Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Marcinos będziesz coś myślał z moim tematem:naughty:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Marcinos będziesz coś myślał z moim tematem:naughty:

jasnę jutro będę i się zapytam :decayed:

Opublikowano

No zdało by się bo dopiero niedawno wróciłem z terenu a 6.30 pobudka ale na koniec zawsze trzeba zaglądnąć na forum :decayed:

---------- Post dopisany at 00:30 ---------- Poprzedni post napisany at 00:13 ----------

po dzisiejszej jeździe stwierdziłem że najpierw kupuje lampiony do wozu a potem zmienie sobie heble na większe.

tylko co brac bixenon? uderzać odrazu do qwerty?

Opublikowano

Najlepiej :decayed:

Opublikowano

Rezaj bixy bo różnica jest kolosalna więc nie baw się w xenon:wink:

Opublikowano

Ja mam u siebie ori lampy wiec nie ma co rezac tylko zakupic gotowe bixy jakie koszta mniej wiecej?

Opublikowano
Ja mam u siebie ori lampy wiec nie ma co rezac tylko zakupic gotowe bixy jakie koszta mniej wiecej?

ja kiedyś kupiłęm 300 lampy odbłyśniki z B8 za 150 i po 100 koito i to całe moje bixy a ile już gotowe kosztują u q to nie mam pojęcia

Opublikowano

Hmm teraz przechodzę na prywatne mieszkanie z firmówki i jadę na urlop pod koniec września do pl to nie za bardzo bede miał $$$ na to ale jak wrócę to z pierwszej wypłaty odrazu kupuje lampy hehe

Bedę musiał zagaić do "Q" ile u niego takie zabawki się cenią. :wink:

Opublikowano

będziesz na pewno zadowolony z tego jak założysz :decayed:

Opublikowano

No nie wątpie bo dzisiaj już się tak wkurwiałem jak jechałem że sobie powiedziałem że następny priorytet do auta to światła a potem heble i fotele hehe:kox:

Opublikowano

No nie spac tylko zwiedzac Panowie. Koncowka drazka kier. mi puka i trzeba by bylo go wymienic. Najlepiej wymienic od razu lewy i prawy? Czy tylko Lemford czy TRW tez podejdzie? Na gownianych mazurskich drogach na 18" i tak nie wroze dlugiej zywotnosci dla zawieszenia :/

Opublikowano

Lewy i prawy od razu wymieniać bo po co później dwa razy zbieżność robić?

Opublikowano
No nie spac tylko zwiedzac Panowie. Koncowka drazka kier. mi puka i trzeba by bylo go wymienic. Najlepiej wymienic od razu lewy i prawy? Czy tylko Lemford czy TRW tez podejdzie? Na gownianych mazurskich drogach na 18" i tak nie wroze dlugiej zywotnosci dla zawieszenia :/

lepiej od razu dwa.lemford jest ok:wink: i nie nazekaj Daniel na nasze za***iste drogi:decayed:

Opublikowano

:siema:

Tomek kostki bose nie znalazłem:facepalm: zakupuj w serwisie skołuje ci do niej piny:naughty:

Opublikowano
:hi: spoko Dominik.dzieki za checi:wink:
Opublikowano
:siema::siema::siema:
Opublikowano

:siema:

W ramach experymentu czarnula trafiła na,portal aukcyjny i czekamy :decayed:

Opublikowano

:decayed:

320 ma chyba 3.0 tdi s4 ma 345 chyba

A po 345 tylko 17 cali tak?

Opublikowano
:siema:

W ramach experymentu czarnula trafiła na,portal aukcyjny i czekamy :decayed:

Poka:whistling::shock3:
Opublikowano
:decayed:
320 ma chyba 3.0 tdi s4 ma 345 chyba

A po 345 tylko 17 cali tak?

Pod 345 to zimówki na 17 muszą być

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.