Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hahaha ty to jesteś prze uj :grin:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To u mnie odpada dwumas, jest taka sytuacja że gdy samochód jest zimy(najbardziej jak jest na minusie temperatura) lekko buja budą i słychać jakieś takie jak by cykanie powietrza , jak auto się nagrzeje jest ok i też nie robi tego zawsze, strasznie mnie to wkurza i nie wiem co jest, jakieś pomysły ?

to cykanie mam wrażenie jak by było z prawej strony samochodu :facepalm:

a to nie czasem, masz ten problem, co jest mega wątek z dudnieniem filtra i ludzie wałki wymieniają :facepalm:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/186316-dziwne-odbijanie-w-filtrze-powietrza-19-tdi-avb-avf-awx-bke/

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

To u mnie odpada dwumas, jest taka sytuacja że gdy samochód jest zimy(najbardziej jak jest na minusie temperatura) lekko buja budą i słychać jakieś takie jak by cykanie powietrza , jak auto się nagrzeje jest ok i też nie robi tego zawsze, strasznie mnie to wkurza i nie wiem co jest, jakieś pomysły ?

to cykanie mam wrażenie jak by było z prawej strony samochodu :facepalm:

a to nie czasem, masz ten problem, co jest mega wątek z dudnieniem filtra i ludzie wałki wymieniają :facepalm:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/186316-dziwne-odbijanie-w-filtrze-powietrza-19-tdi-avb-avf-awx-bke/

nie wiem czy u cwiary tego nie było, objawy kojarzę mniej więcej te same

Opublikowano
:bry: dzien
Opublikowano

:siema:

Opublikowano

Wladi w uj rzeczy :kwasny: Ale zalanie filtra chyba się nic nie ma do tego. Pewnie gdzieś wiązkę zalało :wink:

Opublikowano

Dzieciaczki moje kto regeneruje przyciski na FORUM ? :)

Dajcie namiary na kogos :wink:

pewien czas się tym BizoOn zajmował.
Opublikowano

Dzieciaczki moje kto regeneruje przyciski na FORUM ? :)

Dajcie namiary na kogos :wink:

pewien czas się tym BizoOn zajmował.

Nie polecam! W warsztacie był jakiś gość: radek, czy coś w tym stylu.

Opublikowano

Witam . Pany za czarny sufit komplet , z pakietem światło 800 to standardowa cena ? Mam praktycznie pod domem do kupienia :) .

Opublikowano

Dzieciaczki moje kto regeneruje przyciski na FORUM ? :)

Dajcie namiary na kogos :wink:

pewien czas się tym BizoOn zajmował.

Nie polecam! W warsztacie był jakiś gość: radek, czy coś w tym stylu.

Juz szukam go :)

Opublikowano

:siema: jak to dobrze że jest weekend :D

Edytowane przez dzik

Opublikowano

:hi: kolega wjechał w zayebistą kałużę tak że mu zalało auto i zgasło jak potem zajrzał do filtra powietrza to woda z niego ciekła, auta nie można odpalić co tam mogło yebnąć :huh:

możliwe że woda do silnika się dostała ,znajomy miał taki przypadek w bmw

Opublikowano

Witam . Pany za czarny sufit komplet , z pakietem światło 800 to standardowa cena ? Mam praktycznie pod domem do kupienia :) .

Stóffkje bym dał :D

Opublikowano

Witam . Pany za czarny sufit komplet , z pakietem światło 800 to standardowa cena ? Mam praktycznie pod domem do kupienia :) .

Stóffkje bym dał :D
Za sto już bym dawno brał :D

Czyli nie warto za tą cene?

Edytowane przez bongod

Opublikowano

To u mnie odpada dwumas, jest taka sytuacja że gdy samochód jest zimy(najbardziej jak jest na minusie temperatura) lekko buja budą i słychać jakieś takie jak by cykanie powietrza , jak auto się nagrzeje jest ok i też nie robi tego zawsze, strasznie mnie to wkurza i nie wiem co jest, jakieś pomysły ?

to cykanie mam wrażenie jak by było z prawej strony samochodu :facepalm:

a to nie czasem, masz ten problem, co jest mega wątek z dudnieniem filtra i ludzie wałki wymieniają :facepalm:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/186316-dziwne-odbijanie-w-filtrze-powietrza-19-tdi-avb-avf-awx-bke/

Moje wałki są ok ;)

:hi:

Opublikowano

Kierwa kupiłem popiołkę 2din i nie pasuje na otwory śrub i jakby jest za głęboka bo odstaje. Są jakieś różne rodzaje ich?

Opublikowano

:hi: co do ceny podsufitki zwłaszcza do Avanta to za tą cene d*py nie urywa, mozna spokojnie taniej dorwac kompletną w cenie szejjjset.


ale jak masz tą podsufitkę pod nosem i odpada transport i kw to mozna pomyslec, bo wysylka podsufitki to moze byc ryzykowna operacja :/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.