Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

widziałem 2 dni temu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Magic - radyjko pierwsza klas..podoba mi sie bardzie niz RNS...

...NOSB a co to ma byc na tej naklejce?? to co jest u gory w nagłowku?? ....ja moze jutro zalatwie projekt i nwet chyba bede mogl poplotowac w roznych kolorach... :good:

Opublikowano
  • Autor

No chyba tak :) Skoro nikt nie marudzi to niech zostanie taki ten napis :) Szerokosc proponuje taka aby sie zmiescil w tylnia szybke mala ;)

Opublikowano

no wlepa jest dobra, bez fajerweków :wink4:

głosowanie było tajne i szybkie i pasuje kazdemu

Opublikowano

ok to jutro robie wersje probna i wysle do NOSBA probke poczta...powie czy moze byc...

NOSB zrobisz liste "Divisonowcow" i dla tych beda naklejki do zakupu u mnie psauje??

Opublikowano

Artur rezerwuje 2 sztuki :decayed:

tylko nie wywal ceny po 100 zł za sztuke :evil:

Opublikowano

Magic cena bedzie bankowo przystepna [br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 00:03_________________________________________________NOSB a pamietasz moze jaka trzcionka to robiles??

Opublikowano
Magic cena bedzie bankowo przystepna

1/4 wartosci rynkowej b6 :wink4:

Opublikowano
Magic cena bedzie bankowo przystepna

1/4 wartosci rynkowej b6 :wink4:

:polew: nie nie spoko

Opublikowano

2 browarki i 0,5 KG podwawelskiej

Opublikowano

jutro zobacze jak to wyjdzie i obiecuje ze cena bedzie :good:

Opublikowano
  • Autor

Artur nie mam pojecia jaka to trzcionka :)

Pisal mi w tej sprawie jakis czas temu !Tommy wiec spytalem tez jakby to wygladalo u niego ;)

Opublikowano

a podstawowe pytanie...czy to logo ma byc z tymi...no takimi kropeczkami przy literkach tak jak jest w pierwszym poscie czy bez...bo zrobic sie da ale z przyklejeniem tego bedzie pozniej ciezko :wink4:

Opublikowano

Po co tak kombinować, Artur znajdz podobny styl czcionki tylko zeby była ostra i bez tych kropek, bedzie łatwiej zrobić wzór i potem kleić naklejki :good:

Opublikowano

dobra jutro zmierze tylna szyke...bede mial wymiar...zrobie i jedziemy z dystrybucja...tylko NOSB-prezes B6-Division, musi podac liste "członków" dywizjonu :decayed:

Opublikowano

nie moze byc tak prosty jak w B5 B :kox:

Opublikowano

nie moze byc tak prosty jak w B5 B :kox:

nie mówię o prostym tylko bez tych kropeczek, bo to o kant rozbić, a pozatym co Ci nie pasuje w Logo Battalionu :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

Po cholere krokpki ? :) Olej to :) Byle podobne byly :) Kurcze tak wlasnie kminie jak dupnie bedzie wygladala taka naklejka na b7 :polew:

Opublikowano

no to dla Ciebie sie zrobi B6/7-DIVISION :polew:

Opublikowano
  • Autor

W sumie B7 to b6 po lifcie a i tak pod skorupka bedzie b6 wiec choy z tym :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.