Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dyvision :blink:

Ja moge to zrobic z racji tego, ze jestem grafikiem, ale niestety dopiero po swietach bede mial czas...

Teraz sie nie wychylalem, bo nie mam czasu, ale to co widze jest bardzo slabe :)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nosb dopisuj mnie do listy:P

modow co prawda mało :kox:

gleba, 18stka, xenon, Audio, wydech i program, w srodku bida :cool1:

Opublikowano

Dyvision :blink:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ja moge to zrobic z racji tego, ze jestem grafikiem..

:thankyou2:

:cicho: :cicho: :decayed:

Opublikowano

dam Wam pomysła

b6div.jpg

b6d.jpg

Opublikowano

Flayer zrob projekt jak bedziesz mogl a ja narobie naklejek :wink4:

Opublikowano

ziomki, dzisiaj moja B6 pojechała do nowego właściciela... :)

zaczynamy przygodę z B7 :kox:

Opublikowano

wiesz czego będziesz szukał mniej więcej?

Opublikowano

on juz chyba kupił :decayed:

Opublikowano

Ja moge to zrobic z racji tego, ze jestem grafikiem, ale niestety dopiero po swietach bede mial czas...

Teraz sie nie wychylalem, bo nie mam czasu, ale to co widze jest bardzo slabe

noooo, ja nie jestem więc w czym problem ? :decayed:

Dyvision :blink:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ja moge to zrobic z racji tego, ze jestem grafikiem..

:thankyou2:

:cicho: :cicho: :decayed:

http://www.dyvision.co.uk/

:wallbash:

celowo tak napisałem ...

Opublikowano

To jest "DY Vision", a nie Dyvision :) - nie ma takiego slowa jak Dyvision :)

Opublikowano

Wieczorem cos pouaktualniam :wink4:

trzeba ustalic pewne zasady tego "divisiona" - cos musi byc pomodzone, albo auto na wypasie...

tak naprawde to Twoje auto sie nie nadaje poki co :decayed:

powinno się po prostu czymś wyróżniać spośród innych :wink4:

to nie muszę nic robić mam multitronik :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 22:14_________________________________________________

To jest "DY Vision", a nie Dyvision :) - nie ma takiego slowa jak Dyvision :)

to niech będzie Division :) :)

Opublikowano

wiesz czego będziesz szukał mniej więcej?

on juz chyba kupił :decayed:

najpierw kupiłem B7 a dopiero sprzedałem B6

to była nie planowana zmiana :wink4:

Opublikowano

Dajfiżyn? :decayed:

Opublikowano

dam Wam pomysła

b6div.jpg

b6d.jpg

to jest dobre :kox:Jako naklejka chętnie bym walnął na boczną szybę :cool1:

Opublikowano

a kej jest turbo u Ciebie: :tongue4:

Opublikowano

a kej jest turbo u Ciebie: :tongue4:

będzie miał na bocznej szybie jak se naklei :decayed:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 23:31_________________________________________________będzie pierwsze 2.0 T B6 :naughty:

Opublikowano

a kej jest turbo u Ciebie: :tongue4:

będzie miał na bocznej szybie jak se naklei :decayed:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 23:31_________________________________________________będzie pierwsze 2.0 T B6 :naughty:

ta :tongue4: Nie czepiaj się mojego wolnosiusiaka :decayed:

Opublikowano

takie 2.0 nie jest az takie złe :naughty:

Opublikowano

no, lepsze niz 1.6 :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.