Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dokladnie, przerabianie klubowego logo nie jest akceptowalne...

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dam Wam pomysła

b6div.jpg

b6d.jpg

Opublikowano
  • Autor

Flyer wpadl i pozamiatal :

DarthVader.jpg

:polew:

Opublikowano

moze niech ktos zapoda wszystkie i bedziemy glosobac 1,2,3,4,5...

Opublikowano

ja głosuję na SOKOŁA :good: tzw sokolnh

jest słabe [moim zdaniem] i zupelnie nieczytelne dla kogokolwiek oprocz nas.

Opublikowano

Flyer wpadl i pozamiatal :

DarthVader.jpg

:polew:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 10:35_________________________________________________najlepiej jak bedzie lista z foto 1,2,3,4,5....

tak jak wczesniej pisalem :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Dobra wiec : mamy obietnice Lorda Vadera ze po swietach wyskrobie jakies logo :) Bo wiecie musi mu na furmane pasowac ;) Wiec wstrzymajmy sie na razie z bolem :)

Opublikowano

zrobmy poprostu jakies glosowanie za jakis czas... dajcie sie wykazac :naughty:

Opublikowano

Dobra wiec : mamy obietnice Lorda Vadera ze po swietach wyskrobie jakies logo :) Bo wiecie musi mu na furmane pasowac ;) Wiec wstrzymajmy sie na razie z bolem :)

:polew:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 10:40_________________________________________________

zrobmy poprostu jakies glosowanie za jakis czas... dajcie sie wykazac :naughty:

TAK PANIEE :naughty:
Opublikowano
  • Autor

no okok ale wstepnie masz wystrugac jakies logo i jak przypadnie do gustu ludziskom to niech bedzie :)

Opublikowano

ja głosuję na SOKOŁA :good: tzw sokolnh

jest słabe [moim zdaniem] i zupelnie nieczytelne dla kogokolwiek oprocz nas.

a myślisz że ktoś zdąży to przeczytać :naughty:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 10:43_________________________________________________ja lubie konkrety... wiec do kiedy nadajemy projekty ???

tak aby " wszystkim " pasowalo :good:

Opublikowano

luzik święta ida czasu dużo a logo może poczekać. lepiej poczekać i wybrać :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dokladnie nie ma sie co napalac :)

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 10:43_________________________________________________ja lubie konkrety... wiec do kiedy nadajemy projekty ???

tak aby " wszystkim " pasowalo :good:

do konca grudnia ?

jak cos robic to porzadnie, a nie takie 5-minutowki jak do tej pory byly wklejane.

Opublikowano
  • Autor

Masz pelne popracie prezesa dobry czlowieku :kox::polew:

Opublikowano

moze hhhmmmm 10 styczen ???

za duzo imprez :polew: :polew: :polew:

na koniec grudnia...

ale to tylko moje zdanie :tongue4:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 10:47_________________________________________________...Nosb zapodasz to moje mini na gore ???

Opublikowano

moze byc i pierwszy tydzien stycznia... tez mam od swiat do nowego roku z 4 dni imprezowania w sumie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ja od swiat do nowego roku imprezuje z suką w garazu :decayed:

Opublikowano

moze byc i pierwszy tydzien stycznia... tez mam od swiat do nowego roku z 4 dni imprezowania w sumie :gwizdanie:

no wlasnie :drunk::sex: :drool: :dance::sex::drinks::sexinbed::bicz::sexinbed::kwiatek::JC_fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.