Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Artur i jak pogoda? da wam coś zrobić?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

u mnie też pada:facepalm:

Opublikowano
a ja dzisiaj bylem ogladac B6 :decayed: zapomniał gosciu tylko mi powiedziec ze maska ma inny kolor niz reszta auta i zderzak jest inny niz maska i reszta auta :facepalm::polew: dobrze ze w Łodzi stała to sie tak nie uruchomiłem

a mówił że maska ma ten sam kolor co reszta? :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

:hi: Elo Maniaki

Opublikowano
a ja dzisiaj bylem ogladac B6 :decayed: zapomniał gosciu tylko mi powiedziec ze maska ma inny kolor niz reszta auta i zderzak jest inny niz maska i reszta auta :facepalm::polew: dobrze ze w Łodzi stała to sie tak nie uruchomiłem

a mówił że maska ma ten sam kolor co reszta? :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

:hi: Elo Maniaki

to na ten temat nic nie poweidzial :grin:

Opublikowano

panowie i panie ma ktoś jakiś patent dobry na lampki oświetlenia tablicy rejestracyjnej bo już Mnie denerwują te blaszki w klapie można je usunąć i coś inne wstawić żeby było wsuwane powiedzmy na te lampki podświetlenia? robił ktoś coś takiego?

Opublikowano

Wymień lepiej na ledowe i będziesz miał spokój.mi tez sie blaszki ulamaly i wymieniłem to w cholerę

Opublikowano

ja żarówki led mam włożone bo jak wygląda podłączenie ledów ori? Nie ma już tych dwóch blaszek? I co trzeba wymieniać przy ledach ori poza dołożeniem rezystorów?

Opublikowano
Wymień lepiej na ledowe i będziesz miał spokój.mi tez sie blaszki ulamaly i wymieniłem to w cholerę

tylko on ma Sedana :wink:

Opublikowano
3ywu.jpg
Opublikowano
ja żarówki led mam włożone bo jak wygląda podłączenie ledów ori? Nie ma już tych dwóch blaszek? I co trzeba wymieniać przy ledach ori poza dołożeniem rezystorów?

Kupujesz ori cale lampki ledowe w aso za ok 50pln/szt. Ksztaltem sa takie same jak na zarowke. Tez sa chyba na blaszki.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano
ja żarówki led mam włożone bo jak wygląda podłączenie ledów ori? Nie ma już tych dwóch blaszek? I co trzeba wymieniać przy ledach ori poza dołożeniem rezystorów?

w B6 nie potrzebujesz rezystorów przy ori lampkach

Opublikowano
ja żarówki led mam włożone bo jak wygląda podłączenie ledów ori? Nie ma już tych dwóch blaszek? I co trzeba wymieniać przy ledach ori poza dołożeniem rezystorów?

w B6 nie potrzebujesz rezystorów przy ori lampkach

tu bym sie z toba nie zgodzil bo ja akurat musialem miec rezystor u siebie:wink:

Opublikowano

Ja mam z jednej strony chinska kamerke a z drugiej ori lampke led i rezystorow nie musialem podlaczac :wink:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano
ja żarówki led mam włożone bo jak wygląda podłączenie ledów ori? Nie ma już tych dwóch blaszek? I co trzeba wymieniać przy ledach ori poza dołożeniem rezystorów?

w B6 nie potrzebujesz rezystorów przy ori lampkach

tu bym sie z toba nie zgodzil bo ja akurat musialem miec rezystor u siebie:wink:

:eusathink: a to nie wiem czemu, zasadniczo nie trzeba :wink:

Opublikowano

Bo Tomek ma tyl z B7 ?

Sent from my телефон

Opublikowano

Ja właśnie przed chwilą założyłem nowe podświetlenie tablicy LED 4H0 943 021 i 022

Nic nie musiałem robić oprócz jednej rzeczy. Niby lewa prawa i miało być ok ale lewa mi nie świeciła. Rozebrałem, płytkę odwróciłem żeby były bieguny odwrotnie, złożyłem i śmiga. :decayed:

lr17.th.jpg

Opublikowano
Ja właśnie przed chwilą założyłem nowe podświetlenie tablicy LED 4H0 943 021 i 022

Nic nie musiałem robić oprócz jednej rzeczy. Niby lewa prawa i miało być ok ale lewa mi nie świeciła. Rozebrałem, płytkę odwróciłem żeby były bieguny odwrotnie, złożyłem i śmiga. :decayed:

http://imageshack.us/a/img10/269/lr17.th.jpg

Tak jest w nie ktorych vinach trzeba obracac a w nie ktorych smiga od razu ;)

Sent from my телефон

Opublikowano

Mnie ledy ori nie urządzają jak są też na te dwie blaszki podłączane ja bym chciał te dwie blaszki wogole zlikwidowac i dac jakies wtyki zamiast tych blaszek do lampki bo już nie pierwszy raz mam z jedna problem a mam wlozone ledy z can busem

---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:24 ----------

a powiedźcie mi jeszcze jakbym chciał wymienić te gniazdo jedno z dwiema blaszkami od lampek to da radę same czy trzeba z całą blendą bo przy jednej blaszce sie plastik stopił i jak się wymienia te gniazdo to jest już z dwiema nowymi blaszkami czy trzeba przekładać stare blaszki w miejsce nowego gniazda lampki tablicy?

Opublikowano
Bo Tomek ma tyl z B7 

Sent from my телефон

:grin::grin::grin: no mam tyl z b7

a tak naprawde jak podlaczylem to wywalalo mi blad i po zamontowaniu rezystora bylo git

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.