Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam pomysl na felgi.

wlascicielowi sie podobaja.

ale skoro wiekszosci forumowiczom nie wiec bedziesz je musial zmienic :)

http://img251.imageshack.us/my.php?image=unbenanntjq7.png

Opublikowano
  • Autor

Propozycja ciekawa ale te fele nie ze zlotym srodkiem a cale czarne.

Ja swoje maluje na czarno - same ramiona ale jaki lakier matowy czarny czy orginalny metalik z auta ??

Opublikowano
jaki lakier matowy czarny czy orginalny metalik z auta
tylko ori lakier auta :naughty:
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Bardzo ładna, jednak felgi tak jak wszyscy, napewno bym zmienil.

Ma jedno pytanie co do halogenów, masz jakieś fotki jak to wygląda? Chodzi mi o HID :) i jaki to zestaw, jakie tam żarówki idą itp.?

Opublikowano
  • Autor

Witam,

Zestaw H.I.D 4500 K z żarówkami H11,montujesz przetwornice, wsadzasz żarówki i ładnie świeci na biało-niebiesko.

Nie posiadam zdjęć.

Pozdrawiam.

Opublikowano

wlasnie jak z tym grillem? kupujesz od rsa i montujesz? czy sa jakies przerobki?

Opublikowano

wlasnie jak z tym grillem? kupujesz od rsa i montujesz? czy sa jakies przerobki?

Kolego przeczytaj post od początku to znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

kolego spoko samochodzik tylko nie na tych kołąch. pozdro

Opublikowano
  • Autor

kolego spoko samochodzik tylko nie na tych kołąch. pozdro

Dzienx za pozytywne słowa.

Proszę nie denerwujcie mnie z tymi felgami !! :cool: Możecie zrzucić się i kupić mi nowe :thumbup:

Pozdrawiam.

Opublikowano

ba$ior

a mi sie te felgi mega podobaja bo nie sa jak kazde inne ;) sam jestem za nieorginalnymi felgami .....

ale ramiona maluj na czarno bedzie fajny taki czarny bandit wtedy z niego ( i gril na czarno )

Opublikowano
  • Autor

ba$ior

a mi sie te felgi mega podobaja bo nie sa jak kazde inne ;) sam jestem za nieorginalnymi felgami .....

ale ramiona maluj na czarno bedzie fajny taki czarny bandit wtedy z niego ( i gril na czarno )

Grill mam już czarny :)

Takie felasie na allegro znalazlem :thumbup:

295736887rq4.jpg

2957368871pg8.jpg

2957368872zm8.jpg

2957368872zm8.0a42292ddc.jpg

2957368874qp6.jpg

Opublikowano

kozak fele ... jaki rozmiar opon i felg ?

znalazles ? tzn ze juz kupiles czy dopiero chcesz kupic ? z tego co widze to 225/35R19 :)

jesli jeszcze nie kupiles to masz moje blogoslawienstwo i mozesz sie spodziewac tego ze bede zazdroscic felg :drool:

Opublikowano
  • Autor

Fele mają wymiary:

- przód wielkość 19", szerokość 8,5

- tył wielkość 19", szerokość 9,5

Obawiam się o tylne fele bo są szerokie i mogą obcierać ale ogólnie fajne koła.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

dla mnie autko za***iste. tez takie bede miec w tym tyg tylko w pakiecie s line. no i czarne oczywiscie. felgi masz troche archaiczne ale autko kozak

Opublikowano
  • Autor

dla mnie autko za***iste. tez takie bede miec w tym tyg tylko w pakiecie s line. no i czarne oczywiscie. felgi masz troche archaiczne ale autko kozak

"Arcahiczne"...dam ramiona na czarno i polerke rantu im zafunduje więc będą troche mniej "archaiczne" :tongue4:

Ja mam pakiecik S-line wewnętrzny bo zewnętrznego jeszcze nie było w ofercie...a i S-line troche ogranicza modyfikacje bo niewszystkie akcesoria pasują.

Opublikowano

i S-line troche ogranicza modyfikacje bo niewszystkie akcesoria pasują.

Można jasniej? Jakie akcesoria nie pasują?

Opublikowano
  • Autor

Przykładowo:

- 3 częściowy spoiler VOTEX

- 2 częściowa dokladka na przód VOTEX

- wiekszość nakładek na przód renomowanych firm

Jeżeli chcesz moge przygotować zestaw tego co jest dostepne z akcesoriów (spoilery, dokladki itp) dla wersji S=Line i Non-S-line oraz jakie części bez problemow ("rezania") pasują do obu wymienionych wersji.

Opublikowano

no ja własnie szukam spoilera na tylna klape takiego jak ty masz. tylko moje autko z tego co widziałem ma taką zyge w klapie na górze wiec nie wiem czy to wpływa na montaz. jezeli masz dojscie do spoilera tylniego do s line to podaj .bede wdzieczny. aaaa gril do od rs4 pasuje do zderzaka s line??? pozdro

Opublikowano
  • Autor

no ja własnie szukam spoilera na tylna klape takiego jak ty masz. tylko moje autko z tego co widziałem ma taką zyge w klapie na górze wiec nie wiem czy to wpływa na montaz. jezeli masz dojscie do spoilera tylniego do s line to podaj .bede wdzieczny. aaaa gril do od rs4 pasuje do zderzaka s line??? pozdro

Grill od RS4 B7 pasuje.

Nie mam dojścia do spoilera na klapę.

Opublikowano

Ten spoiler co ma Basior i ja nie podejdzie do Ciebie gdyż masz pokrywe bagażnika S-line, a ona jak sam napisałeś jest inaczej wyprofilowana.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.