Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Mały sofcik u Witka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wykresik sobotniego męczenia audika na hamowni u Witka.

Góra kiepska troche przez napinacz rozrządu no i pompki coś trochę niedomagają.

Setup:

- fmic własnej roboty

- BRD

- brak kata

- wyłączony EGR

- pompki seria

a4avfwykres.jpg

jakieś tam jeżdżenie nagrane.

Audi A4, 1.9 tdi 187KM@409Nm - run 1 - YouTube

Audi A4, 1.9 tdi 187KM@409Nm -run 2 - YouTube

nie jest to szczyt bo jechałem sam i trochę mi 3 ręki brakowało no i z rolki tylko. :decayed:

i wykresik mojego szwagra BRD z usuniętym DPF

a4brdwykres.jpg

Opublikowano
  • Autor

wreszcie :tongue4: ponad rok trwało żeby dojść do tego setupu.

W sumie to żałuje że pompek od razu nie włożyłem no ale mam co jeszcze poprawiać.

Witem powiedział że pasuje założyć hydrauliczny napinacz bo ten mechaniczny zaniża górę i generuje ten dołek około 3500rpm

Opublikowano

no i jak wrażenia ? w porównaniu do szwagra to dużo odstaje mocowo?

Opublikowano
  • Autor

nie jeździłem jeszcze jego a4 ale w porównaniu z tym co miałem to różnica jest.

Każde wyprzedzanie w trasie szło lekko i bez problemu, wcześniej troszkę jakby ciężej.

Czuć że w wyższym zakresie obrotów ładnie i równo ciągnie

Opublikowano

Ja się zastanawiam co by jeszcze dłubnąć u mnie przed korektą

A jak z trakcją? kontrolka ESP nie miga? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

sucho było na 2 esp mrygnęło. na mokro nie testowałem pewnie też będzie migało. :kox:

Opublikowano

Gratuluję modów. Dobra wykładnia tych wykresów :good:. Ten drugi ładnie sie utrzymuje.

Opublikowano
  • Autor

jest tam mały dołek ale to wina napinacza. Po wymianie pompek i napinacza na hydrauliczny 2 powinna z przody być. No ale to nie na ten rok już plan.

Opublikowano
A jak z trakcją? kontrolka ESP nie miga? decayed

na 3 bedzie mrugac :naughty:

pompki wymieniaj, Nm duzo ale KM da sie jeszcze cos wyciagnac

Opublikowano

Bedzie swiecic :decayed:

Ja bylem swoim w letnie upaly (na dolocie pieklo :evil:) , tylko zmienilem turbo na BRD - taaakie urwanie d.. mialem :angry:

Cala reszta jak bozia dala i wyszlo 178kM i 398Nm - teraz zaslepilem EGR , zrobilo sie chlodniej i demon sie obudzil :decayed:

Ciekaw jestem jak wyjdzie na korekcie po skompletowaniu reszty - z przelotowym wydechem

Opublikowano
Ciekaw jestem jak wyjdzie na korekcie po skompletowaniu reszty - z przelotowym wydechem

przelot jakos duzo nie daje. bardziej efekt dzwiekowy :naughty:

Opublikowano

Zle okreslilem :tongue4: bez kata, FIMIC, jeszcze szukam pompek :)

Moze wtedy dojdzie kilka cyferek :decayed:

Opublikowano

Ja mam u siebie brak kata, pełny przelot, egr zaslepiony. cos tam jedzie :kox:

Opublikowano

Gratuluję wykresu :wink4:

gdy tak na niego patrzę samego mnie korci coś jeszcze podłubać :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No teraz to się zbiera. No i turbo od Irka bardzo ładnie wstaje. [br]Dopisany: 26 Październik 2010, 08:44_________________________________________________wrzuciłem dwa filmiki jak to jedzie. Nie za dobra jakość i warunki ale coś widać.

Opublikowano

Daje radę. BTW zielone zegary? :wink4: Czym ty to nagrywałeś?

Opublikowano

Sprawdź vagiem ile jest od 0-100 i ile na 1/4 mili :]

Opublikowano
  • Autor

Nie no zegary standardowe białe. A nagranie normalnie telefonem nokia e51 :bag:

virus01 vagiem w której grupie ?

Kurde w lapku mi bateria zdechła więc musialby być szybki pomiar.

Opublikowano

Jak masz VCDS to nie będzie problemu gr 005 i masz pomiar przyspieszenia. Jeśli masz starego vaga to można też to zrobić ale trzeba się bawić na kompie w wykresy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.