Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie jak zmienia się termostat to też trzeba wymienić też czujnik cieczy ?

Nie nie czujnik masz z tyłu silnika koło vacum , ja wymieniałem ten czujnik porażka :facepalm: tym bardziej , że to aluminium i ten cały czujnik trzyma się na plastikowej zapince

jaka porażka wymiana czujnika 20 min :decayed: a termostatu 30 min :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie nie sprawdzałem go bo nie wiem jak nawet, wiem że termostat mi nie trzyma jak powinien i chce kupić tu :

TERMOSTAT SKODA VW AUDI SEAT ORYGINALNY OD ASO (3636119497) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

cena na prawdę dobra jak za oryginał, zastanawiam się właśnie czy też wymienić ten czujnik cieczy :whistling:

Opublikowano

a co Ci się dzieję że chcesz wymienić ??

Opublikowano

temperatura dojdzie do 90 stopni, po czym chwile wolniejszej jazdy jak jest trochę zimniej około 5stopni na zewnątrz i spada poniżej 90 :whistling:

Opublikowano

To wymień termostat zobacz co będzie się działo :wink:

Bo naprawdę nie jest tak szybko ten czujnik wymienić tym bardziej jak się aluminium utleni i będzie trzymało ten czujnik to masz cały ten króciec od wody do wyciągnięcia

Opublikowano
temperatura dojdzie do 90 stopni, po czym chwile wolniejszej jazdy jak jest trochę zimniej około 5stopni na zewnątrz i spada poniżej 90 :whistling:

Ja tez tak mam ze jak temperatura dojdzie do 90 stopni to przy powolnej jezdzie np. w miescie i niskiej temperaturze na zewnatrz to temperatura silnika spada o pare stopni :eusathink: slyszlem , ze te nasze diesle tak maja ale czasami sie zastanawiam czy aby napewno tak ma byc ? , termostat i czujnik cieczy jakies dwa lata temu wymidenialem na ori z ASO

Opublikowano
temperatura dojdzie do 90 stopni, po czym chwile wolniejszej jazdy jak jest trochę zimniej około 5stopni na zewnątrz i spada poniżej 90 :whistling:

Ja tez tak mam ze jak temperatura dojdzie do 90 stopni to przy powolnej jezdzie np. w miescie i niskiej temperaturze na zewnatrz to temperatura silnika spada o pare stopni :eusathink: slyszlem , ze te nasze diesle tak maja ale czasami sie zastanawiam czy aby napewno tak ma byc ? , termostat i czujnik cieczy jakies dwa lata temu wymidenialem na ori z ASO

przy niskiej temperaturze ma prawo spaść ale jak na razie nie mamy niskiej:decayed:

Opublikowano
temperatura dojdzie do 90 stopni, po czym chwile wolniejszej jazdy jak jest trochę zimniej około 5stopni na zewnątrz i spada poniżej 90 :whistling:

Ja tez tak mam ze jak temperatura dojdzie do 90 stopni to przy powolnej jezdzie np. w miescie i niskiej temperaturze na zewnatrz to temperatura silnika spada o pare stopni :eusathink: slyszlem , ze te nasze diesle tak maja ale czasami sie zastanawiam czy aby napewno tak ma byc ? , termostat i czujnik cieczy jakies dwa lata temu wymidenialem na ori z ASO

przy niskiej temperaturze ma prawo spaść ale jak na razie nie mamy niskiej:decayed:

Nie no wlasnie zle to ujolem , powiedzmy temperatura zewnetrzna 14 -16 stopni i stojac w korku lub powoli jerzdzac po miescie to temperatura spada o pare stopni ale jak jade szybciej jak 50-60 km to temperatura silnika stoi na 90 stopniach

Opublikowano

No troszkę podniosłem auto i teraz tylko jakimiś dwoma śrubami pod podłogą trę jak wjeżdżam do garażu. Muszę jeszcze dobrze wyczaić co one trzymają hehe żeby ich nie zjechać. Ale to chyba od podpory na tłumik coś mi się zdaje.

Opublikowano
temperatura dojdzie do 90 stopni, po czym chwile wolniejszej jazdy jak jest trochę zimniej około 5stopni na zewnątrz i spada poniżej 90 :whistling:

Ja tez tak mam ze jak temperatura dojdzie do 90 stopni to przy powolnej jezdzie np. w miescie i niskiej temperaturze na zewnatrz to temperatura silnika spada o pare stopni :eusathink: slyszlem , ze te nasze diesle tak maja ale czasami sie zastanawiam czy aby napewno tak ma byc ? , termostat i czujnik cieczy jakies dwa lata temu wymidenialem na ori z ASO

przy niskiej temperaturze ma prawo spaść ale jak na razie nie mamy niskiej:decayed:

Nie no wlasnie zle to ujolem , powiedzmy temperatura zewnetrzna 14 -16 stopni i stojac w korku lub powoli jerzdzac po miescie to temperatura spada o pare stopni ale jak jade szybciej jak 50-60 km to temperatura silnika stoi na 90 stopniach

to nie wiem :whistling: ja wymienię termostat, tylko nie wiem co z tym czujnikiem :whistling:

AUDI A4 1.8T + SEKWENCJA 190KM !! PEŁNY S-LINE (3634414966) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

wczoraj była za 26.900 :polew:

Opublikowano

Pany a jezeli chodzi o ciecz chlodzaca , termostat itp. to orientuje sie ktos czy istnieje mozliwosc dolozenia tego ukladu dogrzewania plynu chlodniczego w okresie zimowym ? Jest to mozliwe aby tylko zakupic ten specjalny uchwyt na 3 swiece zarowe i podlaczyc to do silnika ? jak tak to gdzie trzeba podlaczyc te swiece zarowe po ich zalozeniu ?

Opublikowano

Najlepszym rozwiązaniem było by webasto :naughty:

Może Ci spadać temperatura przez to , że silniki wysokoprężne na wolnych obrotach się chłodzą dlatego ciężko zagotować auto w korku :wink:

Ale to już podstawa podstawy motoryzacji :grin:

Opublikowano
Najlepszym rozwiązaniem było by webasto :naughty:

Może Ci spadać temperatura przez to , że silniki wysokoprężne na wolnych obrotach się chłodzą dlatego ciężko zagotować auto w korku :wink:

Webasto dobra rzecz ale kasy malo :facepalm: jedna nerke i tak juz zarezerwowalem na zakup foteli RECARO :naughty: a z tym spadaniem temperatury moze to i prawda ale jak mnie podkusi to moze jeszcze przed zima wydam pare groszy i wymienie termostat na drugi a jak sie nic nie zmieni to bedzie wiadomo , ze tak ma byc.

Dzieki kolego.

Opublikowano

Wnętrze od sedana ale i tak te fotele :slina:

Opublikowano
temperatura dojdzie do 90 stopni, po czym chwile wolniejszej jazdy jak jest trochę zimniej około 5stopni na zewnątrz i spada poniżej 90 :whistling:

Ja tez tak mam ze jak temperatura dojdzie do 90 stopni to przy powolnej jezdzie np. w miescie i niskiej temperaturze na zewnatrz to temperatura silnika spada o pare stopni :eusathink: slyszlem , ze te nasze diesle tak maja ale czasami sie zastanawiam czy aby napewno tak ma byc ? , termostat i czujnik cieczy jakies dwa lata temu wymidenialem na ori z ASO

przy niskiej temperaturze ma prawo spaść ale jak na razie nie mamy niskiej:decayed:

Nie no wlasnie zle to ujolem , powiedzmy temperatura zewnetrzna 14 -16 stopni i stojac w korku lub powoli jerzdzac po miescie to temperatura spada o pare stopni ale jak jade szybciej jak 50-60 km to temperatura silnika stoi na 90 stopniach

panowie, ja wymieniłem termostat w zeszłą zimę i wskazówka od temperatury nawet nie drgnie jak dojdzie do 90 stopni, nie ważne czy był mróz czy korki w mieście a uwierzcie mi w Kielcach są masakryczne korki całe miasto rozkopane

Opublikowano

dlatego wymienię termostat i zobaczę, tylko czekam na poradę co do tego czujnika cieczy :wink:

potrzebuję jeszcze wtyczki z pinami do pokojówek do bixów b6 ma ktoś jakiś namiar albo linka z allegro ?

Opublikowano

a jakie tam są może ja mam :P)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.