Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] błędy vag

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jestem nowy na forum. Mam pytanie jak wyeliminować błąd :

553 Przepływomierz masowy powietrza-G70

przerwa lub zwarcie do masy

dodam że przepływomierz jest nowy. Z góry dzięki za odpowiedz

Opublikowano

Sprawdź bezpiecznik przepływomierza.

Opublikowano

Witam jestem nowy na forum. Mam pytanie jak wyeliminować błąd :

553 Przepływomierz masowy powietrza-G70

przerwa lub zwarcie do masy

dodam że przepływomierz jest nowy. Z góry dzięki za odpowiedz

blad nie da sie skasowac ... ?

czy przepływomierz jest oryginalny ?

zrob logi z 003 i 008 zobaczymy czy jest sprawny ...

Opublikowano
  • Autor

błąd sie kasuje ale po tygodniu to samo (a samochód nie ma takiego odejścia jak powinien, szczególnie na 1 biegu - tak jak by za pózno wchodził na obroty bo na następnych biegach jest chyba ok (od niedawna mam audi w dieslu) Może to kąt wtrysku lub zła mieszanka

dzięki panowie a weekend sprawdzę te logi

(stacjonarnie też zrobie te logi ?, bo nie mam narazie możliwości zrobić dynamicznych)

Opublikowano

stacjonarnie też zrobie te logi

przepływomierza w Twoim silniku nie...

Opublikowano

Czy jest oryginalna ta przeplywka?

Opublikowano
  • Autor

Przepływka jest zamiennikiem ale przecież przez jakiś czas powinna chodzić normalnie.

do pre_pl - nic mądrzejszego nie przyszło ci do głowy ?

Opublikowano

Przepływka jest zamiennikiem ale przecież przez jakiś czas powinna chodzić normalnie.

do pre_pl - nic mądrzejszego nie przyszło ci do głowy ?

Napisal ci wyraznie ze tylko dynamicznymi to zrobisz!! A poki jestes swiezy to sie odzywaj do ludzi z kultura :)

Zrob logi dynamiczne z grup 000,003,008,010 i 011 i bedzie wiadomo.

A jak kasujesz blad to silnik gasnie czy po prostu sie kasuje blad??

a jak odepniesz przeplywke to jak sie auto sprawuje ??

Opublikowano
  • Autor

Panowie czy dobrze myślę widać że kąt wtrysku do zmiany

(na bloku 0 druga pozycja wynosi 89, pomiar przy nagrzanym silniku, pomiar Basic)

-czy samym vagiem zmienię czy pompę musze ruszyć

A co do Waszych pytań to :

- silnik nie gaśnie gdy kasuje błąd

- a jak odepnę przepływkę to muł na maxa (czyli przepływka ok)

Opublikowano

Panowie czy dobrze myślę widać że kąt wtrysku do zmiany

(na bloku 0 druga pozycja wynosi 89, pomiar przy nagrzanym silniku, pomiar Basic)

-czy samym vagiem zmienię czy pompę musze ruszyć

Ma być 49-54. Trzeba ruszać pompą. Tu masz jak to zrobić:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,10913.0.html

Opublikowano

Przeplywki nie oryginalne moga bys nowe nie sprawne.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.