Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie kupić w WAWIE oliwe Motul 8100 x-cess


tomektmds

Rekomendowane odpowiedzi

znając ten serwis alfy to kupują lotos i leja do innych baniek z napisami motul, wśród użytkowników AR "serwis" ten zbiera bardzo negatywne opinie, jako ze swojego czasu miałem piękną czerwoną włoszkę 156 2.5 V6 to też mi sie tam zdarzyło wpaść, moja opinia to zupełny brak profesjonalizmu i permanentna chęć naciągnięcia klienta na jak najwyższe koszty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znając ten serwis alfy to kupują lotos i leja do innych baniek z napisami motul, wśród użytkowników AR "serwis" ten zbiera bardzo negatywne opinie, jako ze swojego czasu miałem piękną czerwoną włoszkę 156 2.5 V6 to też mi sie tam zdarzyło wpaść, moja opinia to zupełny brak profesjonalizmu i permanentna chęć naciągnięcia klienta na jak najwyższe koszty

Samochodu tam naprawiał nie będę, bo Włoszki nie mam, a olej kupiłem i nie mam najmniejszych zastrzeżeń - cena przyzwoita, a poza tym nie bardzo wiem w jaki sposób do szczelnie zamkniętej metalowej puszki/bańki po Motulu mieli nalać coś innego - jeśli ktoś coś takiego zrobił, to wątpię aby akurat ten serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiles motul w metalowej puszce?

Yhy.

2 litrowe 300V Competition.

Chociaż, jeśli dobrze pamiętam, to 4 litrowe było w normalnym plastikowym opakowaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...