lub więcej bez używania go ..

Co Wy o czymś takim myślicie ?

http://allegro.pl/pokrowiec-plandeka-samochod-l-firmowe-niemcy-i1302077574.html

----------------------------------------------------------------------------------Witam ponownie szanowne grono.. :hi:

Mimo miezbut dobrych opinii o takich pokrowcach ja zakupiłem właśnie ten

Moje zdanie ...

według mnie : materjał..

ładny

miekki -niem raczej mowy o rysowaniu lakieru

nie przyjmuje wody

prktyczny w załozeniu...

A sprawdzę go dopiero na przełomie roku 10/11 ,wtedy napisze coś więcej w zaleznosci od warónków jakie bedą panowały..

A tak wygląda .. Sory ze w garazu.. :tongue4:

SSL25031.jpg

SSL25032.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupować pokrowiec to coś dobrego. Ważny jest odpowiedni materiał dzięki któremu auto będzie "oddychało" i nie będzie zbierała się wilgoć. Pokrowiec musi mieć również odpowiednie obszycie żeby nie rysować auta przy każdym ON/OFF. Ważne jest też jego obszycie. Dodatkowo musi dobrze chronić przez brudem i zanieczyszczeniami oraz najlepiej mieć możliwość założenia zabezpieczenia jeżeli nie jest na jakimś parkingu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupować pokrowiec to coś dobrego. Ważny jest odpowiedni materiał dzięki któremu auto będzie "oddychało" i nie będzie zbierała się wilgoć. Pokrowiec musi mieć również odpowiednie obszycie żeby nie rysować auta przy każdym ON/OFF. Ważne jest też jego obszycie. Dodatkowo musi dobrze chronić przez brudem i zanieczyszczeniami oraz najlepiej mieć możliwość założenia zabezpieczenia jeżeli nie jest na jakimś parkingu itp.

A jesteś w stanie wskazać jakiś przykład takiego pokrowca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesteś w stanie wskazać jakiś przykład takiego pokrowca?

A jesteś w stanie przeżyć cenę takiego pokrowca ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...