Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Kurcze już o tym pisałem ale takich rezaczy mocnych to nie rozumiem:kwasny: B7 za***iste by kupił za tą kasę z modów a może i bidne B8:whistling:

marcintuchola za 50kzł sprzedaj tłusto wymodzoną b7 3.0TDI:naughty:

eee Wandej tłusto to ono jest matowe :naughty:

a co w niej takiego jest przyrezane?? bo widziałem na żywca i faktycznie fajny napęd i motor, chociaż nie wiadomego przebiego bo przekładany :wink:

---------- Post dopisany at 16:19 ---------- Poprzedni post napisany at 16:17 ----------

a B7 to poprstu B6 po lifcie, jedni twierdzą, że ładniejsze a moim zdaniem ładniejsze to jest B8, ale tam już rezanie jest o wiele droższe :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fakt b7 odstaje silnikami a czy ładniejsze to według gustu:good:

Opublikowano
Ale gdzie nam do batalionowców:facepalm: Musieli by rok nic nie pisać to może byśmy ich dogonili:decayed: Sabotaż jakiś mod co ma B6 musi zrobic:przebiegly:

ponad 1 000 000 wyswietlen.... :decayed:

Opublikowano

Między bogiem a prawdą wizualnie jakoś B6 w S line bije B7 na głowę a i silnikowo dla mnie też lipa bo dla mnie tylko dwa fajne silniki 3.0tdi i 2.0t ale oba dużo palą. A i jest 1.8t no ten jeden mi pasuje. A z wypasem to każdy wie jak jest się wyreza wszystko prócz szybra chociaż są i tacy co dadzą radę :sesese:

Opublikowano

powiedzcie w taka pogode mozna myc auto na myjni samoobslugowej ?

Opublikowano
Ale gdzie nam do batalionowców:facepalm: Musieli by rok nic nie pisać to może byśmy ich dogonili:decayed: Sabotaż jakiś mod co ma B6 musi zrobic:przebiegly:

ponad 1 000 000 wyswietlen.... :decayed:

To tylko kwestia otwarcia tematu. Żeby się Nosb tak z tym nie opierda.....ł przepaść tak wielka by,nie była:wink:

---------- Post dopisany at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany at 17:25 ----------

powiedzcie w taka pogode mozna myc auto na myjni samoobslugowej ?

Mylem wczoraj i o 5 rano lekko drzwi trzymało dramatu nie ma. Znowu przez chwilę miałem czarne auto.

Opublikowano

LISTWY DEKORY SLINE S LINE 03S AUDI A4 B6 B7 8E (2868958234) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

łapać tylko piwo dla mnie ma być :decayed:

---------- Post dopisany at 18:09 ---------- Poprzedni post napisany at 18:08 ----------

kurde ale chyba to rybia łuska :facepalm:

Opublikowano
LISTWY DEKORY SLINE S LINE 03S AUDI A4 B6 B7 8E (2868958234) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

łapać tylko piwo dla mnie ma być :decayed:

---------- Post dopisany at 18:09 ---------- Poprzedni post napisany at 18:08 ----------

kurde ale chyba to rybia łuska :facepalm:

No właśnie szału nima i stan też nie robi szału:whistling:
Opublikowano
powiedzcie w taka pogode mozna myc auto na myjni samoobslugowej ?

o 14stej myłem:decayed:

Opublikowano

prrrdom..ja tez chce do dyvisiii..wyslalem swoje checi na meila itd..

Opublikowano
prrrdom..ja tez chce do dyvisiii..wyslalem swoje checi na meila itd..
Ja Ci dam do Dyvisii, a na spota to nie łaska się zjawić:grin::wink:
Opublikowano

Pany nie chciałby ktos lusterek ORI s4 B6? wklady foto:wink:

Opublikowano
Pany nie chciałby ktos lusterek ORI s4 B6? wklady foto:wink:
Podrzuć foto:naughty:
Opublikowano
Pany nie chciałby ktos lusterek ORI s4 B6? wklady foto:wink:

Skladane?

Opublikowano

ponoc skladane. ale ja nie maiłem do niech modulów:wink: po prostu tylko załozone były i tyle

Opublikowano
ponoc skladane. ale ja nie maiłem do niech modulów:wink: po prostu tylko załozone były i tyle
Dobra nie gadaj tyle tylko daj fotki:decayed:
Opublikowano

1355337218_6a5wjk_600.jpg

JEBŁEM :polew:

Opublikowano

Cena??

Opublikowano

Ile jestes w stanie dac za taki Łałytas?:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.