Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Tania dokładka S-Line to 200zł ale ciężko już taką znaleźć:kwasny: JA teraz śledzę allegro w poszukiwaniu list S-line/S4:naughty:

Moja metoda narazie zawodzi ale jak się uda to za 200zł komplecik znajdę:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A,przód sam znalazles?? :whistling:

Nie no Wujek Marcin mi gorącego linka przysłał:decayed::drinks:

---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ----------

ZDERZAK PRZÓD AUDI A4 B6 S-LINE ŁADNY ORYGINAŁ (3507298729) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten co pokazałeś to drogi strasznie, bez PDC i xenonu a dokładka na allegro minimum 400zł sam szukałem długi czas :whistling:

---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ----------

Nie gadaj, że jeszcze w Twoim kolorze był? :kwasny:

nie raczej nie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz kozak bo nagrał filmik jak pały pod zakaz wjeżdżają ale jak ktoś mu dziecko okradnie bądź włamie się do samochodu np po RNSa to ciekawe gdzie najpierw zadzwoni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego że zadzwoni...Ci z filmu napewno mu nie pomogą:grin: i wogóle rns się nie znajdzie w cuda wierzysz:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego że zadzwoni...Ci z filmu napewno mu nie pomogą:grin: i wogóle rns się nie znajdzie w cuda wierzysz:whistling:

Pojechali coś zjeść na skróty, a ten przyleciał jakby nie wiadomo co zrobili i z telefonem świruje. Ukarać ich mają za to że pod zakaz wjechali czy mu zdjęcia pokasowali? Nie jeden już znalazł swojego rnsa :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammer wszystko wporzo ale ciekawe czy już dostałeś mandat za zakaz wjazdu:whistling: w czym oni są lepsi że mogą sobie robić co im się podoba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammer wszystko wporzo ale ciekawe czy już dostałeś mandat za zakaz wjazdu:whistling: w czym oni są lepsi że mogą sobie robić co im się podoba...

Raz dostałem upomnienie... Ja nie rozumie czemu od razu ktoś robi takie HALO bo wjechali pod zakaz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że tu nie chodzi o to że wjechali pod zakaz...poprostu chodzi o fakt że robią wszystko czego nam zabraniają z pełną premedytacją:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj. Ja bym Was wszystkich pouczyl ;) sprawdzilbym jedynie czy kierowca jest trzezwy lub pod dzialaniem innego srodka odurzajacego. Tylko w tym kraju mlode spoleczenstwo jest jakies podminowane i jak widza policje to od razu psy uje jeba..c itp itd. Dla mnie to chore jest, nie wiem czy to tak po milicji zostalo? Najlepiej niech kazdy patrzy na siebie i swoje zachowanie a dopiero pozniej ocenia innych sorry za offtopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...