Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to ja obstawima u siebie poduszke ta z czujnikiem...a powiedzcie mi tylko czy je nalezy wymieniac parami??

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
No masz szczęście jak masz jakieś wątpliwości co do mojej usługi napisz do........................."Przyjaciółki":polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

Mała próbka z wczorajszej sesji:naughty:

http://img819.imageshack.us/img819/6451/audia49.jpg

władi za***ista fota :thumbup1: co prawda wlepa jeszcze lepsza :grin:

Opublikowano
Mała próbka z wczorajszej sesji:naughty:

http://img819.imageshack.us/img819/6451/audia49.jpg

władi za***ista fota :thumbup1: co prawda wlepa jeszcze lepsza :grin:

Dzięki józek i wlepa mi się też podoba wiadomo od kogo:naughty::hi:
Opublikowano

wiadomo, możesz coś wysłać do kalendarza, mój głos masz :thumbup1:

Opublikowano
wiadomo, możesz coś wysłać do kalendarza, mój głos masz :thumbup1:
Dzięks już poszło ale będziecie się smiali bo zdjęcie bekowe:decayed::wink:
Opublikowano

We wszystkich B6 poduszka silnika (lewa/prawa) ma czujnik? U mnie wylana jest poduszka a błędu nie pokazuje :thumbdown:

Opublikowano

poduszka nawet wylana nie pokaże błędu. 1,9 tdi mają jedną poduszke z czujnikiem a 2,5 tdi z tego co wiem to maja dwie poduszki z takim czujnikiem

Opublikowano

To do czego te czujniki są?

A i wymieniać parami, czy jedna? Bo wiem, że są 3 :wink:

Opublikowano

ten czujnik to taki zawór który otwiera sie i zamyka powodując że olej będący w poduszce swobodnie przepływa i poduszka jest miększa albo twardsza w zależności od tego czy zawór jest otwarty czy zamknięty.

w 1,9 są dwie poduszki silnika jedna poduszka skrzyni i jedna taka guma która zamontowana jest do pasa przedniego. Można wymieniać pojedynczo w zależności która jest uszkodzona

Opublikowano

No u mnie ta guma przy pasie przednim sparciała jest już i jedna poduszka od dołu jest zalana takim czerwonawym olejem, czyli wylana jo?

Dużo problemu/roboty z wymianą tego jest? Trzeba podwieszać silnik, czy da radę jak podniosę silnik od dołu :eusathink:

Opublikowano

Pamiętaj że Poduszki kupuje się tylko w ASO bo jakość zamienników pozostawia wiele do życzenia :hi:

Opublikowano

Poduszka 400 ponad kosztuje :kwasny:

Opublikowano

jak wypłynał olej to na bank nie spełnia ta poduszka swoich własciwości. i Tak Jak pisze P-U-M-A poduszki najlepiej w ASO. z tym czujnikiem/zaworkiem nie kupisz w zamienniku, chyba że bez tego czujnika. Twój wybór. Ceny w ASO kosmiczne jak za takie poduszki. Ta z czujnikiem około 450 zł z tego co pamiętam

Opublikowano

a mi dziś powiedzieli ze muszę wymienić jakąś złączkę elastyczną przy tłumiku, wie ktoś o co z tym chodzi ? Nie mieli na miejscu i szukają mi takie coś :whistling:

Opublikowano
jak wypłynał olej to na bank nie spełnia ta poduszka swoich własciwości. i Tak Jak pisze P-U-M-A poduszki najlepiej w ASO. z tym czujnikiem/zaworkiem nie kupisz w zamienniku, chyba że bez tego czujnika. Twój wybór. Ceny w ASO kosmiczne jak za takie poduszki. Ta z czujnikiem około 450 zł z tego co pamiętam

Lewa od prawej się czymś różni?

Do 1.8T AVJ masz numerek może :naughty:

I do tej środkowej też by się przydał.

I btw. ta wtyczka od poduszki widoczna jest? Bo u mnie nie widziałem żadnej wtyczki jak oglądałem tą poduszkę chyba, że w niewłaściwe miejsce patrzyłem.

Opublikowano

może 1,8 T jako benzyna nie maja tego czujnika, Wiem że TDI mają

Opublikowano
a mi dziś powiedzieli ze muszę wymienić jakąś złączkę elastyczną przy tłumiku, wie ktoś o co z tym chodzi ? Nie mieli na miejscu i szukają mi takie coś :whistling:

Józek 726 to tak zwany "tłumik drgań", "złącze elastyczne" jest to za turbiną , a przed katalizatorem .

Opublikowano
a mi dziś powiedzieli ze muszę wymienić jakąś złączkę elastyczną przy tłumiku, wie ktoś o co z tym chodzi ? Nie mieli na miejscu i szukają mi takie coś :whistling:

na pewno chodzi o plecionkę :wink:

Opublikowano

http://a4-klub.pl/1-9-194/b6-avf-poduszka-silnika-gum-elektryczna-str-3-nowe-pytanie-83749/

Rezacze zerknijcie tu , może coś pomoże :whistling:

---------- Post dopisany at 00:33 ---------- Poprzedni post napisany at 00:31 ----------

Artur - Pawlo 2004 pisał w temacie ,że zmienił poduszkę na jakiś zamiennik i nie był zadowolony :thumbdown:

Opublikowano

ETKA online nie trybi :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.