Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja zaraz do mechaniora będe leciał jak przedzwoni ciekawe co z tego wyjdzie

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Mogę ci moje od esa dać :naughty:
Jak chcesz dać to biere:decayed:

A co dasz w zamian??:naughty:

Opublikowano
Mogę ci moje od esa dać :naughty:
Jak chcesz dać to biere:decayed:

A co dasz w zamian??:naughty:

Moje s-line i coś dorzuce dogadamy się:naughty: a jaki masz kolor?

---------- Post dopisany at 19:39 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ----------

Ktoś reflektuje na przejściówkę do iphona:naughty:

atsg.jpg

Opublikowano

Ładny :naughty:

Opublikowano
Mogę ci moje od esa dać :naughty:
Jak chcesz dać to biere:decayed:

A co dasz w zamian??:naughty:

wladi oferuje pełen pakiet co tylko chcesz :grin::grin:

Opublikowano
Mogę ci moje od esa dać :naughty:
Jak chcesz dać to biere:decayed:

A co dasz w zamian??:naughty:

Moje s-line i coś dorzuce dogadamy się:naughty: a jaki masz kolor?

---------- Post dopisany at 19:39 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ----------

Ktoś reflektuje na przejściówkę do iphona:naughty:

http://img824.imageshack.us/img824/6038/atsg.jpg

Moze ja ;)

Sent from my телефон

Opublikowano

Marcin dla Ciebie fszystko:decayed:

Opublikowano
Marcin dla Ciebie fszystko:decayed:

A do czego ona jest ;)?

Sent from my телефон

Opublikowano
Marcin dla Ciebie fszystko:decayed:

A do czego ona jest ;)?

Sent from my телефон

:facepalm::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Z tego co kojarze to z rns-a do iphona ale nie wiem dokładnie może od innego modelu np z B8 nr to 4F0 051 510 K

Opublikowano
Z tego co kojarze to z rns-a do iphona ale nie wiem dokładnie może od innego modelu np z B8 nr to 4F0 051 510 K

Hmm no pokminie ;)

Sent from my телефон

Opublikowano

a nie czasem do interfejsu ta przejściówka :eusathink:

Opublikowano
a nie czasem do interfejsu ta przejściówka :eusathink:
Dokładnie już wiemy:wink:
Opublikowano

Pany jakbyście chcieli to mam dostęp do Otto Zimmermannów(tarcze i klocki) w dobrych cenach:hi: Tańsze niż TRW ATE itp:wink: Zwykłe i podziurawione też:wink::wink:

Opublikowano
a nie czasem do interfejsu ta przejściówka :eusathink:
Dokładnie już wiemy:wink:

:thumbup1:

20h0.jpg

Opublikowano
a nie czasem do interfejsu ta przejściówka :eusathink:
Dokładnie już wiemy:wink:

:thumbup1:

http://imageshack.us/a/img29/9554/20h0.jpg

psia mac ale dyndaly:decayed::slina::slina:

Opublikowano
a nie czasem do interfejsu ta przejściówka :eusathink:
Dokładnie już wiemy:wink:

:thumbup1:

http://imageshack.us/a/img29/9554/20h0.jpg

psia mac ale dyndaly:decayed::slina::slina:

te chopy :decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

co z nimi nie tak koleżanko ? :naughty::naughty:

Opublikowano
a nie czasem do interfejsu ta przejściówka :eusathink:
Dokładnie już wiemy:wink:

:thumbup1:

http://imageshack.us/a/img29/9554/20h0.jpg

psia mac ale dyndaly:decayed::slina::slina:

te chopy :decayed::decayed::decayed::decayed:

zdrowe chopy tak maja:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.