Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Józek karwa jutro masz być o 16.30 nie chlej więcej:decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spoko, ostatnia szklanka :decayed:

Opublikowano

Może ktoś mi powie czym najlepiej skleić listwę ozdobną od tylego zderzaka S4...pękła i nic uj nie trzyma na poxipol i Locite nie chce trzymać:facepalm:

Opublikowano

a klej na ciepło ?

Opublikowano

klej do szyb - żodyn c**j go nie ruszy. mrogal jak kupił b5 ode mnie, to tablice przednią 3 godziny opalarką napierdalał, żeby odeszła :polew: nie chcecie wiedzieć ile k**ew i c**jów się posypało w moim kierunku :grin:

Opublikowano

to racja, kleju do szyb nic nie ruszy:grin:

Opublikowano

Tylko kuźwa jak to skleić chyba trzeba by było grubą warstwe położyć i potem zeszlifować co?

4e8ymemy.jpg

Opublikowano
Tylko kuźwa jak to skleić chyba trzeba by było grubą warstwe położyć i potem zeszlifować co?

http://img.tapatalk.com/d/14/04/06/4e8ymemy.jpg

ło matko, toż to tragjedja jest. klej do szyb tego nie załatwi, bo jest za miękki do szlifowania, jedynie na stałe do zderzaka na klej do szyb i szczeline wypełnić, zeszlifować i siknąć, ale jak to wyjdzie - loteria

Opublikowano

Kuźwa coś będę musiał wymyśleć...bo sama listwa to pewne cena kosmos:facepalm:

Opublikowano

a dostępna będzie osobno?

Opublikowano
a dostępna będzie osobno?

Dostepna i droga ;) ale wladiego stac.

Posprzedaje ze dwa mundury i sobie kupi ;)

Opublikowano
a dostępna będzie osobno?

Dostepna i droga ;) ale wladiego stac.

Posprzedaje ze dwa mundury i sobie kupi ;)

Zaraz Ci yebne:decayed: ile taka listwa?
Opublikowano
a dostępna będzie osobno?

Dostepna i droga ;) ale wladiego stac.

Posprzedaje ze dwa mundury i sobie kupi ;)

Zaraz Ci yebne:decayed: ile taka listwa?

W chromie cos kolo 380 chyba. Ale nowka ;)

Opublikowano
a dostępna będzie osobno?

Dostepna i droga ;) ale wladiego stac.

Posprzedaje ze dwa mundury i sobie kupi ;)

te Pan polerka trza było chłopu to ogranąc jakżeś malowal :polew:

Opublikowano

Nie poyebało mnie jeszcze :grin::grin::grin:

Opublikowano
a dostępna będzie osobno?

Dostepna i droga ;) ale wladiego stac.

Posprzedaje ze dwa mundury i sobie kupi ;)

te Pan polerka trza było chłopu to ogranąc jakżeś malowal :polew:

Mowilem ze kupie nowa ;)

Ja to kleilem ale to jakis kij wie co za materiał ze sie ledwo skleiło ;/

---------- Post dopisany at 00:25 ---------- Poprzedni post napisany at 00:24 ----------

A co do mojej polerki nie wiem czy malowane bylo czy nie. Pytaj tego goscia ;)

Opublikowano

Marcino to Ciebie nei bylo przy tym??

ile płciłeś daj PW

Opublikowano
Marcino to Ciebie nei bylo przy tym??

ile płciłeś daj PW

coś na łocapie pisał, że do miecza klękał czy coś:grin:

Opublikowano
Marcino to Ciebie nei bylo przy tym??

ile płciłeś daj PW

coś na łocapie pisał, że do miecza klękał czy coś:grin:

Ząbki sie za gęsto wysialy ;)?

Opublikowano
Marcino to Ciebie nei bylo przy tym??

ile płciłeś daj PW

coś na łocapie pisał, że do miecza klękał czy coś:grin:

Był mianowany :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.