Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Dzentelmeni ciężko i czy da się przełożyć wyświetlanie kubka i wizytownika?

Byłeś wczoraj w wawie to by sie zmieniło a Ty nic nie powiedziałeś ;)

Gdzie w W-wie. To nie ja :decayed:. Teraz graty kompletuje i jak będę w pobliżu będziesz wiedział jako 2gi :banan:

---------- Post dopisany at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany at 19:29 ----------

U mnie mam światło a,mam drugi komplet bez:thumbdown:

Myślę,że wiesz kogo również poinformować :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

ok i powiedz mi w jaki sposób zdiagnozować czy przekaźnik jest walnięty jak czyszczenie styków nie pomoże? To świec narazie nie będe ruszał

Wyczyść styki i zamontuj - jak znów będzie wywalać to podmień przekaźnik z innego AVF.

Barts moze bedziesz wiedział ktory bezpiecznik odpowiada za sterowanie komputerem?? NR 12 gniazdo diagnostyczne 10A ??

Bezpiecznik nie steruje komputerem :wink: Co najwyżej może go zasilić... ECU zasila kilka bezpieczników - jeden z nich jest tam gdzie przekaźnik świec (pierwszy na wewnętrznej ściance licząc od frontu auta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem sprawdzic ale żeby zdjąc obudowe trzeba chyba było wyjąć te małe podszybie i wycieraczki wiec dalem spokoj podlaczylem vaga i błędy się skasowały a jak wczoraj próbowalem nie chciały się usunąc czyli te komunikaty świadczyły że niebawem albo przekaźnik albo świeczki się wysrają czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem sprawdzic ale żeby zdjąc obudowe trzeba chyba było wyjąć te małe podszybie i wycieraczki wiec dalem spokoj podlaczylem vaga i błędy się skasowały a jak wczoraj próbowalem nie chciały się usunąc czyli te komunikaty świadczyły że niebawem albo przekaźnik albo świeczki się wysrają czy jak?

Obudowę ECU da się odkręcić bez ściągania podszybia jak masz odpowiednie narzędzia :wink: Nie wiadomo czy to świeca, czy przekaźnik czy wiązka - nie będę wróżył. Po prostu trzeba sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to narazie to zostwić dopoki znowu nie wywali czy sprawdzać to wszystko po kolei?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to narazie to zostwić dopoki znowu nie wywali czy sprawdzać to wszystko po kolei?

Sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

panowie poszukuje tego metalowego prenta od mocowania pedalow przechodzi przez hamulec i sprzeglo i one sie na nim trzymaja

wiecie moze jak tego szukac pomysly mi sie juz skonczyly no nie bart:> hyhy thx za pomoc:)

znaleziono :D Bolec 8E1721309 + Podkladki N90070306

huuuuraaaaaaa..

Witam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi::hi::hi:

---------- Post dopisany at 08:15 ---------- Poprzedni post napisany at 08:14 ----------

wkoncu ostatnia nocka zaliczona :facepalm: i weekend , teraz prysznic , kawka , sniadanko i trzeba wozidelko rozgrzac i silniczek swieza oliwa zalac :banan: juz nadszedl czas po dotarciu glowicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::polew:

weekend spałem do 7 wyspany jak nigdy :decayed::decayed::decayed:

Ty to masz dobrze bo Ja to od 18-tej w Piatek juz nie spie i nawet nie wiem kiedy do wyrka zawitam , pewnie o 23-ciej lub pozniej :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...