Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Poszło Cycuchu :wink:

Dawno mnie tu nie było.

Chyba płaszcz dałeś do prania :grin:

Opublikowano

dobra Panowie kolejny browarek do łapki i jedziemy z kolejnymi meczykami :banan::drunk::dance::evil2::yeee::yeah:

Opublikowano
dobra Panowie kolejny browarek do łapki i jedziemy z kolejnymi meczykami :banan:

no to tak jak ja ale ja juz sie spiacy robie bo ile te mistrzostwa moga trwac :decayed:

Opublikowano
dobra Panowie kolejny browarek do łapki i jedziemy z kolejnymi meczykami :banan:

no to tak jak ja ale ja juz sie spiacy robie bo ile te mistrzostwa moga trwac :decayed:

Artur do ostatniego Upadłego :grin:

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ----------

kuźwa jest problem to mój last bro, a w lodowce został tylko szampan i likier no to lipton :facepalm:

Opublikowano
panowie pytanie mam felgi z rs6 w originale 18 cali jakie mają parametry ????

http://images34.fotosik.pl/695/a9dfacd6f132470a.jpg

8jx18 et43

dzięki

:hi:

Opublikowano
miszka wszystkiego najlepszego :buziak::kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek:

:hi:

Dzisiaj 30 strzeliło , to teraz już z górki :decayed:

Opublikowano

a Ty jeszcze przyciski w klawiaturze widzisz ???:slina:

Opublikowano
MIszka rozowa pytko najlepszego, 100 lat :drunk::drinks:

http://i.imgur.com/gKQHUoE.jpg

Dzięki :hi:

Byłem dzisiaj w polskim konsulacie w Manchester , babka zobaczyła z paszporcie datę urodzenia , powiedziała przez mikrofon ze pan przy 5 okienku ma urodziny i poleciało 100lat , 100lat ..., szkoda że nie nagrywałem :decayed:

Opublikowano
dobra Panowie kolejny browarek do łapki i jedziemy z kolejnymi meczykami :banan:

no to tak jak ja ale ja juz sie spiacy robie bo ile te mistrzostwa moga trwac :decayed:

Artur do ostatniego Upadłego :grin:

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ----------

kuźwa jest problem to mój last bro, a w lodowce został tylko szampan i likier no to lipton :facepalm:

ja juz bylem w monopolu :decayed:

Opublikowano
a Ty jeszcze przyciski w klawiaturze widzisz ???:slina:

Dzisiaj tylko pare browarków , ale Biba na jutro sie szykuje :kox:

Opublikowano

MISZKA najlepszego!!

Opublikowano
MIszka rozowa pytko najlepszego, 100 lat :drunk::drinks:

http://i.imgur.com/gKQHUoE.jpg

Dzięki :hi:

Byłem dzisiaj w polskim konsulacie w Manchester , babka zobaczyła z paszporcie datę urodzenia , powiedziała przez mikrofon ze pan przy 5 okienku ma urodziny i poleciało 100lat , 100lat ..., szkoda że nie nagrywałem :decayed:

to widać Manchester lepszy od Londynu. Jak ja byłem w swoje urodziny w konsulacie, to nie dość, że sucz z okienka robiła wszystko, aby się dopier**lić, nic jej nie pasowało (z mordą na małego dzieciaka wyskoczyła), to jeszcze mandat za parkowanie dostałem, że o 4 min spóźniłem się z powrotem ( tam kutasy muszą wszystko na kamerach mieć i współgrane z płatnościami, bo jak trzeba to przez 45min ich szukałem, a jak do mandatu to w 4 min się znajdą) ....

Opublikowano

Miszka :drinks:

!!!!!!!!!!!!!!
Opublikowano

Miszka na zdrooowijjje ;)

Opublikowano

Dzięki chłopaki :wink:

Opublikowano

Miszka stoweczka!!!:drunk::drunk::drunk::drunk:

Opublikowano

stówa mikaszi !

Opublikowano

Nie musisz dziękować ;) ;) ,ale kurka fa !!!!!!!! mogłeś sie postarac o lepszą scenerie :P :p , chyba ze u was w Stavanger tylko takie są .. :P

Opublikowano
:hi::wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.