Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jo jo no i pociechy zapoznaja sie ze soba moze ;)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no mysle ze napewno:decayed::wink:

Opublikowano

Zbierasz juz hity na playliste? Poki co the besciak to

Opublikowano

wez mi cos lepiej podeslij bo slucham w kolko tego samego:kwasny:

Opublikowano

Muchy w mucholocie uuuu paaaanie to już wciągnąłeś sie na amen ;)

Opublikowano

ta piosenka to już jest kaja hit, kaja i zodengo innego :decayed:

Opublikowano

:wink:

Opublikowano

o f*ck co to w dupe jeza jest:facepalm:czy ktos tego slucha?

Opublikowano

Gdy alko w żyłach płynie to sie wszystkiego słucha ;)

Opublikowano

nie no ja tego sluchac moge na weselu i to po dobrej dawce alko:decayed:

Opublikowano

Jest tu kilku wiernych fanow disco trzasko polo to juz dalo sie dawno zauwazyc :D u mnie trance rock and metal panie ;)

Opublikowano

Pany mam question , wódka Finlandia ma kulkę na końcu szyjki czy nie , bo już łykamy 4 butelczynę 0,7 w 5 osób i coś wódka przegrywa :kox:

Wódka kupiona w polskim szopie ale coś mi sie zdaje że chyba jakaś chszczona

Opublikowano
Gdy alko w żyłach płynie to sie wszystkiego słucha ;)

:grin: :grin: :grin: nic dodać , nic ująć :wink:

Opublikowano

Nie moge darowac sobie ze spoznilem sie o tydzien z wyjazdem na urlopik do Holandii bo bym zaliczyl koncert za free z Arminem :( a teraz czekaj az cos przyjedzie do Polandii i to jeszcze gdzies na drugim zapupiu PL...jak dla mnie :D

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

Tak Miszka pijecie wode a nie wóde a to różnica ;)

Opublikowano
Pany mam question , wódka Finlandia ma kulkę na końcu szyjki czy nie , bo już łykamy 4 butelczynę 0,7 w 5 osób i coś wódka przegrywa :kox:

Wódka kupiona w polskim szopie ale coś mi sie zdaje że chyba jakaś chszczona

jak pijało się finke to miała kulke

Opublikowano
nie no ja tego sluchac moge na weselu i to po dobrej dawce alko:decayed:

Panie 30-ste urodziny ma sie raz w życiu a wesele można mieć nawet co roku :wink: Na codzień też słucham troche innej muzyki ale jeżeli chodzi o imprezy domowe z duża ilością olko to disco wygrywa :kox:

Opublikowano

a ja mam finke bez kulki:decayed:

Opublikowano

Oni tam maja trojkąciki a nie kuleczki :P

Opublikowano
nie no ja tego sluchac moge na weselu i to po dobrej dawce alko:decayed:

Panie 30-ste urodziny ma sie raz w życiu a wesele można mieć nawet co roku :wink: Na codzień też słucham troche innej muzyki ale jeżeli chodzi o imprezy domowe z duża ilością olko to disco wygrywa :kox:

stary 30 stke to ja mialem kawalek czasu temu i wsumie nie pamietam ale doslownie hehe:grin:

Opublikowano

Panowie rns nie odtwarza mi wszystkich plików muzycznych co to może być?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.