Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
jak szybko wyslesz moj towar oszukisto to tez nic zlego nie powiem wiecej na ALT:decayed:

W poniedziałek wyślę. Ale trochę się jebłem z ceną i dorzucę Ci zapach jakiś może co??:decayed: Chcesz choinkę czy dr.marcus?? Bo 80 te wycieraki w końcu:decayed:

no ladnie zobaczyles ze z Norwegii i chciales naciagnac:decayed:a jozka sie ujebaly:grin:spoko jedrek dla mnie moze byc bo przelew i tak poszedl:wink:

Chce być fair bo nie mam zwyczaju zdzierać z forumowej ekipy:wink: Mam tutaj już kilku klientów którzy o wszyscto walą do mnie bo ceny są git i tak zostaną:wink:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wiem dlatego uderzylem do ciebie siusiaku:decayed:

Opublikowano
wiem dlatego uderzylem do ciebie siusiaku:decayed:

I tak pourabiam pourabiam a potem taki uj towar zobaczysz:decayed:

Opublikowano

spoko moja sprawiedliwa reka by cie znalazla:grin:

Opublikowano
spoko moja sprawiedliwa reka by cie znalazla:grin:

Tylko flaszkę weź i kierowce:decayed:

Opublikowano

Całą drogę jechałem 130 żeby spokojnie na jednym baku dojechać ale około 50 km od granicy PL nie wytrzymałem i stanąłem zatankować do pełna jeszcze niemieckiego paliwa hehe i o dziwo załapał za pierwszym strzałem to już uhahany wrzuciłem tempomat na 150 i do samego domu zleciało moment :decayed:

Opublikowano

a o czym wy Chłopaki sprechacie? o wycierakach na przód? zmieniłem ramiona na te z B7 ale pióra na nich są ujowe na maxa i nie sciagaja perfekcyjnie i chyba bedzie czyba powoli rozejrzec sie za czyms wartosciowym albo przeloze stare ramiona i dojeżdżę stare piora bo były perfekcyjne :kox:

Opublikowano
a o czym wy Chłopaki sprechacie? o wycierakach na przód? zmieniłem ramiona na te z B7 ale pióra na nich są ujowe na maxa i nie sciagaja perfekcyjnie i chyba bedzie czyba powoli rozejrzec sie za czyms wartosciowym albo przeloze stare ramiona i dojeżdżę stare piora bo były perfekcyjne :kox:

Zakładaj Denso. Mało kto wie o nich ale jakościowo chyba lepsze od Boscha i Valeo. No i prawie połowę tańsze:wink:

Opublikowano
spoko moja sprawiedliwa reka by cie znalazla:grin:

Tylko flaszkę weź i kierowce:decayed:

w tym roku na wakacje sie nie wybieram ale na nastepnej bukowinie bede napewno:wink:

Opublikowano

Valeo w miarę, ale Bosch to kpina.

Tapatalk Pro Sony Xperia Dual

Opublikowano

a po ile one chodzą? i jezeli ktos tu takimi handluje to wole robic interes ze swoimi? te wycieraki to klocki czy piora? bo ni panimaju

---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

2:1 hooolandia

Opublikowano
spoko moja sprawiedliwa reka by cie znalazla:grin:

Tylko flaszkę weź i kierowce:decayed:

w tym roku na wakacje sie nie wybieram ale na nastepnej bukowinie bede napewno:wink:

Mnie jakoś gory nie służą:kwasny: Ostatnio będąc w zakopcu żygałem na kropówkach oparty o latarnie:bag:

Kolejna brama:kox:

Opublikowano

Swoją drogą jaki nr i cena Denso?

Tapatalk Pro Sony Xperia Dual

Opublikowano
spoko moja sprawiedliwa reka by cie znalazla:grin:

Tylko flaszkę weź i kierowce:decayed:

w tym roku na wakacje sie nie wybieram ale na nastepnej bukowinie bede napewno:wink:

Mnie jakoś gory nie służą:kwasny: Ostatnio będąc w zakopcu żygałem na kropówkach oparty o latarnie:bag:

Kolejna brama:kox:

gor to ja mam tu pod dostatkiem:decayed:bardziej chodzi mi o integracje nic o gory:wink:

Opublikowano

3 brama dla NL yeeeee

Opublikowano

chłodnica do klimy jest taka sama w b6 i b7?

Opublikowano

4 brama dla NL ale blad bramkarza legendy ufffff

Opublikowano

Ja yebie ale się dzieje coś Hiszpania nie ma formy:whistling:

Opublikowano

No jadą ładnie. Holendrzy to pewnie szczą w gacie po pubach

Opublikowano

No Patryk jakbym byl tera w NL jak i Ty to chyba by na ten mecz gdzies poszli w PUB :D i pokazali chlopakom jak to sie pije

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ----------

5 brama dla NL ja pierdoooo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.