Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dziękuje Panowie , sam nie ogarnę tego bo nie mam vaginy ale jak pojadę do kogoś to powiem mu o co kaman :decayed: kurde tu u mnie w okolicy nie mam nikogo takiego dobrze ogarniętego w tych sprawach :facepalm:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
dziękuje Panowie , sam nie ogarnę tego bo nie mam vaginy ale jak pojadę do kogoś to powiem mu o co kaman :decayed: kurde tu u mnie w okolicy nie mam nikogo takiego dobrze ogarniętego w tych sprawach :facepalm:

a skąd jozek726 jesteś? bo nie chce mi sie po blachach szukac

Opublikowano

z Czerska, koło Chojnic pomorskie :wink:

Opublikowano

u to daleko

Opublikowano

no Jozek to może do Bydgoszczy na spota zwiataj i się ogarnie kodowanko :wink:

Opublikowano
no Jozek to może do Bydgoszczy na spota zwiataj i się ogarnie kodowanko :wink:

z miłą chęcią wpadnę :wink:

Opublikowano
no Jozek to może do Bydgoszczy na spota zwiataj i się ogarnie kodowanko :wink:

z miłą chęcią wpadnę :wink:

jak w lipcvu week to i ja się dołączę :decayed:

Opublikowano
no Jozek to może do Bydgoszczy na spota zwiataj i się ogarnie kodowanko :wink:

z miłą chęcią wpadnę :wink:

jak w lipcvu week to i ja się dołączę :decayed:

to trzeba powtórzyć grubego spota w CB :kox:

Opublikowano

no i got majonez...ja moge cos sprobowac skrzyknac w watku Kuj-pom

Jozek a powiedz kiedy bys chciał wpasc na kodowanie RNS_E ??

Opublikowano
no Jozek to może do Bydgoszczy na spota zwiataj i się ogarnie kodowanko :wink:

z miłą chęcią wpadnę :wink:

jak w lipcvu week to i ja się dołączę :decayed:

to trzeba powtórzyć grubego spota w CB :kox:

jedziemy :naughty:

Opublikowano
no i got majonez...ja moge cos sprobowac skrzyknac w watku Kuj-pom

Jozek a powiedz kiedy bys chciał wpasc na kodowanie RNS_E ??

Artur tak jak gadaliśmy ja w lipcu będę u Ciebie w jakiś week :wink: resztę organizujcie :wink:

Opublikowano
no i got majonez...ja moge cos sprobowac skrzyknac w watku Kuj-pom

Jozek a powiedz kiedy bys chciał wpasc na kodowanie RNS_E ??

Artur tak jak gadaliśmy ja w lipcu będę u Ciebie w jakiś week :wink: resztę organizujcie :wink:

się wie :wink:

Opublikowano

w sumie też jakoś w lipcu bym podleciał jak będzie mi się nudzić

Opublikowano

przez glinojeck jutro jadę :decayed:

Opublikowano
no i got majonez...ja moge cos sprobowac skrzyknac w watku Kuj-pom

Jozek a powiedz kiedy bys chciał wpasc na kodowanie RNS_E ??

może jakoś w przyszłym tygodniu, nagryzdam Ci PW i się umówimy konkretnie po niedzieli :wink:

Opublikowano
przez glinojeck jutro jadę :decayed:

gdzie lecisz?

Opublikowano

poniosło ziomusia ładnie :facepalm:

81352071_7_644x461_audi_s4_a4_b6_limited_edytion.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.