Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Joł joł jakies pupcie z rana jak najbardziej wskazane by dzien dobrze zaczac ;) podlaczylem wczoraj Bose Stage I i...jestem rozczarowany jakoscia, cos mi sub kiepsko gra a podlaczalem sztukujac do ori wiazki harmana wtyczke bose 25 z ucietymi kablami. Przez sub ida mi normalnie wokale itp jakby gral jak zwykly glosnik, niepowinny przez suba isc jedynie niske tony samego dzwieku bez wokali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie z rnse wali bose jak smok;)

U mnie nawet w B5 BOSE miło grało w połaczeniu z RNS-E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cabrio poziom głosnosci w wewnatrz jest wiekszy i po takim kodowaniu jeszcze lepiej to grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez sub ida mi normalnie wokale itp jakby gral jak zwykly glosnik, niepowinny przez suba isc jedynie niske tony samego dzwieku bez wokali?

Zdupczyłeś coś na 100%. Do subwoofera powinien być filtr, który przepuści dźwięk do określonej częstotliwości (np 150Hz), czyli odcina całe pasmo powyżej 150Hz, a przepuszcza sam dół, czyli najniższe rejestry zwane basem.

Posprawdzaj kabelki porządnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok i powiedz mi w jaki sposób zdiagnozować czy przekaźnik jest walnięty jak czyszczenie styków nie pomoże? To świec narazie nie będe ruszał

Wyczyść styki i zamontuj - jak znów będzie wywalać to podmień przekaźnik z innego AVF.

Barts moze bedziesz wiedział ktory bezpiecznik odpowiada za sterowanie komputerem?? NR 12 gniazdo diagnostyczne 10A ??

Bezpiecznik nie steruje komputerem :wink: Co najwyżej może go zasilić... ECU zasila kilka bezpieczników - jeden z nich jest tam gdzie przekaźnik świec (pierwszy na wewnętrznej ściance licząc od frontu auta).

własnie chodzi mi zasilanie ecu to bedzie ten 12??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cabrio poziom głosnosci w wewnatrz jest wiekszy i po takim kodowaniu jeszcze lepiej to grało

hmmmm ale co to to znaczy lepiejjjj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...