Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ktoś orientuje się ile warty jest kpl ori xenów ver. USA? Stan bdb, kompletne. Zastanawiam się czy nie łyknąć do siebie

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak nie łykasz dla siebie to daj namiar:decayed: szukam od dłuższego czasu

Opublikowano
Ktoś orientuje się ile warty jest kpl ori xenów ver. USA? Stan bdb, kompletne. Zastanawiam się czy nie łyknąć do siebie

ja też

prawą nakładkę na lusterko S4 nowa 250zł

---------- Post dopisany at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany at 08:49 ----------

czarny dolny grill do zderzaka nowy ory. 150 zł seria

---------- Post dopisany at 08:51 ---------- Poprzedni post napisany at 08:50 ----------

osłony na drzwi panel sterowania szyb to co się rysuje tylko wersja na 2 szyby elek.nowe po 80 zł

Opublikowano

Panowie ma ktoś schemat kostki lampki podsufitki gdzie jest stały + nie bardzo mam jak zmierzyć.

Opublikowano

Cześć !

Zakładam zawieszenie gwintowane i potrzebuje szybkiej porady !!!!!

Przód już założony z tyłem mam trochę problemy bo ciężko trochę te sprężyny ściągnąć , ściągacze nie dają rady . Ale nie o to chodzi > Czy z tyłu między śrubą regulującą wysokość a sprężyną powinna być tak jakby taka plastikowo-gumowa podkładka ? Z przodu była a z tyłu już nie ma . Kupiłem używkę KONI i nie wiem czy powinna być czy nie .

Proszę o szybką odpowiedź !!! PLEASE !!!

---------- Post dopisany at 17:03 ---------- Poprzedni post napisany at 16:47 ----------

No kur... niby każdy na gwincie jeździ i nikt nie wie ????????

Opublikowano

Ja śmigam na gwincie ale nie umiem ci pomóc za bardzo. U mnie od dołu masz Guma-Spręzyna-Regulacja nic innego tam nie widziałem

Opublikowano

Czyli między sprężyną a śrubą regulującą nic nie masz ??? A nie będzie tam tarcia podczas kręcenia tą śrubą w celu regulacji wysokości ?

---------- Post dopisany at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany at 17:09 ----------

chodzi mi o to miejsce :

scaled.php?server=214&filename=capture20120601171157.png&res=landing

Opublikowano

Ja w gwincie kw mam taka plastikową/teflonową podkładkę w tym miejscu :-P

Wysłane za pomocą TapaTalk.

Opublikowano

Kurde musiał bym się przypatrzeć nigdy na to nie zwracałem uwagi.

Opublikowano

kurcze dobrze by było żebym wiedział na sto procent czy musi być czy nie , bo nie chciał bym rozbierać drugi raz :kwasny:

Opublikowano

Ja u siebie mialem taka podkladke w dwoch zawieszeniach gwintowych.

Opublikowano

Panowie czy te szpary nie są jakieś dziwne, za duże ? :whistling:

4d101303af8f38bb.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Wrzuć fotę bez tego czerwonego

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

Jaka jest rozsądna cena za zestaw NOWYCH rs4 19" ET 29 z oponami?? Może w handel wezmę, jest ktoś chętny?? :decayed:

Opublikowano

No coś źle poskładane.

Opublikowano

no tak też mi się wydaje że coś źle tu leży :kwasny:

Opublikowano

Kupujesz B6?

Opublikowano
Wrzuć fotę bez tego czerwonego

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

Jaka jest rozsądna cena za zestaw NOWYCH rs4 19" ET 29 z oponami?? Może w handel wezmę, jest ktoś chętny?? :decayed:

Mysle, ze z 4.5 tys.

Opublikowano

Panowie ile krzyczeć za AL-ki w bardzodobrym stanie komplet ?

Opublikowano

Jest pomysł wrzucenia MMI do B6, nie wiem tylko gdzie ten cały panel dać :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.