Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wentylator w AHU

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich,

Poczytałem trochę na AKP o tym ale o moim modelu nie było za wiele konkretów. :arrow: Chodzi o to, ze u mnie wentylator kręci się cały czas - czy silnik ciepły czy zimny. Może ktoś orientuje się jak to jest w AHU 1997? wisco czy nie?

pozdrawiam

[ Dodano: 2006-03-11, 20:54 ]

Hej, dlaczego po wstawieniu avatara liczy posty od 0?

Jakby co na newbie już byłem :D

Opublikowano

masz dwa wentylatory czy jeden, u mnie w 1Z jest jeden elektryczny a drugi na wisko i kręci sie cały czas podczas pracy silnika

Opublikowano
  • Autor

mam jeden wentylator .... a 1Z to chyba kuzyn AHU?

Opublikowano

tak AHU to blizniak 1Z a masz w aucie klime :?:

Opublikowano
  • Autor

nie mam klimy

najlepiej zrobię zdjęcie - może bedzie jasniej - i zapodam dziś wieczorem

pozdrawiam

Opublikowano

U mnie drugi wentylator jest elektryczny i zalacza sie tylko wtedy gdy odpale klime lub temp wzrosnie pow 90stopni

Opublikowano

napewno masz visco i dobrze ze sie kreci, bo tak musi :)

Opublikowano

dokladnie jak koledzy pisza, masz visco i musi sie krecic, zle by bylo jakby sie wcale nie krecil... silnik moglby zaczac sie przegrzewac i nie trzymal by stalej temepratury, u mnie tez jest dodatkowo drugi elektryczny wiatrak ktorego 1 raz uslyszalem dopiero ostatniego goracego lata gdzie temperatura na dworze byla ponad 34 stopnie i do tego wlaczona klima i pelny but 8) , jak sie zalacza ten wiatrak to jakby odrzutowiec startowal tak go slychac :lol:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

witam

temat dla mnie aktualny az boli :)

dzisiaj wlasnie stalem sie szczesliwym posiadaczem nowego visca

u mnie zatarlo sie lozysko

efekt byl taki ze jak dodawalem gazu to wiatrak nie mail momentu bezwladnosci tylko od razu obracal sie wraz ze wzrostem predkosci co w ostatecznej fazie powodowalo taki szum wiatrak juz przy 2500 obrotow ze wszyscy na ulicy sie ogladali :)

do mnie zamiennik kosztuje 329zł ja zakupilem oryginal za 445zł w audim

poniewaz akurat w tym przypadku roznica byla na tyle niewielka ze wolalem zakupic oryginal (ale czy 329 czy 445zł i tak boli taki wydatek :)

pozdrawiam

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Mnie również padł wentylator i szukam jakiegos zamiennika dla visco. Co polecacie z zamienników. Silnik 1.8 ADR 125KM prod. 1996.

Opublikowano

generalnie jesli chodzi o isco nikt nie poleca zamiennika tymbardziej ze jest tanszy o 100zl!

Opublikowano

A czy sam sobie poradze z wymiana wentylatora czy nie. Czy trzeba demontowac zderzak pas przedni i obie chłodnice? W czwartek bede miał nowe visco i nie wiem czy próbowac samemu czy walic do mechanika?

[ Dodano: 2006-04-27, 19:08 ]

Juz po wymianie. Założyłem BEHR-a

Opublikowano

pewnie ze mozna to wymienic samemu

mnie mowili ze da sie odkrecic i wymienic bez demontazu zderzaka

ale niestety nie obulo sie bez zdjecia zderzaka i chlodnic z prostej przyczyny

malo miesca i duze ryzyko ze ukruszy sie lub nawet zlamie lopatka wiatraka

takze ja oddalem do mechanika i ryzyko pozostawilem na jego glowie

Opublikowano
pewnie ze mozna to wymienic samemu

mnie mowili ze da sie odkrecic i wymienic bez demontazu zderzaka

ale niestety nie obulo sie bez zdjecia zderzaka i chlodnic z prostej przyczyny

malo miesca i duze ryzyko ze ukruszy sie lub nawet zlamie lopatka wiatraka

takze ja oddalem do mechanika i ryzyko pozostawilem na jego glowie

Tak to racja lepiej pracować godzine dłużej zdjąć chłodnicę niż być ze 300zł w plecy bo kluczyk omsknie.....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.