Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

PUMA BICZ KUPUJE GWINT:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

Nareszcie:decayed::decayed::decayed:

ZDRADA :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

---------- Post dopisany at 07:30 ---------- Poprzedni post napisany at 07:28 ----------

|puma kawał dobrej roboty, serca, kasy itd :slina:

---------- post dopisany at 23:31 ---------- poprzedni post napisany at 23:28 ----------

ogarnie mi ktoś numer tylnej popielniczki carbon s4 ?

8e0 857 961 l 7v7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+1:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa Panowie, mialo nie byc cyckow tu... Ja sobie na uczelni przegladam... Juz raz zaplacilem mandat za cycki na uczelni:facepalm::facepalm::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa Panowie, mialo nie byc cyckow tu... Ja sobie na uczelni przegladam... Juz raz zaplacilem mandat za cycki na uczelni:facepalm::facepalm::polew:

W jakim kraju Ty żyjesz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa Panowie, mialo nie byc cyckow tu... Ja sobie na uczelni przegladam... Juz raz zaplacilem mandat za cycki na uczelni:facepalm::facepalm::polew:

W jakim kraju Ty żyjesz :decayed:

Dokładnie u nas pochwałę byś dostał jeszcze:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa Panowie, mialo nie byc cyckow tu... Ja sobie na uczelni przegladam... Juz raz zaplacilem mandat za cycki na uczelni:facepalm::facepalm::polew:

W jakim kraju Ty żyjesz :decayed:

Dokładnie u nas pochwałę byś dostał jeszcze:decayed:

+1 :decayed:

:hi: Marcin dzięki za numer, jutro pójdzie przelew, a towar już u mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ma z Was ktos jakiegos linka z netu dot.wymiany uszczelniacza na wale od strony rozrzadu w AWX lub AVF ?

Bardzo ladnie prosze :wink: albo wiedze jak to dokladnie zrobic ?

---------- Post dopisany at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:25 ----------

Kolejne pytanko moze troche glupie i dziwne :facepalm: a mianowicie moze jest ktos z okolic Gorzowa Wlkp kto w lipcu bylby w stanie pozyczyc komplet jakis kol min. 17" do A4 B6 na 3-4 dni za oplata oczywiscie gdyz Moje kola chcial bym oddac do renowacji a nie moge sobie w tym momencie pozwolic aby unieruchomic auto na tak dlugo.

Pisze min. 17 gdyz na przedzie mam hamulce od S4 345mm tak wiec mniejsze kola nie wejda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ma z Was ktos jakiegos linka z netu dot.wymiany uszczelniacza na wale od strony rozrzadu w AWX lub AVF ?

Bardzo ladnie prosze :wink: albo wiedze jak to dokladnie zrobic ?

---------- Post dopisany at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:25 ----------

Kolejne pytanko moze troche glupie i dziwne :facepalm: a mianowicie moze jest ktos z okolic Gorzowa Wlkp kto w lipcu bylby w stanie pozyczyc komplet jakis kol min. 17" do A4 B6 na 3-4 dni za oplata oczywiscie gdyz Moje kola chcial bym oddac do renowacji a nie moge sobie w tym momencie pozwolic aby unieruchomic auto na tak dlugo.

Pisze min. 17 gdyz na przedzie mam hamulce od S4 345mm tak wiec mniejsze kola nie wejda.

jak zapłacisz za wysyłkę to możemy się dogadać:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z kad jestes kolego P-U-M-A ??? Moze jak nie daleko od Gorzowa to sam bym po nie wpadl a jak dalej to ok bede myslal na jakims kurierem , bede mial to na uwadze i blizej lipca odezwe sie do Ciebie jezeli dalej bedziesz zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...