Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panie i panowie nie posiada ktoś do sprzedania koła na zapas 17 lub 18 cali no może też być 16 a nie każde :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A jakie Ty chcesz kolo? Stalowka z oponka, alusek czy firmowa dojazdkowka?

Opublikowano

panowie orientuje sie ktos czy mozna u nas dostac tunel srodkowy z b7 USA?

Opublikowano

łatwo nie będzie znaleźć ale się trafiają

Opublikowano
A jakie Ty chcesz kolo? Stalowka z oponka, alusek czy firmowa dojazdkowka?

a jakie posiadasz??

Opublikowano

Hehe sam mam ori dojazdowke 17" ktora kupilem za 250zl na alledrogo. Ale jest teraz taka dojazdowka na alledrogo za 100zl tylko ubrudzona, ale za to cena uwazam bardzo dobra :) oo patrz tutaj:

http://allegro.pl/dojazdowka-audi-a4-b6-b7-17-i3602555595.html

Opublikowano
Hehe sam mam ori dojazdowke 17" ktora kupilem za 250zl na alledrogo. Ale jest teraz taka dojazdowka na alledrogo za 100zl tylko ubrudzona, ale za to cena uwazam bardzo dobra :) oo patrz tutaj:

Dojazdówka Audi A4 B6 B7 17 (3602555595) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ale czy to podejdzie pod hamulec 320 lub 288 ??

Opublikowano

Zapytaj Dev'a w watku z hamulcami powinien wiedziec. Ale mysle ze nie powinno byc problemu...ale nie dam sobie reki uciac, bo hebli 320 jeszcze u siebie nie zalozylem (dopiero wiosna)

Opublikowano

TERMOSTAT SKODA VW AUDI SEAT ORYGINALNY OD ASO (3557295204) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

co z nim jest nie tak ? Sprzedaje to serwis "Plichta", jak patrze u Gajosa to kosztuje termostat 100 PLN :whistling: ???

Opublikowano

nikt nic nie wie o jakiejś B6 w benzynie najlepiej kombi ewentualnie sedan ??

Opublikowano

Marcino a Ty jaką fele będziesz miał na zimę ??

Opublikowano
Marcino a Ty jaką fele będziesz miał na zimę ??

18 chcę bo hamulce już nie dlugo wskoczą :wink:

Opublikowano
Marcino a Ty jaką fele będziesz miał na zimę ??

18 chcę bo hamulce już nie dlugo wskoczą :wink:

to wiem ale jaki wzór?

Opublikowano

nie wiem właśnie :wink:

Opublikowano

siema:hi:

Opublikowano

:siema:

Led z axeo lub ori OOOO. Za 1900z kw. Nie ma chetnego? Bo mnie pili już. A szkoda żeby,poszedł,poza forum.

Opublikowano
Hehe sam mam ori dojazdowke 17" ktora kupilem za 250zl na alledrogo. Ale jest teraz taka dojazdowka na alledrogo za 100zl tylko ubrudzona, ale za to cena uwazam bardzo dobra :) oo patrz tutaj:

Dojazdówka Audi A4 B6 B7 17 (3602555595) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ale czy to podejdzie pod hamulec 320 lub 288 ??

cena za samą felgę ,z oponą 170zł +kw

Opublikowano
:siema::siema:
Opublikowano
Marcino a Ty jaką fele będziesz miał na zimę ??

18 chcę bo hamulce już nie dlugo wskoczą :wink:

to wiem ale jaki wzór?

8ezu5y5u.jpg

A ja już wybrałem koło :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.