Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dziewczęta, 19/9J/ET30 opona 225/35 będzie git bez darcia jak zglebie? :whistling:

Kwestia co chcesz osiągnąć, naciąg? chcesz chronić rant? gleba typu gwint? sportowe sprężyny -30?

Opublikowano
Witam:hi: Ten zderzak AUDI A4 S-LINE 8E5 04 -07 TYŁ TYLNI TYLNY ZDERZAK (4047551695) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. to jest od b6 sedan/avant czy b7 sedan/avant? Na s line też mi nie wygląda.... Podpowie ktoś?

B7

Kaju ta fela będzie z przodu trochę wystawać:kwasny:

zobacze po poludnio u ucha jak to wygląda, ale i tak już pp zawodach, mialywjeżdżac ostatecznie felgi z exeo, ale trafiły się fajne 19 to zaklepałem :wink:

---------- Post dopisany at 06:55 ---------- Poprzedni post napisany at 06:53 ----------

Dziewczęta, 19/9J/ET30 opona 225/35 będzie git bez darcia jak zglebie? :whistling:

Kwestia co chcesz osiągnąć, naciąg? chcesz chronić rant? gleba typu gwint? sportowe sprężyny -30?

Tomku, gwint na 100%, chce glebe ale też taką, żebym mógł spokojnie latać po 160 a nawet i 200 na autostradach. Nie wiem

czy kojarzysz moje B5, to mniej więcej też taki efekt chce osiągnąć.

Opublikowano

Dzis wymiana na letnie, prostowanie jednej feli i ocenimy czy jest roznica w gumach 18" pomiedzy run flat a zwyklymi.

Opublikowano
Witam:hi: Ten zderzak AUDI A4 S-LINE 8E5 04 -07 TYŁ TYLNI TYLNY ZDERZAK (4047551695) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. to jest od b6 sedan/avant czy b7 sedan/avant? Na s line też mi nie wygląda.... Podpowie ktoś?

B7

Kaju ta fela będzie z przodu trochę wystawać:kwasny:

Bardziej z tyłu niż z przodu, na glebie zrobi się negatyw i się schowa.

Opublikowano
Dziewczęta, 19/9J/ET30 opona 225/35 będzie git bez darcia jak zglebie? :whistling:

Kwestia co chcesz osiągnąć, naciąg? chcesz chronić rant? gleba typu gwint? sportowe sprężyny -30?

Tomku, gwint na 100%, chce glebe ale też taką, żebym mógł spokojnie latać po 160 a nawet i 200 na autostradach. Nie wiem

czy kojarzysz moje B5, to mniej więcej też taki efekt chce osiągnąć.

Autostrady są w PL w miarę równe, więc ja mojego hebla nawet do 240 rozpędzam :decayed: przy feldze 19x9 et30 to max 225/35 a optymalnie 215/35 jak chcesz zejść nisko i mieć całe błotniki :wink:

Opublikowano

b5 do 230 bujałem ale na 18/8,5 i 225, a tutaj chce mieć całe błotniki, dopuszczalny minimalny naciąg i niskie zejście, jak przy ostrej zmianie pasa przytrze to jestem w stanie to zaakceptować :grin:

Opublikowano
b5 do 230 bujałem ale na 18/8,5 i 225, a tutaj chce mieć całe błotniki, dopuszczalny minimalny naciąg i niskie zejście, jak przy ostrej zmianie pasa przytrze to jestem w stanie to zaakceptować :grin:

To wrzuć stabilizatory z RS i przy ostrej zmianie pasa nie będzie bujać :wink:

Opublikowano
:siema: Artur paczka wczoraj poszła:wink:
Opublikowano
b5 do 230 bujałem ale na 18/8,5 i 225, a tutaj chce mieć całe błotniki, dopuszczalny minimalny naciąg i niskie zejście, jak przy ostrej zmianie pasa przytrze to jestem w stanie to zaakceptować :grin:

To wrzuć stabilizatory z RS i przy ostrej zmianie pasa nie będzie bujać :wink:

na multitronicu i z zdechłymi 155ps już tak nie poszaleje jak na ~190ps i manualu :wink: lazy mode = ON :grin:

Opublikowano
b5 do 230 bujałem ale na 18/8,5 i 225, a tutaj chce mieć całe błotniki, dopuszczalny minimalny naciąg i niskie zejście, jak przy ostrej zmianie pasa przytrze to jestem w stanie to zaakceptować :grin:

To wrzuć stabilizatory z RS i przy ostrej zmianie pasa nie będzie bujać :wink:

na multitronicu i z zdechłymi 155ps już tak nie poszaleje jak na ~190ps i manualu :wink: lazy mode = ON :grin:

:decayed:

Opublikowano
:siema: Artur paczka wczoraj poszła:wink:

spoko...reszta to co w sreberko to się od poniedziałku będzie szykowało :wink:

Opublikowano

Panowie jak by ktoś gdzieś słyszał o soczewkach do Bi USA to ja chętnie kupię lub zamienię z B8 :wink:

Opublikowano
podejrzewam ze kupiłes nieori zarniki i stad ten cały ambaras z przetwornicami :kwasny: te 12 pinowe sa ciut odporniejsze na nieori

zarniki

Żarniki kupiłem od naszego klubowicza :) także raczej są ori. Ponadto rozbierałem go i wszystko sie sprawdza - 100% ori.

Opublikowano
b5 do 230 bujałem ale na 18/8,5 i 225, a tutaj chce mieć całe błotniki, dopuszczalny minimalny naciąg i niskie zejście, jak przy ostrej zmianie pasa przytrze to jestem w stanie to zaakceptować :grin:

To wrzuć stabilizatory z RS i przy ostrej zmianie pasa nie będzie bujać :wink:

gdzieś tu na forum była debata że pogłębiają podsterownośc:whistling: prawda to?

---------- Post dopisany at 11:23 ---------- Poprzedni post napisany at 11:21 ----------

10151863_687981511266193_2088679084_n.jpg

:shock3:

Opublikowano
srberko w sedanie robi robote :slina::slina::slina:

Tylko jaki felunek:decayed: Nie wiem czy to 19` czy 20`:decayed:

Opublikowano

Srebereczko jest git nie widac tak szybko kurzu na karoserii :D8u9ejase.jpg a dzis letni felunek powroci i bydzie zew sline na full

Opublikowano
b5 do 230 bujałem ale na 18/8,5 i 225, a tutaj chce mieć całe błotniki, dopuszczalny minimalny naciąg i niskie zejście, jak przy ostrej zmianie pasa przytrze to jestem w stanie to zaakceptować :grin:

To wrzuć stabilizatory z RS i przy ostrej zmianie pasa nie będzie bujać :wink:

gdzieś tu na forum była debata że pogłębiają podsterownośc:whistling: prawda to?

Owszem w V8 bo silnik jest ciężki i zbyt mocno z przodu. W R4 czegoś takiego nie zauważyłem, a mam już je zamontowane z 3-4lata i nigdy mi przód auta nie uciekł chyba że na lodzie/śniegu podczas hamowania.

Opublikowano
b5 do 230 bujałem ale na 18/8,5 i 225, a tutaj chce mieć całe błotniki, dopuszczalny minimalny naciąg i niskie zejście, jak przy ostrej zmianie pasa przytrze to jestem w stanie to zaakceptować :grin:

To wrzuć stabilizatory z RS i przy ostrej zmianie pasa nie będzie bujać :wink:

gdzieś tu na forum była debata że pogłębiają podsterownośc:whistling: prawda to?

Owszem w V8 bo silnik jest ciężki i zbyt mocno z przodu. W R4 czegoś takiego nie zauważyłem, a mam już je zamontowane z 3-4lata i nigdy mi przód auta nie uciekł chyba że na lodzie/śniegu podczas hamowania.

P+T masz? Ciężko znaleźć te rodzynki:kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.