Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

931fd948d6a5f2e8e8842952f069b5ed.gif?1365586701

:polew:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie ja się nie upieram, że tu mamy tu robić jaką pornografię ale nie popadajmy w jakieś skrajności i jak ktoś coś ma to niech pisze a nie zawraca głowę Prezesowi!

---------- Post dopisany at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany at 11:42 ----------

Poszukuję numeru części WYJMAKÓW DO RNS_E !!

Artur kupuj ori z Aso później Ci podam numery bo ostatnio brałem koszt 40 zł;)

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Ty brałeś :eusathink::whistling:

Opublikowano

Dobra już się nie chwal że mi kupiłeś:decayed:

Opublikowano
Dobra już się nie chwal że mi kupiłeś:decayed:

No i nie powiem co miuałem w zamian :grin::whistling:

Opublikowano
Dobra już się nie chwal że mi kupiłeś:decayed:

No i nie powiem co miuałem w zamian :grin::whistling:

Ooo teraz to mnie wkur....łeś wypominasz mi tak? Dzisiaj Ci zaraz robię przelew żeby nie było:whistling:

Bo zaraz będziesz zapierd.....w dziurawych portkach:polew::polew::polew::polew::polew::wink::wink::wink::wink:

Opublikowano
Dobra już się nie chwal że mi kupiłeś:decayed:

No i nie powiem co miuałem w zamian :grin::whistling:

Ooo teraz to mnie wkur....łeś wypominasz mi tak? Dzisiaj Ci zaraz robię przelew żeby nie było:whistling:

Bo zaraz będziesz zapierd.....w dziurawych portkach:polew::polew::polew::polew::polew::wink::wink::wink::wink:

Nie no ta opierdzielona kukurydza mi w zupełności wystarczy :grin:

Opublikowano

No masz szczęście jak masz jakieś wątpliwości co do mojej usługi napisz do........................."Przyjaciółki":polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

Mała próbka z wczorajszej sesji:naughty:

audia49.jpg

Opublikowano
No masz szczęście jak masz jakieś wątpliwości co do mojej usługi napisz do........................."Przyjaciółki":polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

Mała próbka z wczorajszej sesji:naughty:

http://img819.imageshack.us/img819/6451/audia49.jpg

:thumbup1:

Opublikowano

Wypas fota:wink:

Opublikowano

Dzięki Pany za miłe słowa chociaż napewno znajdą się też pyki co będą krytykować ale krytyka też jest potrzebna:wink:

Opublikowano
Dzięki Pany za miłe słowa chociaż napewno znajdą się też pyki co będą krytykować ale krytyka też jest potrzebna:wink:

uja wart ten samochód.

Nie to co mój paździoch seria edyszyn :polew:

Opublikowano

Właśnie o Tym mówiłem ale dzięki:grin::grin::grin::wink:

Opublikowano

Do usług :decayed:

---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

Link nie trybi.

Opublikowano

juz

Opublikowano

Panowie przy ruszaniu i hamowaniu dochodza do kabiny odgłosy pukania jakbycos było z wahaczami.

Wahacze spoarwdzone, dwa miały lekkie luzy i sa wymienione...ajkies sugestie?

Opublikowano

Poduszka? Przegub?

Opublikowano
Panowie przy ruszaniu i hamowaniu dochodza do kabiny odgłosy pukania jakbycos było z wahaczami.

Wahacze spoarwdzone, dwa miały lekkie luzy i sa wymienione...ajkies sugestie?

mialem to u siebie.. i u mnie była poduszka pod skrzynią

Opublikowano

sprawdź klocki hamulcowe :wink:

Opublikowano
Panowie przy ruszaniu i hamowaniu dochodza do kabiny odgłosy pukania jakbycos było z wahaczami.

Wahacze spoarwdzone, dwa miały lekkie luzy i sa wymienione...ajkies sugestie?

u mnie była poduszka pod silnikiem od strony pasażera

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.