Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

ile w ASO kratka halogenu s-line ?

w getem 89 zł, więc w Aso pewnie z 95-98 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile w ASO kratka halogenu s-line ?

w getem 89 zł, więc w Aso pewnie z 95-98 zł :)

dzięki bo są na allegro po 100zł i się zastanawiałem ile kosztuje w aso :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok i powiedz mi w jaki sposób zdiagnozować czy przekaźnik jest walnięty jak czyszczenie styków nie pomoże? To świec narazie nie będe ruszał

Wyczyść styki i zamontuj - jak znów będzie wywalać to podmień przekaźnik z innego AVF.

Barts moze bedziesz wiedział ktory bezpiecznik odpowiada za sterowanie komputerem?? NR 12 gniazdo diagnostyczne 10A ??

Bezpiecznik nie steruje komputerem :wink: Co najwyżej może go zasilić... ECU zasila kilka bezpieczników - jeden z nich jest tam gdzie przekaźnik świec (pierwszy na wewnętrznej ściance licząc od frontu auta).

własnie chodzi mi zasilanie ecu to bedzie ten 12??

Wyjaśnij może o co chodzi bo inaczej to pytanie o bezpiecznik takie z d*py...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko dałem link i napisalem tak jak w aukcji pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok i powiedz mi w jaki sposób zdiagnozować czy przekaźnik jest walnięty jak czyszczenie styków nie pomoże? To świec narazie nie będe ruszał

Wyczyść styki i zamontuj - jak znów będzie wywalać to podmień przekaźnik z innego AVF.

Barts moze bedziesz wiedział ktory bezpiecznik odpowiada za sterowanie komputerem?? NR 12 gniazdo diagnostyczne 10A ??

Bezpiecznik nie steruje komputerem :wink: Co najwyżej może go zasilić... ECU zasila kilka bezpieczników - jeden z nich jest tam gdzie przekaźnik świec (pierwszy na wewnętrznej ściance licząc od frontu auta).

własnie chodzi mi zasilanie ecu to bedzie ten 12??

Wyjaśnij może o co chodzi bo inaczej to pytanie o bezpiecznik takie z d*py...

OK juz znalazlem bezpiecznik ktory odcina caly komputer jest pod pokrywa kolo ecu 15A:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bart sprawdzalem przekaźnik i świece i jest wszystko ok to chyba jakiś bład po tych deszczach wystapil ale odkrecic sroby od kabiny pokrywy ecu to trzeba sie dobrze nagimnastykować bez ściągania wycieraczek i podszybia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bart sprawdzalem przekaźnik i świece i jest wszystko ok to chyba jakiś bład po tych deszczach wystapil ale odkrecic sroby od kabiny pokrywy ecu to trzeba sie dobrze nagimnastykować bez ściągania wycieraczek i podszybia

Odpowiedniej grubości nasadka + mała grzechotka i nie ma problemu :wink: Co to znaczy wszystko dobrze? Spodziewałeś się mułu na stykach ? Czasem troszkę syfu/śniedzi wystarczy aby przekaźnik wariował. Wyczyściłeś i zamontowałeś to teraz czekaj co się będzie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzechotka 1/2 podeszłem z przedłużką nie pamietam jakiej wielkości styki wyczyściłem i psuknąłem sprayem do styków a świece sprawdzałem przez odpięcie czujnika temteratury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzechotka 1/2 podeszłem z przedłużką nie pamietam jakiej wielkości styki wyczyściłem i psuknąłem sprayem do styków a świece sprawdzałem przez odpięcie czujnika temteratury
No to teraz czekamy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zobaczymy co z tego wyniknie mam nadzieje że nie zostane kiedy zaskoczony jak gdzieś na parkingu fury nie odpale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wymieniłem u siebie tarcze przednie i klocki, wreszcie nic nie bije przy hamowaniu a i przy normalnej jeździe się uspokoiło :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...