Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

NOWE KOŁO ROLKA ALTERNATORA PASSAT A4 A6 SUPEB (2687308683) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ta rolka podjedzie do AVFa ? Nie że chce kupić tu tylko chce wiedzieć czy ona tak wygląda ?

I czy jest możliwe że ta rolka mi "piszczy,świszczy" bo nie mam pomysłów co innego może to robić, jak jest zimniej to słychać bardziej, jak jest cieplej to aż tak nie :whistling:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
NOWE KOŁO ROLKA ALTERNATORA PASSAT A4 A6 SUPEB (2687308683) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ta rolka podjedzie do AVFa ? Nie że chce kupić tu tylko chce wiedzieć czy ona tak wygląda ?

I czy jest możliwe że ta rolka mi "piszczy,świszczy" bo nie mam pomysłów co innego może to robić, jak jest zimniej to słychać bardziej, jak jest cieplej to aż tak nie :whistling:

Pewnie podejdzie ale trzeba by było sprawdzić...mi jak trzasnęła to na zimnym takie jakby strzelanie było słychać a jak chwilę pochodziła to luzik ale i tak od razy wymieniłem bo kasa nie duża a spokojną głowę masz:wink:
Opublikowano
NOWE KOŁO ROLKA ALTERNATORA PASSAT A4 A6 SUPEB (2687308683) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ta rolka podjedzie do AVFa ? Nie że chce kupić tu tylko chce wiedzieć czy ona tak wygląda ?

I czy jest możliwe że ta rolka mi "piszczy,świszczy" bo nie mam pomysłów co innego może to robić, jak jest zimniej to słychać bardziej, jak jest cieplej to aż tak nie :whistling:

Pewnie podejdzie ale trzeba by było sprawdzić...mi jak trzasnęła to na zimnym takie jakby strzelanie było słychać a jak chwilę pochodziła to luzik ale i tak od razy wymieniłem bo kasa nie duża a spokojną głowę masz:wink:

no mnie akurat to piszczenie dobija :doh: tym bardziej ze wymieniłem rozrząd, napinacze pasków itd i mi to jeszcze piszczy, to chyba tylko to mi zostało :eusathink:

Opublikowano

No to pewnie będzie to może jest przekoszony i piszczy warto sprawdzić bo będzie Ci pasek darło:kwasny:

Opublikowano
No to pewnie będzie to może jest przekoszony i piszczy warto sprawdzić bo będzie Ci pasek darło:kwasny:

tym bardziej że nowy mam pasek :whistling: muszę się za to zabrać, chyba że może ma ktoś jakiś inny pomysł co to jest :whistling:

Opublikowano

Ewentualnie spróbuj prysnąć wd40 jeżeli piszczenie ustanie to na jakiś czas masz jeszcze spokój a jak nie to trzeba do tego zajrzeć:wink:

Opublikowano

wiesz u mnie musi być na pikuś zrobione więc zajrzę do tego :wink:

Opublikowano

Ja też tak mam że musi być pipka łosia:wink:

Opublikowano
Ja też tak mam że musi być pipka łosia:wink:

dokładnie :decayed: kupie i wymienię tą rolkę :grin:

Opublikowano

mi też piszczało przez jakiś czas do puki ta rolka całkiem nie stanęła i zerwało pasek

30 kilometrów jechałem bez alternatora , dobrze że był dzień

tak wyglądał pasek

img4008gd.jpg

a tak rolka

zsunęła się z trzpienia i mało brakowało a pożegnał bym wiatrak

img4004a.jpg

Opublikowano
mi też piszczało przez jakiś czas do puki ta rolka całkiem nie stanęła i zerwało pasek

30 kilometrów jechałem bez alternatora , dobrze że był dzień

tak wyglądał pasek

http://img138.imageshack.us/img138/9854/img4008gd.jpg

a tak rolka

zsunęła się z trzpienia i mało brakowało a pożegnał bym wiatrak

http://img404.imageshack.us/img404/1126/img4004a.jpg

uuuu to widzę że nie tylko u mnie on szwankuje :whistling:

Opublikowano

Grubo :D Już widać, że śmigło obcierało o tą rolkę :decayed:

Opublikowano
Grubo :D Już widać, że śmigło obcierało o tą rolkę :decayed:

i tak było :kwasny:

img4005g.jpg

Opublikowano

Kur.. Pierwszy śnieg pierwszy mróz i przednią szyba już kwiatka zarobiła. Ale się tydzień zaczął.

Opublikowano
Kur.. Pierwszy śnieg pierwszy mróz i przednią szyba już kwiatka zarobiła. Ale się tydzień zaczął.

To ile tego mrozu pocisnęło w PL

Opublikowano

Delikatnie -6

Opublikowano

u mnie -8 :whistling:

Opublikowano
u mnie -8 :whistling:
Delikatnie -6

U mnie +8 :decayed:

Opublikowano

Z innej beczki- gdzie powinien być zapisany kod do radia?

Opublikowano

Powinieneś go mieć z ksiązką servisową i innymi dokumentami jak jest ori, nie którzy piszą też na radiu .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.