Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serfin, a co z chipowanymi tonerami?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hm... z tego co orientuje się to chyba z modelu 1610 nie ma tego problemu? na allegro są chipy "no limit" ale nie widziałem aby byly do modelu 1610 wiec chyba tam jest to zbędne? ja nie musialem w kazdym badz razie kupowac chipa a mam drukarke ML-2010PR kupilem w 2008r. Tonery z 1610 wchodza zamiennie bo taki teraz mam. i nie mialem problemow w zwiazku z dosypywaniem proszku :)


Wladi taka jedna buteleczka tj 100mg spokojnie wejdzie cała do pustego czy tam konającego już tonera. wezmiesz 2 buteleczki bedziesz miał na zaś ;)

Opublikowano

Pewnie widzieli że viaken zabawkę na Antka wypuścił?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xtooltech.vw_pl

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/289078-Diagnostyka-telefonem-przez-adapter-OBD2-bluetooth

Edytowane przez POWER-KRIS

Opublikowano

Hm ile ten interfejs wtyczka kosztuje? Na tablecie można by już pobawić się tym czyms

wysłane z Galaktycznej S5

Opublikowano

A to mi takie coś zbędne wystarczy network z kablem i nieśmiertelny vagcom311

wysłane z Galaktycznej S5

A wiesz Przemek, że zakręciles się i zamiast dać mi 1 kość ramu 4gb dales2x2gb i ta karta gwarancyjna faktura zakupu na ram co tez dales mi to na papier toaletowy nadaje sie jedynie

wysłane z Galaktycznej S5

Opublikowano

Pogrzebie to i znajdę od tych 2x2 :)

Opublikowano

Nie trzeba już opchnalem je, te 2 kości tez są z innych zestawów nie z tego samego kompletu dual co widać po oznaczenia było, ale nie wnikam juz bo kupiłem 2x4

wysłane z Galaktycznej S5

Opublikowano

hm... z tego co orientuje się to chyba z modelu 1610 nie ma tego problemu? na allegro są chipy "no limit" ale nie widziałem aby byly do modelu 1610 wiec chyba tam jest to zbędne? ja nie musialem w kazdym badz razie kupowac chipa a mam drukarke ML-2010PR kupilem w 2008r. Tonery z 1610 wchodza zamiennie bo taki teraz mam. i nie mialem problemow w zwiazku z dosypywaniem proszku :)

Wladi taka jedna buteleczka tj 100mg spokojnie wejdzie cała do pustego czy tam konającego już tonera. wezmiesz 2 buteleczki bedziesz miał na zaś ;)

Pytałem pod kątem swojej drukary- mam ML 1640 i czytałem że już są wyposażone w chip... Ale kupiłem u tego gościa którego linkowałem toner chipowany na "no limit"

Opublikowano

Siemka. Kto ma na sprzedaż listwę s-line przednią lewą (strona kierowcy)? Połamała mi się :(

Opublikowano

Pany miałem małe bum i bok do malowania.

Gdzie można kupić nową listwę ta na środku drzwi wąską, lewy tył avant?

Opublikowano

W razie czego te listwy sa takie same avant i sedan


listawa lewy tył : 8E0853963

w Getem nowa ori 87 zł

Opublikowano

Pany miałem małe bum i bok do malowania.

Gdzie można kupić nową listwę ta na środku drzwi wąską, lewy tył avant?

Ja kupowalem taka listwę w Aso pod kolor i nawet się Milo zaskoczylem bo pomalowana została profi i zaplacilem za malowanie 30 pln
Opublikowano

A listwa skolko? Bo najbardziej ucierpiała.

Ewentualnie jak to się poprawnie nazywa?

Opublikowano

Ja po starej cenie i rabacie cos kolo 60zl placilem

Opublikowano

Wyzej podalem Ci nr.

Edytowane przez mycha1236

Opublikowano

Jaki to ma numer:?

1d81189f54c87582m.jpg

Opublikowano
Opublikowano

http://allegro.pl/spinka-spinki-tapicerki-drzwi-audi-a3-a4-b6-b7-kpl-i4950538004.html

kupował ktoś spinki z tej aukcji? jaki prajs w ASO za to, orientujecie się? przymierzam się u siebie boczki znowu szarpać, bo mi się zamki posypały i wiem, że znowu spinki pójdą w piec...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.