Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kurde a Ja nie mogę 8 miechów tknąć alkoholu

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

da się żyć i bez tego

Opublikowano
da się żyć i bez tego

a pewnie że się da ja już 5 jadę :polew:

Opublikowano

ale nie jest łatwo rozumiem jeszcze że w roku akademickim ale w wakacje

---------- Post dopisany at 14:09 ---------- Poprzedni post napisany at 14:03 ----------

da się żyć i bez tego

a pewnie że się da ja już 5 jadę :polew:

:grin:

Opublikowano

Da sie żyć jasne tylko po co?:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Nie da się :decayed: Piweczko musi być :naughty:

Opublikowano
kurde a Ja nie mogę 8 miechów tknąć alkoholu

Dałeś się zaszyć...:thumbup::banghead:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
ale nie jest łatwo rozumiem jeszcze że w roku akademickim ale w wakacje

---------- Post dopisany at 14:09 ---------- Poprzedni post napisany at 14:03 ----------

da się żyć i bez tego

a pewnie że się da ja już 5 jadę :polew:

:grin:

ty się ze mnie nie śmiej a ciesz się, że faceci w ciąże nie zachodzą :polew:

Opublikowano
kurde a Ja nie mogę 8 miechów tknąć alkoholu

Dałeś się zaszyć...:thumbup::banghead:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

proszę cię leki muszę przyjmować a przy nich nie można po browarach to już sobie mięsień ten co nie trzeba wyrobiłem i tylko wysokoprocentowe tolerowałem

---------- Post dopisany at 14:59 ---------- Poprzedni post napisany at 14:58 ----------

ale i jest zaleta kto nie ma brzucha ten słabo rucha:polew:

Opublikowano

Słyszałem już to hasło :thumbup::thumbup::thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

może słyszałeś ale nie ode Mnie

Opublikowano

Napisałem w sensie że dobry:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano

spoko bo pogoda nie najlepsza i jak jednego nie można to za to drugie jak najbardziej

Opublikowano

Ja na kacu a tu spotkanie z całą dyrekcją. Przez 2h gęby nie otworzyłem :doh: a ten dziad cały czss trzyma. Dzisiaj wszyscy od rana o jednym a tu dopiero środa :polew:

Opublikowano

czy środa czy piątek nie robi mi różnicy praktyki skończyłem i do października wolne:decayed:

Opublikowano
ale nie jest łatwo rozumiem jeszcze że w roku akademickim ale w wakacje

---------- Post dopisany at 14:09 ---------- Poprzedni post napisany at 14:03 ----------

da się żyć i bez tego

a pewnie że się da ja już 5 jadę :polew:

:grin:

ty się ze mnie nie śmiej a ciesz się, że faceci w ciąże nie zachodzą :polew:

haha:polew::polew:

Opublikowano

Pany znalazłem u siebie Radio SYMPHONY 2DIN ( 6CD ,kaseciak :polew: ) , nuuufffka sztuka w kartonie :facepalm: .

Lezy u mnie kilka lat , wersja po ETCE to USA :kwasny: ile moze być warte ? da sie przestroic na EU ?

Opublikowano

Co to jest i kto jej to zrobił?

http://tablica.pl/i/oferta/audi-a4-b6-s-line-CID5-ID3CvZd.html?photo=2

PS. Gdzie kupić taką fayere bo się napatrzeć nie mogę to chyba mega fulll s line wersja kosmo. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

Opublikowano

To auto nalezalo kiedyś do kolesia z moich okolic widocznie kolejny raz zmienia wlasciciela.

Opublikowano

Panowie ile kosztują wszystkie przejściówki pod RNS-e chodzi mi o same przejściówki ze zwykłych ISO i anteny możecie coś podrzucić? jakiś link z alledrogo albo ktoś ma na stanie do opylenia?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.