Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

elosz panowie sory że się tu wtrącę ale mam pytanko czy ktoś zakładał podwójny wydech do a4b6 1.9 tdi jak tak to jaki

nie tutaj nikt takiegi nie posiada...musisz poszukać w innym dziale

:polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Chłopaki uj***ł mi się wąż od egra. W ETCE ten wąż ma nr 8E0 133 394 A, pod spodem pisze wąż w zwoju o dł. 5m 'jedn. zam. 5' 5x3 skrócić do 950 mm. Czyli co długość węża ma być 95 cm, a wymiary węża? 5x3 co to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat pracuje w weekendy we Wrocławiu, wczoraj wróciłem wcześniej i dlatego chciałem odwiedzić Was. W tym tyg mam wolne to wpadnę o 18 :)

spoko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre kolo hamerku ale pewnie bez dystansu ci nie siadzie

Już wszystko pomierzone i dystansy się robią :wink:

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

Dobre kolo hamerku ale pewnie bez dystansu ci nie siadzie

nie wiem jak u niego, ale u mnie siedzą bez problemu:wink:

no ale hamer ma heble z s4 :wink: może wejdą, mi rotory z takim et bez dystansów nie weszły

Tak na prawdę to tylko na tył przymierzyłem, ale nie powinno być problemu jak to do S4 B8 wkładają :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale babola strzeliłem ze 20 minut temu...

Wyjeżdżam z garażu do tyły, coś pogrzebałem przy radiu no i myk wysiadam z auta ale coś mi nie pasuje, bo samochód jedzie do tyłu (nie wrzuciłem P tylko na R był) :decayed: To w panice wsiadam do samochodu i jeszcze nie trafiłem za pierwszym razem nogą w pedał hamulca, dopiero za drugim podejściem wcisnąłem hamulec :polew:

Zatrzymałem się 1,5m od garażu sąsiada :kox::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale babola strzeliłem ze 20 minut temu...

Wyjeżdżam z garażu do tyły, coś pogrzebałem przy radiu no i myk wysiadam z auta ale coś mi nie pasuje, bo samochód jedzie do tyłu (nie wrzuciłem P tylko na R był) :decayed: To w panice wsiadam do samochodu i jeszcze nie trafiłem za pierwszym razem nogą w pedał hamulca, dopiero za drugim podejściem wcisnąłem hamulec :polew:

Zatrzymałem się 1,5m od garażu sąsiada :kox::grin:

:grin::polew: dobry z Ciebie kierowca , Ja kiedys prowadzilem pierwszy raz stare Volvo 980 w kombi , wielka krowa i tez w automacie , to byl pierwszy raz jazdy automatem i kiedys podjechalem na stacje zatankowac i stanolem przed dystrybutorem , wyiadlem z auta zeby szybko sprawdzic z , ktorej strony jest wlew paliwa i zostawilem auto na D i tez samo ruszylo sciagajac przednim zderzakiem wszystkie pistolety z dystrybutora dobrze , ze nie walnol w sam dystrybutor :facepalm::polew::polew:

Nastepnym razem z bratem probowalismy uruchomic to Volvo chyba z 40 minut bo rozrusznik nie chcial krecic , wszystko chyba sprawdzilismy i diagnoza , ze padl rozrusznik to wezwalismy holownik a Pan z holownika po przyjezdzie przezucil wajche biegow na P i autko odpalilo bez problemu :facepalm: takie bylo zabezpieczenie zeby nie odpalic silnika jak jest na biegu , masakra :polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki uj***ł mi się wąż od egra. W ETCE ten wąż ma nr 8E0 133 394 A, pod spodem pisze wąż w zwoju o dł. 5m 'jedn. zam. 5' 5x3 skrócić do 950 mm. Czyli co długość węża ma być 95 cm, a wymiary węża? 5x3 co to?

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...