Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Chciałbym przedstawić swoje AUDI A4 B7 S-LINE 2.0 TDI

Auto posiadam od grudnia 2004 roku.

Przez ten okres udało mi sie dokonac kilku zmian w aucie.

Fabryke auto opuscilo z:

- pakietem wewnetrznym s-line

- skorzana tapicerka

- bixenonami

- ogólnie full loaded bez nawi i szyberdachu

Modyfikacje:

- przedni grill od AUDI RS4

- progi ABT (dedykowane dla B6)

- tylna dokładka ABT

- trzy czesciowy spoiler na klape VOTEX

- wydechy ABT

- nakładki na pedały od AUDI RS4

- zestaw Xenon H.ID. w lampach przeciwmgielnych

- chip V-Tech, moc wedlug wskazan hamowni 171 HP,415 NM

audia4fe9dh4.jpg

4g6cguwfn6.jpg

afaa91864cbk1.jpg

afaa91864cbk1.37a81adb9f.jpg

2med9vnkj7.jpg

2med9vnkj7.f97c476754.jpg

Opublikowano

ładna B7 utrzymana w dobrym stylu

Opublikowano

nic dodać nic ująć też taką chce :drool: :drool: :drool: ale chyba nie będe miał no może kiedyś jak będe dziadkiem to bedzie tania

Opublikowano

Felgi nijak sie maja do tego auta. Lepiej zainwestuj w te od RSa :)

Opublikowano

Zgadzam się z Flyer-em. Felgi troche retro, jakby z innej epoki :-) Poza tym autko piękne.

Opublikowano

wg mnie progi nie świrują i tak jak piszą Warszawiacy :> felgi też nie za bardzo ale ogólnie ładna...

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za pozytywne i negatywne słowa :)

Mi osobiscie felgi podobaja sie bardzo - styl "retro" TO MI SIE Z GOLFEM 3 KOJARZY...

W W-wi nie widziałem ciekawych felg na AUDICACH 9oprócz RS), czesto widze chromy na AUDI i nosi mnie na wymioty :(

W moim aucie nie chcem żeby progi czy inne czesci "swirowały", ma byc ladnie, z klasa, ekskluzywnie dlatego wybrałem ABT a nie allegro... :a4fan:

Fele od RS powinny zostac na RS-ie.

Prosze podajecie ciekawe wzory felg - ja chcem na nowy sezon ramiona dac na czarny kolor i rancik tylko srebrny zostawic.

Opublikowano

Wlasnie takie felgi pasuja do Golfa 3 :) Jak dla mnie w gre wchodza tylko ori wzori audi - s-line, rs, s.

Mowisz o klasie, a na razie masz mala mieszanke, cos tam od ABT, felgi z innej bajki, doklejany spojler (w B6 wyglada spoko, w B7 juz nieco gorzej - szczegolnie z boku). Moim zadniem o niebo lepiej wygladalby ori zewnetrzny pakiet s-line :)

Opublikowano

A ja na poczatek pozbylbym sie wirusa firmy wałtek :polew:

Autklo wizualnie spoko. Fele...

Opublikowano
  • Autor

To twoja opinia, której nie podzielam.

Fellgi S-line mi sie znudzilu dlatego zmieniłam na obecne "z innej bajki".

Cos tam ABT... :embarrassed:

Opublikowano

A ja na poczatek pozbylbym sie wirusa firmy wałtek :polew:

wałtek = wałek :P

Opublikowano

Prosze podajecie ciekawe wzory felg - ja chcem na nowy sezon ramiona dac na czarny kolor i rancik tylko srebrny zostawic.

Zobacz na fele z galerii z mojego podpisu. To jest model Mam Nuvolari.

Jest też wersja z czarnym malowaniem.

http://cgi.ebay.de/S-Line-Nuvolari-Alufegen-Felgen-A3-A4-A6-A8-TT-GOLF-EOS_W0QQitemZ110176193386QQihZ001QQcategoryZ9892QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Może ciekawie wyglądać na Twoim autku.

Opublikowano

No ładna A4 ( jak każda ) ale twoja to konkret, :thumbup:

Opublikowano

Fajna i we właściwym kolorze... tylko szkoda że nie aVant:-)

Opublikowano

Bryczka kox , fakt felga hmmm... kwestia gustu :)

Interesi mnie grill od rs jak jest z zakładaniem tego ? Czy dużo rezania czy klik klik ? A najlepiej to wpadnij na spota i pooglądamy :)

Opublikowano

To twoja opinia, której nie podzielam.

Fellgi S-line mi sie znudzilu dlatego zmieniłam na obecne "z innej bajki".

Cos tam ABT... :embarrassed:

hehe widać, że świerzak na forum :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wstawienie grilla od RS4 do wersji S-line (zderzak) to kwestja zdjecia zderzaka i klik-kili,a bez zderzaczka S-line (moje auto) trzeba kombinować,wyciąc ta dolna listwe ze zderzaczka i wspawać niżej i grill pasuje jak ta lala :)

Ja planuje dokladke ABT pod zderzak i w ta dokladke diody od S6 ale jeszcze niew iem czy ten pomysl wypali bo nikt jeszcze tego nie robil w dokladce ABT no i $$$ hajs zbieram... :a4fan:

Opublikowano

...diody od S6

Fajny pomysł, widziałem kilka takich rezań na audizine i wygląda miodnie :th:

Opublikowano

Fajny gadzet z tych diod od S6.. :th: ale jak na razie cena wysoka za nie.. A autko sliczne! Chociaz ja bym sie pozbyl chromow i zrobil cala czarna. Jedno albo drugie.. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Masz racje drogo.

Najlepsza oferte cenowa jaka znalazlem to 160 euro.Mysle że cala instalacja wyniosla by 200 euro jezeli ktos ma zderzak S-line, jezeli normalny to trza ciac...ale efekt :dance: fajny :naughty:

934548830c07f86614bmc0.jpg

934548830c07f86614bmc0.c5b767ccb5.jpg

9907274402ed6604094tu3.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.