Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ale wiesz dla Wandeja na początek może być:grin:

:grin::grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Józek widze na strychu byłeś i pogrzebałes co nieco:grin::decayed:

Nie pogrzebał a pewnie przetrzepał co nieco:decayed:

cichutko:decayed:

Opublikowano
Józek widze na strychu byłeś i pogrzebałes co nieco:grin::decayed:

Nie pogrzebał a pewnie przetrzepał co nieco:decayed:

Pany do upgrade`u hamulców z 288 na 312 trzeba tylko zmienić jarzmo z przodu i tarcze tak?? na taki lekki mod chyba się zdecyduje na wiosnę:wink:

Wandej mientka fajo zakładaj 320 bo będziesz później żałował:naughty::wink:

Ale do 320 to już trzeba i klocki i zaciski zmieniać. A przy 19` kole to i 312mm mi trochę poprawi hamowanie( pamiętajmy że mam 130KM:decayed:)

A tarcze kupię sobie ferodo za około 180zł/kpl Ferodo + jarzma i tyle. Ma ktoś na zbyciu jarzma może??

BTW: 18` felgi też mają miętkie fajki:decayed:

Opublikowano
Józek widze na strychu byłeś i pogrzebałes co nieco:grin::decayed:

Nie pogrzebał a pewnie przetrzepał co nieco:decayed:

Pany do upgrade`u hamulców z 288 na 312 trzeba tylko zmienić jarzmo z przodu i tarcze tak?? na taki lekki mod chyba się zdecyduje na wiosnę:wink:

Wandej mientka fajo zakładaj 320 bo będziesz później żałował:naughty::wink:

Ale do 320 to już trzeba i klocki i zaciski zmieniać. A przy 19` kole to i 312mm mi trochę poprawi hamowanie( pamiętajmy że mam 130KM:decayed:)

A tarcze kupię sobie ferodo za około 180zł/kpl Ferodo + jarzma i tyle. Ma ktoś na zbyciu jarzma może??

BTW: 18` felgi też mają miętkie fajki:decayed:

Nie pier**l tylko leć do garażu i kręć tym gwintem bo zima idzie i Twoja padaczka będzie za pług robiła:polew::polew::polew::polew:
Opublikowano
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/modul-bluetooth-high-antenka-mikrofon-300902/

Jakby ktoś chciał to walić:wink: Przetapiam to na listwy s-line:decayed:

Przyznaj się że nikt do Ciebie nie dzwoni i dlatego sprzedajesz :decayed:

Opublikowano
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/modul-bluetooth-high-antenka-mikrofon-300902/

Jakby ktoś chciał to walić:wink: Przetapiam to na listwy s-line:decayed:

Przyznaj się że nikt do Ciebie nie dzwoni i dlatego sprzedajesz :decayed:

Haha ;)

Sent from my телефон

Opublikowano
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/modul-bluetooth-high-antenka-mikrofon-300902/

Jakby ktoś chciał to walić:wink: Przetapiam to na listwy s-line:decayed:

Przyznaj się że nikt do Ciebie nie dzwoni i dlatego sprzedajesz :decayed:

Myślałem że to będzie działać i ze stacjonarnym telefonem:nose:

Opublikowano

:naughty:

Opublikowano

co jest dziś...qwa dzień wrzuty?? :polew::polew::polew:

Opublikowano

Nie musicie dziekowac....:decayed:

Opublikowano
Nie musicie dziekowac....:decayed:

Kurfa już dawno tak długo się na jednej rzeczy nie skupiłem:slina:

Opublikowano

Wojtek wspaniałe Kino.

---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ----------

Ma ktoś foto tej oslonki dużej pod maskę zbiorniczek spryskiwaczy i wspomagania? Ale od spodu?? :decayed:

Opublikowano
Wojtek wspaniałe Kino.

---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ----------

Ma ktoś foto tej oslonki dużej pod maskę zbiorniczek spryskiwaczy i wspomagania? Ale od spodu?? :decayed:

a co numerek chcesz ?

Opublikowano
Wojtek wspaniałe Kino.

---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ----------

Ma ktoś foto tej oslonki dużej pod maskę zbiorniczek spryskiwaczy i wspomagania? Ale od spodu?? :decayed:

a co numerek chcesz ?

+10 józek miszcz:polew::polew::polew:

Opublikowano

Nie. Chce see czy oddziela np lampę od zbiorniczka wspomagania.

Opublikowano
Wojtek wspaniałe Kino.

---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ----------

Ma ktoś foto tej oslonki dużej pod maskę zbiorniczek spryskiwaczy i wspomagania? Ale od spodu?? :decayed:

a co numerek chcesz ?

+10 józek miszcz:polew::polew::polew:

:decayed:

Opublikowano

Chłopaki podpowiedzcie mi z jakiego wozu rezają dolny grill w ori dokładkę? Gdzieś kiedyś widziałem jak rezać to i dokładny opis ale nie mogę znaleźć. Wycinało się tą małą poprzeczkę u dołu i wkładało się większy grill wtedy z innego modelu Audi.

Widział to kto gdzie? :wink:

Opublikowano
Chłopaki podpowiedzcie mi z jakiego wozu rezają dolny grill w ori dokładkę? Gdzieś kiedyś widziałem jak rezać to i dokładny opis ale nie mogę znaleźć. Wycinało się tą małą poprzeczkę u dołu i wkładało się większy grill wtedy z innego modelu Audi.

Widział to kto gdzie? :wink:

A6 c5 chyba ;)

Sent from my телефон

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.