Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:no::decayed:

f*ck :thumbdown: Swoje bym pomalował ale boję się że je uszkodzę przy rozbieraniu ;( Chyba że będe malował jak Jaś Fasola :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Kurfa pasuja dlaczego mialyby nie pasowac ? :polew:

Opublikowano

Kurfa pasuja dlaczego mialyby nie pasowac ? :polew:

A ja wiem może pas jakiś inny czy coś :kox: To będę polował na komplecik :naughty:

Opublikowano
chyba zostane mentorem b7 mafia:d :decayed:

Od razu i to mówiłem :gwizdanie:

Moja propozycja co do logo...moze szybki glosowanie ktora ma byc??

fa796c312ff8602cmed.jpg

Za bardzo leci hondą :facepalm:

Później poszukam jakiś fajnych czcionek :przebiegly:

to musze pogadac z chlopakami od b7, zeby nie było lipy:D

a co do logo to to co wkleił Nosb w pierwszym poscie chyba jest odpowiednie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Jak z nimi pogadasz jak nie ma watku ? Nie spuszczaj sie tylko zakladaj bo zaraz ja tam wleze i zaloze ( a bede mial przeciez prawie b7 :polew: )

Opublikowano
a co do logo to to co wkleił Nosb w pierwszym poscie chyba jest odpowiednie :gwizdanie:

Tak ale była by choojnia przy wycinaniu tych baboli dookoła literek ;)

Opublikowano

dzisiaj skleje jakies fajne logo i wrzuce nowy temat:d

jak zrezasz juz b7 to moze przyjme Cię do teamu :polew:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 11:18_________________________________________________

a co do logo to to co wkleił Nosb w pierwszym poscie chyba jest odpowiednie :gwizdanie:

Tak ale była by choojnia przy wycinaniu tych baboli dookoła literek ;)

to chooj z babloami... kazdy sobie markerem nasra kropki:d :evil:

Opublikowano
  • Autor

:jerk:

Przeciez logo ma byc bez tych okruszkow :decayed:

Opublikowano

:no::decayed:

f*ck :thumbdown: Swoje bym pomalował ale boję się że je uszkodzę przy rozbieraniu ;( Chyba że będe malował jak Jaś Fasola :decayed:

ja mam do sprzedania jedną parę jak coś :naughty:

59178372.jpg

Opublikowano

:no::decayed:

f*ck :thumbdown: Swoje bym pomalował ale boję się że je uszkodzę przy rozbieraniu ;( Chyba że będe malował jak Jaś Fasola :decayed:

ja mam do sprzedania jedną parę jak coś :naughty:

59178372.jpg

hał macz?? gołe czy z przetwornicami i żarnikami?? Wolałbym gołe :naughty:

Opublikowano

Wandej, w razie czego to ja mam 2 klosze bi-x - ale jeden do spolerowania...

Opublikowano

:no::decayed:

f*ck :thumbdown: Swoje bym pomalował ale boję się że je uszkodzę przy rozbieraniu ;( Chyba że będe malował jak Jaś Fasola :decayed:

ja mam do sprzedania jedną parę jak coś :naughty:

59178372.jpg

hał macz?? gołe czy z przetwornicami i żarnikami?? Wolałbym gołe :naughty:

nie są to bixy lecz zwykłe soczewki pomalowane :wink4:

Opublikowano

Ale masz xenon założony?? Bo ja mam ori i ciemne auto no i by ładnie wyglądało z czarnym lampami :kox:

Opublikowano

Ale masz xenon założony?? Bo ja mam ori i ciemne auto no i by ładnie wyglądało z czarnym lampami :kox:

nie, jest normalnie soczewka nie ma założonych żadnych hidów :wink4:

różnica jest kolosalna jeśli chodzi o wygląd nawet na srebrnym aucie :wink4:

pierdl chromy :naughty:

Opublikowano

Ale masz xenon założony?? Bo ja mam ori i ciemne auto no i by ładnie wyglądało z czarnym lampami :kox:

nie, jest normalnie soczewka nie ma założonych żadnych hidów :wink4:

różnica jest kolosalna jeśli chodzi o wygląd nawet na srebrnym aucie :wink4:

pierdl chromy :naughty:

kurde trochę przerabiania zwykłej lampy jest :kwasny: Już to przechodziłem :przebiegly:

sam malowałeś swoje?? czym to robiłeś?

Opublikowano

Ale masz xenon założony?? Bo ja mam ori i ciemne auto no i by ładnie wyglądało z czarnym lampami :kox:

nie, jest normalnie soczewka nie ma założonych żadnych hidów :wink4:

różnica jest kolosalna jeśli chodzi o wygląd nawet na srebrnym aucie :wink4:

pierdl chromy :naughty:

kurde trochę przerabiania zwykłej lampy jest :kwasny: Już to przechodziłem :przebiegly:

sam malowałeś swoje?? czym to robiłeś?

lampy są od klubowego kolegi truckmaniaca :wink4:

a tak się składa że moje robił mi kumpel który się sam tego podjął :wink4:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 11:56_________________________________________________nagrzewnica śrubokręt i jedziesz :>

Opublikowano
  • Autor

Dobra lista otwarta :D Odemnie na pewno Mateusz i Flyer wlatuja bo modow pod dostatkiem :D

Opublikowano

A ja na 19` i wydechem na 2 rury też mogę? :naughty:

Opublikowano

a co z użytkownikami B7 :embarrassed:

Opublikowano

a ja ze zderzakiem caractere + schwarz paket + chips również mogę ??? :decayed:

na wiosnę s- line z tyłu :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 12:02_________________________________________________before and after:

e93853ac7a9ebd2d.jpg

59178372.jpg

27858680.jpg

jednak jakaś różnica jest :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.