Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polecicie Panowie jakieś sprawdzone dywaniki welurowe do b6? Wnętrze mam swing. Oczywiście mowa o zamiennikach :-)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Polecicie Panowie jakieś sprawdzone dywaniki welurowe do b6? Wnętrze mam swing. Oczywiście mowa o zamiennikach :-)

Jak już to tylko te Sklep - Dywaniki Samochodowe sklep internetowy PFI Knurow Szpitalna 8

Opublikowano
Hammer tez tak myslalem z tymi nadkolami, materialowe dawali do diesla? Czy wszystkich o duzych pojemnosciach?

W B7 były tylko materiałowe, a tłumią szum z kół i odbijające się kamienie a nie ryk silnika :decayed:

Ryk 2.0tdi:polew::polew: Tos doj**al:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
bardzo możliwe ;)

---------- Post dopisany at 19:06 ---------- Poprzedni post napisany at 18:54 ----------

2:2 :banan:

Danielu mozesz mi powiedziec jaka dlugosc ma wiazka Bose?

Opublikowano
Polecicie Panowie jakieś sprawdzone dywaniki welurowe do b6? Wnętrze mam swing. Oczywiście mowa o zamiennikach :-)

Jak już to tylko te Sklep - Dywaniki Samochodowe sklep internetowy PFI Knurow Szpitalna 8

Dzięki :-) zamówione :-)

Opublikowano
Hammer tez tak myslalem z tymi nadkolami, materialowe dawali do diesla? Czy wszystkich o duzych pojemnosciach?

W B7 były tylko materiałowe, a tłumią szum z kół i odbijające się kamienie a nie ryk silnika :decayed:

Ryk 2.0tdi:polew::polew: Tos doj**al:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Nie pisałem tu o 2.0tdi, zresztą gdybym miał takie smarowanie cały czas na nowym oleju jak w ALT, to ludzie myśleliby że jeżdżę hybrydą bo tak cicho chodzi :decayed:

Opublikowano
Hammer tez tak myslalem z tymi nadkolami, materialowe dawali do diesla? Czy wszystkich o duzych pojemnosciach?

W B7 były tylko materiałowe, a tłumią szum z kół i odbijające się kamienie a nie ryk silnika :decayed:

Ryk 2.0tdi:polew::polew: Tos doj**al:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Nie pisałem tu o 2.0tdi, zresztą gdybym miał takie smarowanie cały czas na nowym oleju jak w ALT, to ludzie myśleliby że jeżdżę hybrydą bo tak cicho chodzi :decayed:

:grin::grin:

Opublikowano
Hammer tez tak myslalem z tymi nadkolami, materialowe dawali do diesla? Czy wszystkich o duzych pojemnosciach?

W B7 były tylko materiałowe, a tłumią szum z kół i odbijające się kamienie a nie ryk silnika :decayed:

Ryk 2.0tdi:polew::polew: Tos doj**al:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Nie pisałem tu o 2.0tdi, zresztą gdybym miał takie smarowanie cały czas na nowym oleju jak w ALT, to ludzie myśleliby że jeżdżę hybrydą bo tak cicho chodzi :decayed:

muszę ten motyw zacząć stosować w dwa i pół. upuszczać jej codziennie litra i wlewać świeżego, jak Wandej każdego ranka. Może wałki będą nieśmiertelne :banan:

Opublikowano
Hammer tez tak myslalem z tymi nadkolami, materialowe dawali do diesla? Czy wszystkich o duzych pojemnosciach?

W B7 były tylko materiałowe, a tłumią szum z kół i odbijające się kamienie a nie ryk silnika :decayed:

Ryk 2.0tdi:polew::polew: Tos doj**al:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Nie pisałem tu o 2.0tdi, zresztą gdybym miał takie smarowanie cały czas na nowym oleju jak w ALT, to ludzie myśleliby że jeżdżę hybrydą bo tak cicho chodzi :decayed:

muszę ten motyw zacząć stosować w dwa i pół. upuszczać jej codziennie litra i wlewać świeżego, jak Wandej każdego ranka. Może wałki będą nieśmiertelne :banan:

....Co mówisz kaju??? Kurde ale głośno chodzi Ci góra silnika :decayed: Co mówisz Hammer??.... :decayed:

Opublikowano

....Co mówisz kaju??? Kurde ale głośno chodzi Ci góra silnika :decayed: Co mówisz Hammer??.... :decayed:

nic nie słyszę bo głośno mi chodzi góra silnika! :grin:

Opublikowano

h3wsod3.jpg

jaki ma numer osłonka do tego lustra ?

Opublikowano

No chłopaki już rozłożyłem w garażu na podłodze wiązkę Bose i wiązke pod elektryke szyb tył i wzrokowo ogarnąłem co gdzie przełożyć aby wyszło cacy, także chyba już od jutra zajme się po robocie wnetrzem furki.

Aaaa no i wpadnie niespodziewany mod, jutro wyjadą do mnie ori zawiasy RS4 B7 do automatycznie podnoszonej klapy :decayed:

Opublikowano
http://i.imgur.com/h3wsod3.jpg

jaki ma numer osłonka do tego lustra ?

8e0 857 593 kolor odczytaj sobie z lusterka. Jak to lustro z A3, to nie będzie się zgadzał kolor z A4 :wink:

Opublikowano

VCYhcPz.jpg

gdzie tu jest kolor ? :decayed:

Opublikowano

e59 to kolor.

dzieki

Opublikowano

to już wszystko gra :wink:

Opublikowano

dzieki

nie ma za co :hi::decayed:

Opublikowano

4FgPs0i.jpg

chce ktoś? :decayed:

Opublikowano

to zwykła?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.