Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

I jak tam koledzy jest ktos z Wroclawia lub okolic kto podjol by sie podmiany MCE w Moim wozidelku?

---------- Post dopisany at 10:00 ---------- Poprzedni post napisany at 09:59 ----------

No chyba ze jest jakis magik z Gorzow Wlkp , Szczecin , Zielona Gora lub Poznania i okolic ?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
masz motywację żeby przyjechać na spot :decayed::grin:

święte słowa :decayed:

Opublikowano

Artur jak tam u Ciebie czwartek, moge sie zjawic?;)

Opublikowano
Artur jak tam u Ciebie czwartek, moge sie zjawic?;)

powiem tak, na ta chwile jestem na zastrzykach...bedziemy w kontakcie bo raczej tyle zeby zrobic kodowanie to dam rade :decayed:

Opublikowano

:hi:Witka

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
Artur jak tam u Ciebie czwartek, moge sie zjawic?;)

powiem tak, na ta chwile jestem na zastrzykach...bedziemy w kontakcie bo raczej tyle zeby zrobic kodowanie to dam rade :decayed:

no to jak ty na zastrzykach na spota mnie nalepke przywieziesz hęęęę ?? :kox:

---------- Post dopisany at 12:41 ---------- Poprzedni post napisany at 12:38 ----------

Witam Pannice :decayed:

Pannice?:shock3: to zes mi dowalil

czas oponki poszukac :decayed::kox: ehh do tego łożysko raka dostało na przedzie :facepalm:

czy Pani czasem nie narzeka :decayed:

ja mam oponki nufki funkiel 13" reflektujesz :naughty:

no to siekierka młotek i łożysko jak nówka :naughty:

Opublikowano

13" no ty chyba sobie jaja robisz:polew: to już nawet w gofrze mam 16" :grin:

siekierka i młotkiem to może ty wymieniasz :whistling:

Opublikowano
Artur jak tam u Ciebie czwartek, moge sie zjawic?;)

powiem tak, na ta chwile jestem na zastrzykach...bedziemy w kontakcie bo raczej tyle zeby zrobic kodowanie to dam rade :decayed:

O kurcze :kwasny: wracaj mi do zdrowia :wink: bo w czwartek by mi odpowiadalo najlepiej, bym podjechal do Ciebie a tyle bys zszedl jak dal bys rade :wink:

Opublikowano

f1eafcd667cc86a12bf416eb4db92216.jpg?1372589199

:naughty:

Opublikowano

Pany czy tu w srod Nas jest jakis lakiernik samochodowy?

Potrzebuje sie cos podpytac abym mogl zabezpieczyc parchy na Moim autku :facepalm: zanimi w przyszlym roku autko pojdzie do kompleksowego lakierowania.

Opublikowano

Witam szlachtę ;p

Takie pytanko dacie namiary na kogoś kto ma b6 1.8t w Automacie ?

Opublikowano
:hi:

I jak tam koledzy jest ktos z Wroclawia lub okolic kto podjol by sie podmiany MCE w Moim wozidelku?

---------- Post dopisany at 10:00 ---------- Poprzedni post napisany at 09:59 ----------

No chyba ze jest jakis magik z Gorzow Wlkp , Szczecin , Zielona Gora lub Poznania i okolic ?

Ja się nie tykam już MCE :decayed:

Opublikowano
Witam szlachtę ;p

Takie pytanko dacie namiary na kogoś kto ma b6 1.8t w Automacie ?

CZAKI miał.

Opublikowano
Witam szlachtę ;p

Takie pytanko dacie namiary na kogoś kto ma b6 1.8t w Automacie ?

We własnej osobie :decayed:

Opublikowano

Jakby to powiedział Ferdek 'I Gitara 'ee

Jak auto sobie razie z tym silnikiem nie zamula ?

Jest czym Jechać ?

Awaryjność skrzyni a swoim przykładzie ?

Na co zwracać uwagę przy kupnie 1.8t w Automacie

Opublikowano
Jakby to powiedział Ferdek 'I Gitara 'ee

Jak auto sobie razie z tym silnikiem nie zamula ?

Jest czym Jechać ?

Awaryjność skrzyni a swoim przykładzie ?

Na co zwracać uwagę przy kupnie 1.8t w Automacie

Jechać jedzie przyjemnie jak to multitronic :decayed:

A awaryjność, wymiana co 50 tyś km oleju, serwis itd. i nie powinno się nic dziać. Ja ze swoją planuje we wrześniu jechać na remont :wink:

Opublikowano

a na co zwracać przy zakupie takiego auta ?

odnośnie skrzyni ?

Opublikowano

Przede wszystkim, czy skrzynia nie szarpie i płynnie zmienia "przełożenia".

W 1.8T trudniej trafić trupa, bo jest mniejszy moment obrotowy :wink:

Opublikowano
Przede wszystkim, czy skrzynia nie szarpie i płynnie zmienia "przełożenia".

W 1.8T trudniej trafić trupa, bo jest mniejszy moment obrotowy :wink:

Jutro jadę w Twoje strony mam nadzieje ze sie zgadamy jakoś ;)?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.